Novo pri Telemachu II.

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
163
2
18
Ce pise, da je samo za P30 in P30 Pro, je verjetno to krivo, da ne mores aktivirat...


Po mojem mnenju to nima veze če je P30, P30 PRO ali Mate 10 zadeva mora delat, ni vezano na telefon ampak na paket ki ga imaš. Sem preveril da Mate 10 podpira VoLTE. Predvidevam da ima CLIO15 paket VEČ, jaz imam paket ŠE VEČ in je verjetno to problem, ker še imam eno telefonsko številko, ki je vezana na paket VEČ in tam sploh nisem dobil obvestila da lahko aktiviram VoLTE, v paketu ŠE VEČ pa sem dobil obvestilo da je Telemach omogočil funkcionalost VoLTE in da lahko storitev aktiviram brezplačno s sporočilom SMS z vsebino VOLTE VKLOP, na številko 7070
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Screening za vklop s ključno besedo je tudi na telefon, ki ga uporabljaš - glede na IMEI. Trenutno na voljo samo za uradno potrjene zadeve, torej samo P30 in P30pro - v izogib glavobolom z nedelovanjem.

Če bi kdo testiral izven teh "uradnih" telefonov, pa me lahko kontaktira preko ZS. Lahko bo delalo, lahko ne, lahko pa nekaj vmes - ni ravno za dežurne zdravnike, ki morajo biti dosegljivi. Recimo Mate 10 izgleda deluje, čeprav Huawei trdi, da kao ni podprt. :)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.336
3.432
113
Ja imam paket več mogoče sem premali za Telemach.

Jebi ga če imam službeni telefon.
 

Stanislav87

Pripravnik
21. avg 2019
89
17
8
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Lahko vam samo potrdim, da na Xiaomi pocophone F1 deluje Volte sam nazalost preko smsa nisem mogel aktivirati vrglo ven nepodprta naprava.
Tako, da po moznosti deluje tudi na drugih napravah, ki niso samo Huawei p30 in p30 pro
Pri tem mi je pomagal uporabnik Ogo, ki mi je aktiviral Volte ! Pohvala njemu

LP
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Hej. A kdo ve ali tale PDF vpogled v zadnje račune samo začasno ne dela ali že dalj časa?


Sem sedajle probal in dela ... ampak ne vsi... recimo od zadnjih, racun izdan 31.7. ni na voljo ...

EDIT:
Sedaj sem recimo snel tri racune (september, avgust in junij... ) sedaj pa ne dela noben vec :) ... probam cez minutko... in spet enega lahko snamem (avgust) ... Torej malo dela, malo ne dela :) ... Kot da bi imeli nastavljen nek limit, da lahko v dolocenem casu snames samo dolcoeno stevilo datotek ... :)
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Nekaj me zanima. Na telemachu smo trije jaz žena in hčera. Nismo več vezani. Kaj dobim, če pripeljem še enega člana?
Kot sem razbral iz ponudbe za družinske popuste predvidevam, da se morajo vsi člani vezat za 24m? Za novega člana je pa pol leta brezplačna naročnina in brez stroškov vezave. Ali ta popust velja, če ga jaz vežem nase? Ali je bolje, da se veže sam? Če je pri meni je 15€ (13 če bi bili štirje), če sam 17€ (pol leta brez -102€)
Samo v pogojih piše, da se popusti ne seštevajo kaj pomeni to?
Kaj se mu najbolj splača?
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Če hočemo it v ta družinski paket se moramo vsi na novo vezat za 24m?
Ali je možno, da vzame novo naročniško razmerje, dobi 6mesecev brezplačno naročnino po 6 mesecih ga jaz vzamem k sebi:rolleyes:
 

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
Borg vsi v vezavo, da. Mozno je tako kot si napisal, vendar se bo potem komaj po 6 mesecih vsem znizala na narocnino kot jo imajo stirje clani. Do takrat se tretirate kot trije.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
In ja, prenosi znotraj so seveda mozni.
Ne bo držalo, vsaj ne za naslednji primer: trenutno je še vezava na telefonski številki in nakupu telefona do februarja naslednje leto. Vzame se nova/dodatna tel. številka in telefon, februarja pa se ukine sedanje razmerje in prenese številka na novo razmerje. Ne gre.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Ali je možno, da vzame novo naročniško razmerje, dobi 6mesecev brezplačno naročnino po 6 mesecih ga jaz vzamem k sebi:rolleyes:
Mozno je tako kot si napisal, vendar se bo potem komaj po 6 mesecih vsem znizala na narocnino kot jo imajo stirje clani. Do takrat se tretirate kot trije.
Danes sem bil v Telemachovi poslovalnici. Mi je rekla, da to ni mogoče. Torej prenosi niso možni.