Novo pri Telemachu II.

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Kateri operater pa ponuja največ podatkov v EU za npr 15 eurov na mesec? Telemach ima sedaj 3.33 gb, ga kateri premaga?
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Citat:
Ima pa T-2 (lahko obiščeš tudi katero od njihovih poslovalnic) paket Brezčasni Maxi za 9,99 €

Listam in listam po njihovi strani, pa se sprašujem, ali sem jaz malo neroden, ali oni to namenoma skrivajo. Nikakor mi ne uspe prisurfati do tega paketa. Sicer mi google najde to v par sekundah, ampak če ne bi vedel, da to iščem, pa ni šans.
Prav tako recimo pri paketu "Mobilni TOP" pri najboljši volji ne uspem ugotoviti, kako so obračunane storitve do in po 9.99€.
V tem pogledu je stran milo rečeno neuporabna. Malo me mika preklopit glede na to, da se mi kmalu izteče vezava naših 6 številk na Telemach, ampak če še spletne strani nimajo pregledne, se resno bojim, kako bo sicer pri njih izgledalo.
...saj vem, da verjetno nisi ti pravi naslov za tako negodovanje, ampak ker si pač omenil, sem pač tebi replyal...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.337
3.432
113
Ne hodi na T-2 ker je neuporaben v tujini , ni LTE gostovanja .
Pa še Telekom omrežje je v Mariboru za razjokat.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
T-2 uporabljam slabe 3 mesece .. V EU deluje BP ..internet dela tam 8/2 kar je za moje potrebe ok LTE v tujini nisem nikoli pogrešal .. Telefon je v SLO na ročni izbiri na Telekom omrežju .Dela BP Maribor Celje Ljubljana Koper Kranj NM .. manjša in večja mesta se mi še ni zgodilo da bi kaj prekinilo v tem času . Če upoštevam da sem bil cca 12 let na Si.mobil oz A1 kjer so bile težave lahko samo pohvalim da vse deluje .. prihranek pa tam cca 60%
 
22. jul 2007
12.801
1.314
113
123
Citat:
Uporabnik pep pravi:
Citat:
Ima pa T-2 (lahko obiščeš tudi katero od njihovih poslovalnic) paket Brezčasni Maxi za 9,99 €

Listam in listam po njihovi strani, pa se sprašujem, ali sem jaz malo neroden, ali oni to namenoma skrivajo. Nikakor mi ne uspe prisurfati do tega paketa. Sicer mi google najde to v par sekundah, ampak če ne bi vedel, da to iščem, pa ni šans.
Prav tako recimo pri paketu "Mobilni TOP" pri najboljši volji ne uspem ugotoviti, kako so obračunane storitve do in po 9.99€.
V tem pogledu je stran milo rečeno neuporabna. Malo me mika preklopit glede na to, da se mi kmalu izteče vezava naših 6 številk na Telemach, ampak če še spletne strani nimajo pregledne, se resno bojim, kako bo sicer pri njih izgledalo.
...saj vem, da verjetno nisi ti pravi naslov za tako negodovanje, ampak ker si pač omenil, sem pač tebi replyal...
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Hvala za info.
Nazadnje, ko sem imel Telekom SIM kartico poleg Tušmobilove, je bil Telekom z LTE kot barvna televizija proti Tušmobilu, ki takrat še ni ponujal LTE, pa sem mislil da se ni poslabšal.
Takrat sem tudi opazil, da ima Telekom ponekod samo LTE in EDGE in na tistih lokacijah je Telemachov roaming v njihovem omrežju brez dvoma katastrofa saj te ne spustijo na LTE.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.337
3.432
113
Glej, če boš dosti hodil po Nemškem podežlju , se vozil po njihovih AC boš pogrešal LTE , drugače pa je ok
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Ta Telemach je pa res pojem za hitrost in hitro dostavo. Na isti dan sem pri njih naročil nov telefon, hkrati pa tudi ovitek iz Anglije. In kaj se je zgodilo? Ovitek sem že dobil, o telefona pa ne duh ane sluha. Res pohvalno.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Sicer je res Huawei, ni pa model, ki ga omenjaš. Je pa po zagotovilih Telemacha telefon 100% na zalogi. Sem pa danes po pošti namesto telefona vnaprej dobil aneks k pogodbi, pa še ta je bil napisan narobe. Res ne moreš verjeti, da z takšnim odnosom do kupca sploh uspejo preživeti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Si moreš mislit? Pa največjo rast naročnikov imajo na trgu, ki je itak prenasičen s ponudniki - tudi nizkocenovci. Mi je jasno, da s tako ponudbo Huawei-jev jim jih zmanjka, čeprav trdijo, da ga imajo na zalogi - verjetno v kaki poslovalnici v vukojebini in preden pride od tam v centralni lager bo trajalo par dni.

