Novo pri Telemachu II.

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Tudi jaz bom verjetno šel k bobu naslednje leto marca, ko se mi izteče pri A1 popust pripelji prijatelja (do sedaj je bilo super -50% za dve leti), oz. če dajo ven podobno akcijo ostanem, drugače bi brez premisleka šel k bobu.
A ni potem boljše HoT:confused: Za isto 9,99 dobiš več: neomejeni klici, neomejeni SMSi in 20GB medtem ko pri Bobu za 9,99 3000 min, 3000 SMSov in 20GB.
Edino hitrost prenosa ne vem kje je kakšna?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bozidar

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Odvisno od akcije, do oktobra je imel bob -30% na paket, torej si ga dobil za 7€. Seveda se do marca lahko še vse spremeni. Neomejeno vs 3000 je pa za večino ljudi enako, itak ne presežejo :)
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
A ni potem boljše HoT:confused: Za isto 9,99 dobiš več: neomejeni klici, neomejeni SMSi in 20GB medtem ko pri Bobu za 9,99 3000 min, 3000 SMSov in 20GB.
Edino hitrost prenosa ne vem kje je kakšna?


Zame hot ni boljsi, ker nima moznosti mesecne narocine (vem da lahko nastavis avtomatsko polnjenje, vendar ni to to zame), interval je vedno 30 dni in ne po mesecih, nedelujoci mms-i pri iphonu (res da jih mogoce posljem 10 na leto ampak vseeno).

Poleg tega je drzni bob prakticno neomejen, saj vkljucuje 3000min, 3000sms in 20gb (dvomim da nas je veliko, ki bi porabili take kolicine, jaz recimo porabim okoli 500min in 20sms na mesec ter cca 5gb prenosa).

Osnovna hitrost prenosa je pri bobu do 40/5, med tem ko je pri hotu 20/5, ce se ne motim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oktopusy

Bozidar

Zelenc'
12. okt 2018
19
5
3
Plačati moraš sorazmerni del ugodnosti prejetega od plačanega. Je pa Telemach s politiko privabljanja novih uporabnikov z akcijskimi cenami in kasnejšimi podražitvami prestopil vse meje zravega okusa. Nepoštena praksa, ljudje bi morali migrirat in potem bi se zamislili. 1 EURna bazo 400.000 uporabnikov pomeni 400.000 EUR vsak mesec....Na leto skoraj 5.000.000 EUR. Se jim splača, da jih gre par stran. Če bi jih šlo 10.000, potem so pa že druge zgodbe.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Sej je drugje isto. Telekom cca 2x letno po eur ali 2. nazadnje se mi je naročnina dvignila za 2 EUR, ter dodatna številka 1EUR letos spomladi. decembra ali januarja ponovi vajo. te si lahko privoščjo, ker so uporabniki v 99 procentih vezani z popustom ali telefonom. Na enakih cenah vstrajajo nizkocenovniki, BOB, HOT, itd.

Pri telekomu plačujem Paket A in dodatno številko 40 EUR mesečno. 2x BOB bi plačeval 20 EUR mesečno. Gledam Iphone XR. Znižajo ga med 100 in 150 EUR za 24 mesečno vezavo. Bolje ga po polni ceni v BB vzeti na 10 obrokov. Razliko imaš noter v 5-7 mesecev. Bo treba menjat. meni novembra poteče aneks, tamalemu komaj januar 2020. Študiram da mu tist iphoneX odplačam in grem drugam, recimo BOB.
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Zelo konkurenčni postajajo pri T2 tako fiksni kot mobilni priključki. Pri nas do sedaj ni bilo možnosti priklopa toda, ko je ravnokar vlekel optiko Telekom so baje zraven in če bo vse po sreči bo kmalu možnost priklopa. Mene namreč zanima samo vse skupaj, če grem jih bom posla nekam tudi pri fiksnem priključku + tega da smo trije še mobilni naročniki, ker nimajo nobenega spoštovanja oziroma ugodnosti do uporabnikov, ki smo pri njih že več kot 20 let.
Dopizdilo mi je pa, ko sem dobil po več kot letu dni kazen za prekinitev pogodbe po umrli mami. Da človeku, ki je umrl, pošljejo kazen o prekinitvi razmerja to je pa absurd. Tako da čimprej stran.
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Imam t2 optiko. Paket T3 tera 200/20. Njihovi mobilni še ne zaupam. Tisto mobilno sem zamenjal z stacionarno v tem paketu. Imam 200 min iz stacionarca v vsa SLO omrežja. če bi sedaj dodal še mobilne 2 številki. Tisti paket z 10 giga mi je premalo, neomejen (50 giga v telekom mreži) pa predrag in preveč. 1 števika bi me prišla z vezavo cca 10 EUR, ta druja pa 17 EUR. Bi pa imela vsaka številka neomejen prenos (50 giga v telekom), po porabi pa neomejno na 3g v T2 mreži. Problem je, ker imam prvi T2 oddajnik 50 km stran v Novem mestu. Pa vse vkup pride dražje kot 2x BOB. Pa še ni LTE v gostovanju v tujini oz. samo v HR naj bi delalo.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Ok tema je Novo pri Telemachu in nas res ne zanima kaj imajo na T2, HOT in Telekomu. Pridem pogledat kaj je novega - 1 eur podražitve in več DATA, EON smart BOX in eni in isti smetijo temo s primerjavami kdo je boljši in cenejši. Če bi me to zanimalo, bi bral v drugi temi. Odprite temo Primerjave med mobilnimi operaterji. :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ok tema je Novo pri Telemachu in nas res ne zanima kaj imajo na T2, HOT in Telekomu. Pridem pogledat kaj je novega - 1 eur podražitve in več DATA, EON smart BOX in eni in isti smetijo temo s primerjavami kdo je boljši in cenejši. Če bi me to zanimalo, bi bral v drugi temi. Odprite temo Primerjave med mobilnimi operaterji. :bonk:
Dej pober se, če nimaš kaj bolj pametnega za povedat.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Rad bi bral o temi in novostih na Telemachu, ne pa tvojem osebnem oriniranju na T2 v tej temi. Če ne veš nič novega v povezavi s topicom se lahko ti pobereš in ne smeti.
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Telefoni v Sloveniji pri operaterjih že par let niso zaklenjeni, tako da tudi predplačniška free2go Nokia ni.
 

Kupec

Pripravnik
19. sep 2016
58
2
8
To sem sicer nekoč že prebral, ampak me je vseeno zmotilo, da Telemach samo pri omenjeni Nokii (na svoji spletni strani) navaja, da je telefon, ki ga vključuje paket, namenjen uporabi v omrežju Telemach. Pri nobenem od ostalih predplačniških paketov s telefoni to ni tako navedeno. Slučaj ali ne?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
V končni fazi je tudi to posredno povezano z telemachom. Pač so podražitve in tudi alternative kje je bolje oz. se izognit podražitvam. tako da mirno kri.
Točno to. Če bi Tojka sledil debati bi to lahko pokapiral, samo žal eni se za brezveze nekaj oglašajo, bi bilo več koristi od njega, če bi bil tiho.
Rad bi bral o temi in novostih na Telemachu, ne pa tvojem osebnem oriniranju na T2 v tej temi. Če ne veš nič novega v povezavi s topicom se lahko ti pobereš in ne smeti.
Oriniram pa jest teb veš kam zato bodi raje pssst.