Novo pri T2 III.

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Oneplus One, Nexus 4 in HTC Desire 601, bo dovolj... na vseh je delalo enako. Kdo je zdaj kriv, telefoni verjetno, ko sem vstavil Telemachovo sim kartico so vse tezave izginile.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
In kakšen je bil odgovor T-2 podpore, ko si jim zadevo javil? Očitno si dobil defektno SIM kartico, ki je povzročala motnje v telefonih?
 

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Tovarniske nastavitve ipd., glede signala pa, da naj imam nastavljeno rocno na Telekomovo omrezje... sem samo ja ja rekel in sel po novo simko, ki ni oranzna
smile-1.gif
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Načeloma vstaviš SIM in nastaviš na samodejno izbiro omrežja.
Ko si na Mobitel (Telekom) omrežju se izpisuje še R saj si v roamingu.
Za uporabnika veljajo iste cene - nobene razlike.

Glede telefona:
Doma imamo štiri SIM in do nedavnega vsi Samsungi različnih tipov - sedaj je eden HTC
Nobeden nič ne jamra.

Glede omrežja:
http://www.imei.info/operator-codes/
293 41 Mobitel Slovenia
293 40 SI.mobil - Vodafone Slovenia
293 64 T-2 Slovenia
293 70 Tusmobil Slovenia
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
sem dal sim kartico ven in mi ga isto serje

wifi in mobilni internet se kar vklaplja, kljub temu, da sem označil 2g only

jajca po 3 letih serjejo zgleda.
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
863
63
28
ksz.
Me ima da bi prešaltal na T2 optiko 10/10, tv in mobilno telefonijo. A je potrebno kaj doplačat za najem modema in STB?
V naših koncih nima t2 nobenega oddajnika, pa me zanima, kako se roaming obnaša v praksi blizu meje. A bi znalo stalno preklapljat na tuje omrežje, če bo boljši signal kot je telekomov?
Zdaj imam pri telekomu kabelsko TV preko optike, kaj je kaj podobnega možno tudi pri T2?
Zaradi praznikov, rajši vprašam tukaj, ker se bojim, da bi sicer čakal na odgovor do novega leta.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.793
1.930
113
najrajš na babi
vseeno je če boš čakal do novega leta. Če danes letiš v poslovalnico do novega leta ne boš na novem ponudniku stacionarnih storitev. Naredi si uslugo, prespi praznike, drugo leto pa novim zmagam naproti.
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
863
63
28
Sej nisem mislil, takoj po božiču urejat papirje. Imam pa zdej med prazniki čas, in zbiram ponudbe, da jih lahko v miru preštudiram.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
T-2 ne ponuja TV-ja preko kabelske. Dodatni STB-ji se doplačajo. Modem dobiš brezplačno v najem, je pa mesečna naročnina, če želiš na temu modemu koristiti WiFi.
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Poglej ta link:
http://www.t-2.net/paketi
Pa preštudiraj, kateri paket ti ustreza.
V nekaterih paketih dodatnega STB ni treba plačevati.

Glede roaminga ob meji pa ne vem kako se preklaplja. Najbolje, da v nastavitvah telefona izključiš ''samodejno''.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Modem dobiš brezplačno v najem, je pa mesečna naročnina, če želiš na temu modemu koristiti WiFi.

Kaj povsod trobiš, da je WiFi za doplačilo ??
Daj si pogledat v cenike - za doplačilo je samo v T4 Start, ki pa glede na ceno ponuja ogromno.
In seveda je za doplačilo pri samo internet paketih.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Zato pa obstajajo forumi, da se z odgovori dopolnjujemo. Če povzamemo, je torej pri T-2 WiFi storitev, ki jo zaračunavajo, a je hkrati že privzeto vključena v določenih paketih.

Trobim pa verjetno zato, ker se mi zdi skrajno smešna poslovna odločitev (podobno kot tethering pri telekomovem modrem paketu).