Novo pri T2 III.

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Tale app za android tv je res top, praktično vse isto kot preko komunikatorja in vse deluje brezhibno, vedno!

Tole je kar malo sramota za telekom, ker kot gigant edini nima podobne aplikacije za smart tv, vsiljujeno pa nek butast neo box..
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Telefon z možnostjo dveh SIM kartic?
Ne, Iphone X. Ena SIM kartica. Ni mi jasno, kaj je to. Gledal nekaj neuradni T2 forum, pa ne najdem pravih odgovorov. Eni pravijo, da Roming1. dela samo v EU, Roaming 2 tudi drugod. na telekomu, tega menija v telefonu sploh ni omogočenega, na T2 pa je. Bomo vidli, V HR se je normalno povezal.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Ne, Iphone X. Ena SIM kartica. Ni mi jasno, kaj je to. Gledal nekaj neuradni T2 forum, pa ne najdem pravih odgovorov. Eni pravijo, da Roming1. dela samo v EU, Roaming 2 tudi drugod. na telekomu, tega menija v telefonu sploh ni omogočenega, na T2 pa je. Bomo vidli, V HR se je normalno povezal.
To bi pa tudi meni prav prišlo, en roaming za EU in drugi za drugod! Ker sem precej izven EU moram vedno pazit da roaming izklopim, tako pa bi bil lahko brez skrbi.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Oranžni midi je kot zdajšnji brezčasni maxi. Dober paket. Sem ga prejšnji mesec sklenil za mulca. Poba je zadovoljen. Še lte gostovanja razširijo in bo top
 
Nazadnje urejeno:

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Novi operaterji pri katerih T-2 omogoča LTE gosotvanje so:

*T-Mobile Hungary, Madžarska
*Belgacom Proximus, Belgija
*Vodafone Fiji Limited, Fidži
*Smartone Mobile Communications (Macau) Limited, Macao

Hkrati pa klasično 2G/3G gostovanjeod marca 2019 zdaj ponujajo tudi pri operaterjih: C&W Panama, Vodafone Turčija, Chinguitel Mavretanija, Vodacome Južna Afrika, Vodacom Mozambik, Vodafone Fidji, Progresif Cellular Brunei, Millicom Čad in Telmob Burkina Faso.
 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Fidži in Macao najbrž ni panike uporabljat net preko LTE roaminga.. Račun le kakih 1000 eur. :D

(sicer je tako pri vseh operaterjih, ne samo T2)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.928
113
najrajš na babi
Nazadnje urejeno: