Novo pri Telemachu II.

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Sem si mislil oz. se mi je zdelo. Enostavno bi moral biti gor ne-operaterski firmware. S Telekomovim, kjer imaš siol tvin in podobna sranja, ne bo delalo. Prav tako z A1 ne bi. Če ti je VoLTE pomemben, daj gor firmware za splošno prodajo in bo
 

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
o kere lisice, nisem niti pomislil, da bi lahko zaradi tega nagajal.
no saj imam plan v kratkem reinstall celotnega telefona pa bom takrat SIO dal čez
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Moram napisati novo sporočilo z opravičilom. Verjetno sem malo pomešal na račun luknjastega spomina. Znanka je na Telemachu kupila S10, in ji je na Telekomu VoLTE delal, na Telemachu pa z aktualnim firmware (še) ne.
Hočem povedati da lahko da kljub menjavi fw na SIO CSC kodo morda še vedno VoLTE ne bo delal.
Vsekakor pa bi na SIO delal prej kot na MOT. Nisem prepričan da bi na MOT sploh kdaj. Tudi iz drugih vidikov se splača, recimo več in hitrejše posodobitve.
Jaz celo če bi bil pri Telekomu bi se najbrž raje odločil za SIO
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Telemach VoLTE na uradnem firmware za S10 trenutno še žal ni podprt. Interni testni firmware ki ga imamo za teste, podpira.
Čaka se da Samsung da podporo na uradni javni firmware. Bo pa zelo verjetna enaka caka kot pri S9 liniji. Torej z operaterskimi firmware-i ne bo delovalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.057
-899
83
@all

Volte pri Telemach: ali vam dela na vseh treh frekvencah 4G - lte frekvencah (800, 1800, 2100 Mhz) Volte, pri meni je tako da na 800 in 1800 DA, 2100 pa včasih ampak nekako preklopi na 1800 nazaj pa četudi stojim in se ne premaknem da ga kao obdrži na 2100 frekvenco ? Kot tudi drugi uporabniki opažajo to . Hvala za odgovor .
 
Nazadnje urejeno:

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Zdaj ko so podrazili paket vec me nekaj zanima. Junija sem vzel paket vec z akcijo 1 leto brez narocnine potem pa 1 leto 6€(taka je bila poslana ponudba) to sem vzel in se vezal telefona nisem vzel nobenega. Kako je zdaj ko so podrazli lahko v teh 30 dneh prekinem pogodbo? So kaki stroski ce jo? 129 clen sem prebral prav tako obvestilo telemacha. Sam najbolj jasno mi pa ni kak gre to v praksi.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.915
278
83
tam ko se terc po tori rola
Jebačina je s temi vezavami, ja... Če mi bodo še Več zame podražili, itak decembra spakiram na Hoferjevo predplačniško. Najprej te namamijo z neko ugodnostjo (v mislih imam oni paket EON Premium), da se vežeš za dve leti, potem ti pa spuščajo kele v rit z vedno novimi podražitvami.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.434
859
113
Meni so na racunu zaracunali vse. Polno.
Reklamiral, zadnji dan za odgovor samo dobil email da izdajajo dobropis in naj zmanjsam placilo te postavke.