Novo pri Telemachu II.

first1

Fizikalc
19. mar 2018
286
130
43
Šele včeraj dobim račun oz 16.10 kateri je izdan 30.9
To je pri meni stalnica, isto šele včeraj dobil račun. In isto sem imel reklamacijo, AMPAK jaz sem račun videl že nekje 10 dni prej preko sistema moj.telemach in takoj napisal mail za reklamacijo, tako da so mi poslali dobropis po pošti, pazi to - dobropis (kot posledica reklamacije) sem dobil prej kot dejanski fizični račun :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: brlje

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Jaz mam istiproblem. Dobil sem računpo pošti šele včeraj, rok je pa 18. t..m.!!!!
Nekdo mora tle načrtno nas zafrkavat al pa je problem nekoga na TM. To se je namreč zgodilo že nekajkrat.
Se spomnim, da sem enkrat pozabil, ker ga seveda nisem dobil in sem morač plačat seveda za nazaj, pa čeprav ni moja krivda.
Kako dokazat, da nisem dobil računa. Seveda na Moj Telemach-u je bil odprt. Tako, da obvezno pogledam še na portal, če je kaj odprto.
Prejšnji mesec se je zgodilo podobno z RTV računom, čeprav mam odprt e-račun in pride v mojo banko. Seveda sem spregledal in sem moral plačati še obresti.
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
To je pri meni stalnica, isto šele včeraj dobil račun. In isto sem imel reklamacijo, AMPAK jaz sem račun videl že nekje 10 dni prej preko sistema moj.telemach in takoj napisal mail za reklamacijo, tako da so mi poslali dobropis po pošti, pazi to - dobropis (kot posledica reklamacije) sem dobil prej kot dejanski fizični račun :)
Mislim da je tako najboljše, 100%no elektronsko poslovanje in pika.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
S fizičnimi računi nima tlemach, telekom,...nič, to se večina printa na epps. Ker pa so šefi požrešni in podpisujejo pogodbe z vsem kar leze in gre, ker ponudijo nekaj nižjo ceno, samo da dobijo posel, proizvodnja se pa potem utaplja, sploh z raznimi prvimi in drugimi dostopi, kar obljubljajo zraven.
Bi pa mogle firme ukrepati in malo zaropotati tam vsaka zase ali skupinsko, ker slabo luč potem to meče na firmo, ki je na kuverti in ne na firmo, ki printa.
 

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
Gre se za to da sem na TM že od kar je bil TUŠ, nisem bil vezan, potem sem v juliju se odločil zamenjat telefon in se vezal. Reden in vzoren plačnik. Začetkom avgusta sem sel na dopust in dobim sms da je narocnisko razmerje preklicano, naslednji dan ponovno vzpostavljeno. Začetkom septembra smo se odlucili da vzamemo še fiksne storitve in prenesemo še 2 številki na TM. Sve lepo in prav do predvčerajšnjim ko so poklicali iz TM in zagrozili da obstaja dolg v visini okoli 200e in da če ne plačam bojo vse izklopili. Grem v enoto da preverim in model pravi da je že izkopljeno, meni vse deluje, normalno. Potem se hotel ugotoviti zakaj je prišlo do dolga, pa mi je rekel da je vezava prekinjena, naslednji dan ponovno narejena. Ko pa sem hotel ugotoviti kdo je to naredil, pri kom, za Kaj, na kakšen nacin? Ni vedel. Klical na klicni center vendar ista zadeva, enostavno je preklicano narocnisko razmerje in penale je potrebno plačati. Šele včeraj dobim račun oz 16.10 kateri je izdan 30.9., 15 dnevni rok je mimo za reklamacijo racuna. Imam obcutek da je načrtno narejeno. Mogoče se motim. Potem sem pisal na reklamacije da želim da temu pridem do dna, če ne bo volje z strani TM kot do sedaj in če bojo vztrajali kot dosedaj, da pač moram placat ceprav nevem zakaj, bom prisiljen uparibiti druge poti. Kot ze napisano, Prosim samo da se nekdo na TM loti in podrobno razišče zadevo, teh penalov ne mislim plačat. Hvala

Tukaj manjka torej eno dejstvo. Številko je prenesel na T-2 in si naslednji dan premislil. Ampak pogodba na Telemachu se s prenosom številke prekine, ker je bil tak zahtevek.
 
