Novo pri Telemachu II.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.352
678
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Lahko si imel kaksno akcijo, da je bilo zastonj ob sklenitvi … pa noben ni povedal, da bi moral odjavit pravocasno… Koliko casa pa si pri Telemachu? Si mogoce tri mesece, 6 mesecev ali 12 mesecev?
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
ja ne bo druge..ne vem sploh kdaj so mi uturili to razširjeno shemo :gorjaca:

"Uturili" so ti jo vejetn0 ko si sklenil ali podaljšal naročniško razmerje. Predvidevam da si imel 2 leti zastonj razširjeno shemo, zdaj pa se je pa ugodnost iztekla in se zaračunava. V avgustu je manj ker je procentualno toliko dni zaračunanih ko ni blo več ugodnosti/vezave.

Eon Light ima privzeto osnovno shemo, potem maš pa še začetno in razširjeno. Nadgradnja po ceniku je na začetno +3.5 eur na razširjeno pa še 3.5 eur. Torej 7 eur.

Pojdi v poslovalnico in podaljšaj da ti dajo še naprej gratis razširjeno shemo ali kakšno drugo ugodnost. Prej pa preveri če ti je okej samo osmovna shema, ker sedaj si mel dost višjo in skoraj vse kanale...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.346
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ja, res bo nekaj takega saj je menda nekaj več kot 1 leto odkar imam sklenjeno Eon Light naročnino..ampak osnovni paket vem kdaj se mi je podražal - torej eno leto po sklenitvi, in to sem tudi pričakoval. Tale postavka pa se je sedaj pojavila in se ne spomnim, da bi kdaj izrazil željo po razširjenem paketu, saj TV-ja praktično sploh ne gledam oz vem, da mi je že osnovna shema čez glavo dovolj. Jih bom res poklical, pa naj mi razložijo.
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Seveda da ne :D. Prodaja jih, potem zviša ceno naročnine ker imajo tako super omrežje 5G itd.ampak iphone userji tega razen na ceni ne opazimo :valjamse:
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
5G in iPhone je samo odločitev Apple-a. Nastavitve za vse slovenske operaterje so več ali manj javne na GSMA.

Skratka samo reket s strani Apple-a ki želi operaterje navezat nase z obvezami po nakupih ne samo iPhone-ov, temveč morajo kupovat/prodajat potem tudi iPade, pa Macbooke in celo iMace in drugo kramo. A1 in Telekom to potem preprodajata in dajata na trg preko tretjih ...

Tako, da ja, go for Samsung. :zaljubljen:

Je pa res, da 5G ni kaka neka dodana vrednost trenutno. Samo pije baterijo. 4G/LTE je še vedno dovolj prehoden za 99% populacije.
 
  • Haha
Reactions: Lord_Raiden in map

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
225
31
28
Štajerska
Mogoče je že bilo kje odgovorjeno a ne najdem: če kupim zadnjega novembra tako vrednostnico s popustom, do katerega datuma jo moram porabit, oziroma do kdaj moram dobroimetje naložit na tel. številko?
Hvala
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.375
3.460
113
5G in iPhone je samo odločitev Apple-a. Nastavitve za vse slovenske operaterje so več ali manj javne na GSMA.

Skratka samo reket s strani Apple-a ki želi operaterje navezat nase z obvezami po nakupih ne samo iPhone-ov, temveč morajo kupovat/prodajat potem tudi iPade, pa Macbooke in celo iMace in drugo kramo. A1 in Telekom to potem preprodajata in dajata na trg preko tretjih ...

Tako, da ja, go for Samsung. :zaljubljen:

Je pa res, da 5G ni kaka neka dodana vrednost trenutno. Samo pije baterijo. 4G/LTE je še vedno dovolj prehoden za 99% populacije.
Pridi v mojo četrt, pa boš videl da je za zjokat.
Upam da kmalu uredijo 5g, ker trenutno ga ima samo A1 na našem območju in je razlika občutna.