nüvi 350, PC ga več ne zazna

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kolikor mi je znano to podpira samo Unicode verzija City navigator, da lahko vpisuješ črke zraven številke, na navadni CN če se še dobro spomnim te možnosti ni bilo.
Če boš prenesel Unicode verzijo CN, moraš obvezno prenest mapsource verzijo in naredit img velikosti do 2Gb, ker ta nuvi ne podpira karte večje kot 2Gb.
 

jriznar

Pripravnik
2. jun 2008
146
2
18
Ptuj
Točno tako je za ta model nuvi-ja kot je Popotnik napisal,lahko pa celotno karto NTU razdeliš na dva dela in preneseš na SD kartico
 

omch

Zelenc'
24. jun 2013
5
0
1
Super! hvala lepa za odgovor! upam, da mi uspe poštimati tako, da bo zadeva funkcionirala. me je pa zmotilo še kar nekaj stvari, ko sem danes zjutraj testiral napravo. zakaj me navigacija pelje do destinacije čez 5 kilometrski ovinek? avtocesto pa imam 2 km stran?
se že v naprej zahvaljujem
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Si pomislil na to, da te pošilja po časovno krajši poti
sprasujem se.gif

Poglej še nastavitve za krajša/hitrejša pot
17758-icon_confused.gif
 

omch

Zelenc'
24. jun 2013
5
0
1
Na žalost je še vedno isto :-/ nastavim pot do Kranja, navigira me pa na Jesenice okoli :D "City navigator Europe NT 2012.10 2Gb Ali ima kdo kakšen uporaben nasvet oz. katere mape bi bile najbolj primerne (slovenija, hrvaška, avstrija, nemčija). hvala lepa
 

omch

Zelenc'
24. jun 2013
5
0
1
pot imam krajšo, bom probal še adriaroute

Edit: Evo zdej sm samo adrio gor ruknu, pa mi lepo dela. hvala lepa!!!
 
Nazadnje urejeno:

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Citat:
Uporabnik omch pravi:
Na žalost je še vedno isto :-/ nastavim pot do Kranja, navigira me pa na Jesenice okoli :D "City navigator Europe NT 2012.10 2Gb Ali ima kdo kakšen uporaben nasvet oz. katere mape bi bile najbolj primerne (slovenija, hrvaška, avstrija, nemčija). hvala lepa

Si pomislil, da je zemljevid tako star, da mogoče še ni vrisan uvoz na Avtocesto, pa te pošilja okoli
sprasujem se.gif