  • Wow
Reactions: godfather

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
To je s kakimi zamudnimi, valda ni 200 izklop in priklop.
Če prav razumem, gre v njegovem primeru za vračilo ugodnosti (oziroma sorazmernega deleža ugodnosti), ker je izkoristil popust za nakup telefona z vezavo in nato predčasno prekinil pogodbo. Glede na to, da je telefon kupil v juliju prekinil pa avgusta, mora itak vrnit skoraj celotno znesek popusta.
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Če prav razumem, gre v njegovem primeru za vračilo ugodnosti (oziroma sorazmernega deleža ugodnosti), ker je izkoristil popust za nakup telefona z vezavo in nato predčasno prekinil pogodbo. Glede na to, da je telefon kupil v juliju prekinil pa avgusta, mora itak vrnit skoraj celotno znesek popusta.
Tako je, izklop pa ponoven vklop, to moram se preverit na T-2, cakam odgovor pa sporocim.
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
To je vse logično, edino kaj ima sedaj T2 s tem ali si bil pri njih samo 1dan-mesec in si se takoj nato premislil?
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Dejtstvo je, da vas ta brlje nateguje vse po spisku. Zamolčal je glavno stvar :bonk: sedaj pa tukaj nekaj joka in prosi za pomoč.
Vam je 5450 lepo povedal zamolčano dejstvo.
Takemu bi nabil kazen še dodatne 2 jurja!
Ne vem a se dela budalo al pa je res budala.
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
To je vse logično, edino kaj ima sedaj T2 s tem ali si bil pri njih samo 1dan-mesec in si se takoj nato premislil?
Namen je bil prenest iz TM na T-2 številko katera ni bila vezana na TM, vendar je to bilo konec julija, 1.7.19 sem pisal T-2 da se prekliče prenos iz TM na T2, 2.7.19 sem dobil potrdilni e-mail da je preklican prenos in za mene je ta stvar zaključena. 10.7.19. Sem naredil nakup telefona na TM in se vezal za 2 leti. En mesec potem pa to kar ze veste.
 

Stanislav87

Pripravnik
21. avg 2019
83
17
8
Slovenske Konjice
Namen je bil prenest iz TM na T-2 številko katera ni bila vezana na TM, vendar je to bilo konec julija, 1.7.19 sem pisal T-2 da se prekliče prenos iz TM na T2, 2.7.19 sem dobil potrdilni e-mail da je preklican prenos in za mene je ta stvar zaključena. 10.7.19. Sem naredil nakup telefona na TM in se vezal za 2 leti. En mesec potem pa to kar ze veste.

Saj imas dokaz, da je preklicano samo motes sam ugotovit kdo te tu za nos vleče T2 po moznosti zajebal Telemach pa mogoče splohni dobil preklica za telefonsko stevilko samo, ce si dobil sms o prenosu si bil ti prepozen si dobil kako dokazilo, da je prenos preklican ? LP

LP
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Dejtstvo je, da vas ta brlje nateguje vse po spisku. Zamolčal je glavno stvar :bonk: sedaj pa tukaj nekaj joka in prosi za pomoč.
Vam je 5450 lepo povedal zamolčano dejstvo.
Takemu bi nabil kazen še dodatne 2 jurja!
Ne vem a se dela budalo al pa je res budala.
Luce, ne obsojaj prehitro to kar sem jaz "zamolčal" kar ti praviš je bilo pred vsem tem. Ne poznas me niti poznas zadevo, kot kaksna baba k spremlja medije. Nisem vedel isto kot nisu vedeli na TM da mi razlozijo zakaj je prislo do tega in ja prosil sem 5450 za pomoč da če lahko pride do informacij zakaj je prislo do tega kar sem lepo tudi napisal. Lahko si razlagas po svoje ali pa imaš drugačen pogled na to vse skupaj. 5450 je veliko pomagal in sem mu zelo hvazen da se je resno lotil zadeve in vložil svoj čas.
 
Nazadnje urejeno:

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Saj imas dokaz, da je preklicano samo motes sam ugotovit kdo te tu za nos vleče T2 po moznosti zajebal Telemach pa mogoče splohni dobil preklica za telefonsko stevilko samo, ce si dobil sms o prenosu si bil ti prepozen si dobil kako dokazilo, da je prenos preklican ? LP

LP
SMS-sem dobil na dopustu, več kot mesec dni po tem, imam dokazilo mejl, predvidevam da je na t2 kakšna študentka po svoje ponovno zahtevala prenos, ne vem, zato sem prej napisal da bom počakal odgovor od t2