Saj bo igrača, še pred Miklavžem - brez skrbi.
wink-1.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Saj bo igrača, še pred Miklavžem - brez skrbi.
wink-1.gif
Ni mišljeno za Miklavža
smile-1.gif
, stari telefon je spustil dušo, tako da sem trenutno na ACE-u in mi lahko verjameš, da ni ravno prijetno. Je pa res, da smo postali razvajeni, kar se tiče telefonov.
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Folk gleda sam na ceno,..pol se pa že potrpi,.. jamra naredi pa nič saj bi moral plačat 2€ več,..
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Citat:
Uporabnik damjanko pravi:
Folk gleda sam na ceno,..pol se pa že potrpi,.. jamra naredi pa nič saj bi moral plačat 2€; več,..
In kaj naj bi po tvoje naredil? Pri konkretni zadevi ne govorimo o 2 evrih, temveč je razlika med nakupom v poslovalnici in naročila preko interneta dobrih 60€.
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
jaz pa govorim o prehodu na Telemach,.. ne zaradi superiornosti temveč nižje cene in posledično kvalitete,..
Kaj je bilo z dostavo pa bi bio potrebno pogledati bolj ena na ena,..
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Kzs....

Prejšnji mesec sem bil nekaj dni v Dubaju, tam priklopljen na hotelski wifi ali pa kak javni, prenos podatkov ves čas izklopljen, dodatno izklopljeno podatkovno gostovanje v omrežnih nastavitvah. Na letalu sem se poskusil priklopit na letalski wifi, ampak ni deloval. Kljub temu imam postavko na računu "prenos podatkov v coni 4" za 800 kb... 9,60 €
bonk.gif


Wtf je zdaj to? Še nikdar se mi ni zgodilo da bi pri izklopljenih podatkih telefon sam zmogel papati podatke. Podal bom reklamacijo, zanima me kakšne so možnosti da bom uspešen?

Saj ni to velik denar, ampak gre se za princip... tega ne želim plačati, ker sem bil na public wifijih tam in ker vem kako je telefonija draga izven EU!
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa si prepričan, da nimaš v dodatnih nastavitvah za razvijalce omogočeno: Mob. podatki so vedno aktivni, tudi ko je aktiven wifi (za hiter preklop omrežja)
grims-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Pa si preden si vklopil wifi izklopil mobilne podatke? Če nisi je v ozadju še vedno delalo mobilni podatki itn
wink-1.gif


Če nisi izklopil mobilnih podatkov pol lahko pozabiš na ugodno rešitev reklamacije ..
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Ne boš uspešen.

Meni se je zgodilo isto. Imel sem izklopljen prenos podatkov, kot prenos podatkov v gostovanju, pa sem na koncu meseca vseeno imel obračunanih par kB za prenos podatkov. Sem napisal reklamacijo, vendar brez uspeha. Pravijo, da je verjetno neka aplikacija, kljub nastavitvam, v ozadju dostopala do prenosa podatkov.

Lahko pa vseeno poizkusiš, mogoče boš imel več uspeha od mene.