Novo pri Telemachu II.

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Ni še večjega oglaševanja, bo verjetno danes oz. kmalu.

Lahko potrdim da velja za vse na novo sklenjene mobilne in fiksne pakete (tudi npr na telekom optiki). Sem pooblaščeni prodajalec. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Leon2007 in Dale

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Ni še večjega oglaševanja, bo verjetno danes oz. kmalu.

Lahko potrdim da velja za vse na novo sklenjene mobilne in fiksne pakete (tudi npr na telekom optiki). Sem pooblaščeni prodajalec. ;)

Če konkurenco malce "privlečem" v tole temo - upam, da tudi A1 razmišlja v podobni smeri. :)
 

Andi

Pripravnik
18. avg 2007
45
0
6
Če je bilo že kje omenjeno se opravičujem, ampak ali ponuja telemach VoLTE? Imam Huawei Mate 10 Pro pa bi rad malo preizkusil.

Hvala.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Vsaj jaz sem karkoli glede uporabe LTE do sedaj zasledil samo pri Telekomu.
A1 je omenjal, a da bi kdo od uporabnikov bil deležen, mislim, da ne.
Telemach pa tišina. Bi pa tudi jaz sedaj po uvedbi pravega HD zvoka (AMR-WB) na njihovem UMTS rad videl še VoLTE.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Za enkrat samo Telekom Slovenije.. ostali še nič..

A1 testira a kdaj bo se še ne ve..

A Telemach še nič ni javno ven pršlo da sploh testirajo ;)
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
HD voice z nižjim bitrate imata tudi ostala dva. Vsekakor je pri Telemachu zaradi polnega bitrate-a boljši zvok.
Težava pri vseh treh pa je, da je ta HD možen samo znotraj omrežja.
Je VoLTE možen pri medoperaterskem klicu?
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Kolikor sem gledal, je tudi v VoLTE več možnih kodekov, izbira pa je odvisna od odločitve in nastavitve operaterja. In v VoLTE je ravno tako na razpolago kodek AMR-NB, AMR-WB, AMR-WB+ (<--- Tega ima Telemach v UMTS-u, ostala dva pa omejeni AMR-WB) in tudi EVS, ki pa je res superioren. Sedaj pa samo vprašanje, če ga EVS kateri od operaterjev sploh implementiral. V nasprotnem primeru zvok ne bo nič boljši od zvoka za klice znotraj Telemacha, kateri je trenutno najboljši, kar je možno v SLO dobiti....
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Mogoče kdo ve koliko ti Telemach oceni star telefon in ti to upošteva pri nakupu novega? Dokaj realno vrednost ali se bolj splača prodati na bolhi?