Novo pri Telemachu II.

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Luce ti si pa pameten da se kar kadi! Če še ni registriran si itak nimam kaj začet z njegovim geslom, ko ga registriram dobi obvestilo na njegov mail in mora registracijo potrdit ;) in si takoj zamenja geslo - še pogledat nisem uspel njegove žene, kaj šele da bi si kaj domišljal v zvezi z njo.
 

Luce

Fizikalc
3. sep 2018
406
60
28
Luce ti si pa pameten da se kar kadi! Če še ni registriran si itak nimam kaj začet z njegovim geslom, ko ga registriram dobi obvestilo na njegov mail in mora registracijo potrdit ;) in si takoj zamenja geslo - še pogledat nisem uspel njegove žene, kaj šele da bi si kaj domišljal v zvezi z njo.
Ja ja to ti kerga druzga šopaj ne pa mene:fredi:
Zdej a se delaš neumnega al pa...
Sej kdo drug ti bo mogoče še verjel.
Če si že tolk pošten objavi svoj ime, priimek, naslov, telefonsko, davčno, pa bom malo preveril, če si res tolk pošten:fredi:
Mogoče ti potem še jaz mojo zaupam:valjamse:
Pa jo kr imej pa domov si jo odpelji:valjamse:
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Bemtiš McGiver kaj si me nategnu :D. Sem mislil, da se bom babe znebu in prijavo na Telemach dobil, pa vidim, da nebo nič.
Bom še Luce poslal podatke, mogoče bo na Telemach uspel s prijavo in babo odpeljal :p.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

5450

Fizikalc
28. feb 2018
286
35
28
Šmarje pri Jelšah
Če javlja to napako, potem si s tem mailom že registriran nekje. Mogoče kot samo mobilni uporabnik ali karkoli drugega.
Pokliči na TP ali pa se oglasi v poslovalnici, da ti pobrišejo vse glede MT in se ponovno registriraš.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
ememko , kaj ko bi malo lobiral še za 2x ali 4x enot vsake toliko na mini revoluciji. Mami sem aktiviral, pa zato torej... :)
 
Nazadnje urejeno:

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Je morda tukaj kdo naročnik storutve SMS neurje?
https://telemach.si/a17002/Pomoc/Storitve/Mobilna-telefonija/Mobilne-storitve/SMS-Neurje.html

Menda so to opustili, kar se mi zdi velika škoda, saj je storitev zares uporabna. Jaz sem se pravkar prijavil in upam, da bodo ohranili.
Sem imel tole. Pa niso letos nic obvescali o tem. Kr na aplikaciji Dez spremljam.
Za Revolucijo pa upam, da za stalno kaj povecajo. K A1 ima za 1 evro vec sedaj 10.000 enot.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
454
28
28
Sodišinci
Je morda tukaj kdo naročnik storutve SMS neurje?
https://telemach.si/a17002/Pomoc/Storitve/Mobilna-telefonija/Mobilne-storitve/SMS-Neurje.html

Menda so to opustili, kar se mi zdi velika škoda, saj je storitev zares uporabna. Jaz sem se pravkar prijavil in upam, da bodo ohranili.

Meni dela. Storitev imam vključeno od začetka. Je pa zanimivo da sem med tem časom prenesel številko na Telekom pa vseeno naprej dobivam sms-e. Obvestila so pa vezana na radarsko sliko padavin.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.650
148
63
Res zanimivo. Absurd bi bil, da bi uporabnikom, ki so odšli delalo, nam, ki smo ostali ali na novo prišli, pa ne.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Tudi meni deluje SMS neurje, čeprav sem pri drugem operaterju. Opam, da nas sedaj ne bodo skenslal, ko bodo tole prebral. :mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman