Novo pri Tušmobilu XI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Tudi pri meni isti problem. Klicem punco po parkrat in ji telefon ne zvoni. Itak popizdim in se skregava ampak očitno nimam samo jaz teh problemov
smile-1.gif
Oba sva na LTE. Res pa je da mi je prej ko sem klical vrglo na 3g zdaj pa je bilo na LTE. Kot da probavajo VoLTE. Tak obcutek imam.

Saj zaenkrat drugace ne gre, kot da takrat, ko prejmes klic ali ko klices, izklopi LTE (ker klic preko LTE omrezja zaenkrat se ni mozen)... in preklopi na najhitrejsi mozni nacin... Problem se pojavlja, ce je recimo na voljo samo UMTS900, tvoj telefon pa tega ne omogoca...

Je pa tako, da sedaj, ko se omrezje posodablja, bo se nekaj casa trajalo, preden vse skupaj optimizirajo... Zato tudi nekaterim na dolocenih lokacijah full zre baterijo... Tudi ostali operaterji so dali to fazo ze skozi
wink-1.gif
...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Vsak dan uporabljam tuškabino in moj.tusmobil za različne številke in nisem naletel na nedelovanje. Tudi ta trenutek oboje dela.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Meni mojTusmobil lepo deluje in tudi nisem zasledil kakih težav v zadnjih dnevih
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
Zgleda so novice ukinili. Jaz jih niti nikoli nisem bral ... ne moreš pa trditi, da tuškabina ne dela. Njen osnovni namen je podatkom o naročniškem razmerju in porabi. Vreme, erotika, šport pa dvomim da je kaj resnih bralcev, pa so možno tudi zatadi tega ukinili kopiranje člankov z drugih novičkarskih medijev.
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Tudi pri meni isti problem. Klicem punco po parkrat in ji telefon ne zvoni. Itak popizdim in se skregava ampak očitno nimam samo jaz teh problemov
smile-1.gif
Oba sva na LTE. Res pa je da mi je prej ko sem klical vrglo na 3g zdaj pa je bilo na LTE. Kot da probavajo VoLTE. Tak obcutek imam.

Saj zaenkrat drugace ne gre, kot da takrat, ko prejmes klic ali ko klices, izklopi LTE (ker klic preko LTE omrezja zaenkrat se ni mozen)... in preklopi na najhitrejsi mozni nacin... Problem se pojavlja, ce je recimo na voljo samo UMTS900, tvoj telefon pa tega ne omogoca...

Je pa tako, da sedaj, ko se omrezje posodablja, bo se nekaj casa trajalo, preden vse skupaj optimizirajo... Zato tudi nekaterim na dolocenih lokacijah full zre baterijo... Tudi ostali operaterji so dali to fazo ze skozi
wink-1.gif
...

Sej to mi je jasno. Sam zakaj mi pri teh klicih ni vrglo iz LTE na 3G? Vedno je blo tko zdsj pa ne in tut zvonilo je v prazno... Čudno
 
22. jul 2007
12.850
1.329
113
123
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Kaj je sedaj z moj.tusmobilom, ze 2 dni ne mores preveriti porabe
tongue-1.gif
No zdaj pa spet deluje, pa nisem nič spreminjal na računalniku - mislim zaznamek preko katerega dostopam
sprasujem se.gif
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
536
82
28
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Citat:
Uporabnik s_samotar pravi:
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Danes že 30 novih LTE baznih postaj:
http://www.svetidej.com/aplikacije/zemljevidi/brskalnik/maps-2358A6-293-70-lte-dannovo.html
Danes dopoldan še v rinici ni bilo LTE odajnika na tvoji aplikaciji. Sedaj je. In v nedeljo ga niso šli vklapjati? Torej, tvoja aplikacija poskenira in ročno dodaš zadevo na zemljevid? Ali kako.
Bom probal v naslednih 2 tednih še ta del slovenije mal poskenirat, k bom precej na cesti na tem koncu. Da bo bolj aktualno, za tuš mobil in simobil/bob.

Ljubljanski obroč bi lahko že bil GSM = UMTS = LTE.
Mal sem firbčen. Kako deluje to z skeniranjem prek aplikacije? Če kot uporabnik namestiš aplikacijo in potem poskenira signale na območju to potem kmalu tebi se prikaže na zemljevidu? A samo signal katerega uporabnik si ali zazna tudi druge operaterje?
K dns sm namestil tvojo aplikacijo in mi je poskenirala LTE nad Kočevjem in sedaj že vidim odajnik na aplikaciji. Prej pa ne. Mal me zanima, samo firbec matram...
Ročen vnos v sistem za GSM, UMTS in LTE. Edge, gprs, hspa in hspa+ pa je vnos avtomatski.
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Bodo spet kake akcije, recimo decembra? Ponavadi so ane? Sem ravno opazil, da mi poteče vezava.... Če bi prej se spomnil bi vzel Premium EU
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.443
103
63
40
Malo tu,malo tam :)
Vaše mnenje šteje! Želimo vam ponuditi storitve, ki bodo v kar največji meri izpolnile vsa vaša pričakovanja, zato vas prosimo, če nam pomagate z odgovori, ki nam bodo v veliko pomoč pri razumevanju vaših pričakovanj.

Če nam ne poveste, ne moremo vedeti. Zaupajte nam, kaj vas moti ali kaj vam je všeč.
Slabo bomo skušali popraviti, dobro pa še nadgraditi.

Link do ankete :
https://www.research.net/s/XQWZK2R
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Če ne bodo ponudili kaj takega (OK, ne rabi bit na mesec 1000) grem k Simobilu. Preveč sem v tujini, da bi plačeval po porabi, kupoval pakete za mobilni internet... Upam, da oktobra pride kaj, ko se bo vse skupaj v Telemach preimenovalo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.