Novo pri Si.mobilu XIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Imena paketov ima pa Simobil res obupna, vsaj tričetrt ljudem se niti sanja ne, kaj hočejo z njimi povedat.

Ime bi moralo biti jasno in preprosto, da je vsakemu vse takoj jasno.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.436
113
Hm mislim , da bo treba prekiniti ljubezen z Telekomom ki je trajala 10 let.
Saj v Sloveniji je vse ok pa Hrvaška tudi. Ampak zadnje čase sem dosti po Nemčiji in tu je pa poraz.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Ker imam TV na Amisu mi ponujajo popust, če sklenem mobilno telefonijo na Simobilu.

Ampak vidim, da ni nič pametnega, s čimer bi zamenjal še "Tušev" Premium EU na Telemachu...

škoda.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Super, 9. aprila sem podpisal aneks za 24 mescev za Orto Elastik s 5GB prenosa podatkov. Zdaj pa je ven prišel tale Orto Tripster z 8GB za isto ceno. Imam sploh kakšno možnost, da (ugodno) presedlam na Tripsterja?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Končno smo tudi pri Simobilu dočakali precej dober paket Simpl, kjer 1500 enot dobimo za deset evrov.

Sicer še dobre tri evre dražje kot pri konkurenci ampak napredek je pa vendarle očiten.

P.S.
Se mi pa zdi sramotno, da tako zelo zaničujejo upokojence in jih imajo za res butaste.

Paket Senior stane 12 evrov, ima pa samo 400min+400sms/mms+400mb kar je nekajkrat slabše od Simpl paketa s 1500 enotami, ki jih lahko porabiš po svoje.

P.S. 2 Pojma nimam zakaj so prevzeli Amis, uporabniki žal od tega nimamo prav nič, niti enega ugodnejšega paketa ni.
Ene same ugodnosti nimam od tega, še brezplačni AV program so mi začeli računati...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Nekajj pa je ,..
http://www.amis.net/web3/zasebni-uporabniki/ponudba/akcije/
2418507-amis.PNG
 

Priponke

  • 2418507-amis.PNG
    2418507-amis.PNG
    143,3 KB · Ogledi: 282
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Super, 9. aprila sem podpisal aneks za 24 mescev za Orto Elastik s 5GB prenosa podatkov. Zdaj pa je ven prišel tale Orto Tripster z 8GB za isto ceno. Imam sploh kakšno možnost, da (ugodno) presedlam na Tripsterja?

Vsaka šola nekaj stane.

Zdaj za vse življenje veš, da se nobena vezava ne splača.

Razen, če se vežeš s kakšno bogatašinjo, pa še tisto te bo koštalo toliko živcev, da boš na koncu ugotovil, da se ni splačalo....
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Desty pravi:
Super, 9. aprila sem podpisal aneks za 24 mescev za Orto Elastik s 5GB prenosa podatkov. Zdaj pa je ven prišel tale Orto Tripster z 8GB za isto ceno. Imam sploh kakšno možnost, da (ugodno) presedlam na Tripsterja?
Do konca meseca imaš možnost prekinit oziroma zamenjat katero koli vezavo-pogodbo brez kakršnih koli obveznosti do operaterja.
Drugi pa ne nabijajte nekaj v prazno,če nimate pojma.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
"Obstoječi uporabniki, za katere veljajo pravice iz 129. člena ZEKom-1, imajo v 30 dneh od obvestila o spremembi na spletni strani www.simobil.si, na številki Centra za pomoč uporabnikom 040 40 40 40 in na prodajnih mestih. Vse navedene cene vsebujejo DDV."

"Uporabnik, ki je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo Si.mobilu povrnil znesek, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, Si.mobil pa mu bo vrnil kupnino."
Ne vem pa kako je mišljeno glede popusta na mesečno vezavo v primeru,da je vezan na novo v bistvu šele od 9.aprila?
Oziroma kakšna bi bila tam "obrabnina"
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Končno smo tudi pri Simobilu dočakali precej dober paket Simpl, kjer 1500 enot dobimo za deset evrov.

Sicer še dobre tri evre dražje kot pri konkurenci ampak napredek je pa vendarle očiten.

P.S.
Se mi pa zdi sramotno, da tako zelo zaničujejo upokojence in jih imajo za res butaste.

Meni se zdi sramotna na SIMPLU cena minute brez zakupa... 0,15 € je krepko too much za minuto. 0,11 je bilo še sprejemljivo, 0,15 je pa too much... Ljudem ki ne porabijo veliko, se omenjeni zakupi 1500 namreč ne splačajo, 0,15 € na minuto je pa oderuška cena...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.