Novo pri Mobitelu VI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zarjev

Zelenc'
2. nov 2009
12
0
1
Sl. Konjice
No, tudi sam lahko dodam, da sem šel k Mobitelu (Itak paket) samo zaradi prenosa podatkov (100 MB je premalo),,, Bo treba o novi taktiki razmislit.

LP
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.451
23
38
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
hudooo, vsi k simobilu :D

hysterical-1.gif


vse je isto s......
stupid-1.gif

samo kako kdo zapakira.

Samo za Itak pa vsaka čast -
priden.gif
podražijo in hkrati odvzamejo storitve, katere so za velik procent uporabnikov bistvene......

Še dve leti pa bo Mobitel center samo V LJ in MB
sprasujem se.gif
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.194
2.561
113
Prejšnji mesec sem imel skoraj 200 MB prenosa podatkov. Očitno nič več, še sreča da mi ravno aneks poteče.

No imamo pa gratis mobilno tv do konca leta, svašta. Ko bi vsaj dali komunikator v to ceno, ne pa mobilno tv.

Overall...

Bedarija na kvadrat
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
že tretič objavleno isti link..malo nazaj poglej boš vidu da je že blo objavleno...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

MaTiCeKSI

Pripravnik
14. nov 2008
64
0
6
Ta mesec, sem pokuril 730 mb, ocitno odslej vec ne bom.

A mislite, da je za pricakovati dvig cen tudi pri SiMobilu? Sicer pa, za identicno ponudbo tudi tam placas 19 evorv (opcija mobilni). Skoda.

In televizijo nam dajo zastojn komaj po koncu svetovnega prvenstva, svasta! Pa se to le do konca 2010, smesno! Sej ne, da bi jo rabili...
Veliko boljse bi bilo, ce bi NeoWLAN pustili za vse narocnike brezplacen za vekomaj, na ta nacin bi omilili omejitev podatkov.
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
Je kakšna možnost dokupa zakupljene količine podatkov pri Mobitelu? Ne vem....5€/mesec za ekstra 500mb?
Ker če ni, bom vračal telefon in šel drugam.

Pa še to. Če vrnem telefon...mi vrnejo tudi denar? Oz. nek sorazmeren delež njega?
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.841
732
113
www.jernej.org
NeoWLAN tako ali tako ni vreden niti centa... tistih par lokacij, kjer je možen dostop do tega omrežja se že več let ni spremenilo. Investicija se jim je gotovo že N-krat povrnila.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
Citat:
Uporabnik BeerBelly pravi:
Je kakšna možnost dokupa zakupljene količine podatkov pri Mobitelu? Ne vem....5€/mesec za ekstra 500mb?
Ker če ni, bom vračal telefon in šel drugam.

Pa še to. Če vrnem telefon...mi vrnejo tudi denar? Oz. nek sorazmeren delež njega?


ne ti moraš odplačat aneks..in pol lahko prenkineš naročnino ker rablenih telefonov kok vem ne jemlejo nazaj...
wink-1.gif
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.450
105
63
40
Malo tu,malo tam :)
Storitve Mobilni Internet Naročnina Vključena količina Cena nad vključeno količino za kB
Mobilni Internet 100 MB 4 € 100 MB 0,00014 €
Mobilni Internet 500 MB 9 € 500 MB 0,00005 €
Mobilni Internet 1 GB 12 € 1 GB 0,00002 €
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Da spomnim nekatere na moje "pametovanje" pred dvemi meseci:

Citat:
Mobitel ima definitivno izgubo z Itak Džabest paketom. Zakaj ima Tušmobil identičen paket (Vesolje), a dražji 5 €, je preprosto dognati. Pri paketih z zakupljenimi količinami ima operater dobiček, če naročniki teh količin ne izrabijo dobro. Itak Džabest je lepilo za "mularijo", kakšne navade ima "mularija" pa ni treba pametovati. Veliko surfanja, veliko SMS-ov, veliko klicev. Se pravi svoj paket izrabijo do maksimuma. Ekvivalent Itak Džabestu je Tuševo Vesolje, ki pa je dražje in ni zanimivo za "mularijo" je pa zato zanimivo za folk od 31. leta naprej. Kakšne navade pa ima ta populacija, ki si je po večini že ustvarila družine. Vse se bolj bazira na klicih, ostale storitve pa so bistveno manj izrabljene. Mobitelove alternative v paketih 22, 33 in 44 pa niso primerljive, ker imajo premalo minutaže v ostala omrežja. Odkar je možen prenos številk, se več ne ve pri katerem operaterju je posamezna številka.

pa recimo reakcija mosseera

Citat:
Tale tvoja argumentacija je totalno za lase privlečena. Primerjaš neke stvari, ki med sabo niso primerljive in vlečeš neke lovske zaključke. V resnici je stvar taka, da dokler ne poznamo mejnega stroška za minuto pogovora pri obsegu npr. 1000 minut (za domače in tuje omrežje), pa mejnega stroška za 1 sms oz. mms, spet pri npr. 1000 sms-ih oz. mms-ih, in dokler ne poznamo mejnega stroška 1 KB prenosa podatkov pri skupnem obsegu 1 GB, ne moremo ničesar konkretnega sklepati o stroških Mobitela. Dokler dejanskih stroškov ne poznamo, prav tako prihodkov, pa ne moremo ničesar reči o izgubah in o stroškovni naravnanosti paketa.

Očitno lovske, le niso bile tako lovske.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.395
710
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik BeerBelly pravi:
Je kakšna možnost dokupa zakupljene količine podatkov pri Mobitelu? Ne vem....5€/mesec za ekstra 500mb?
Ker če ni, bom vračal telefon in šel drugam.

Pa še to. Če vrnem telefon...mi vrnejo tudi denar? Oz. nek sorazmeren delež njega?

Ja >> http://www.mobitel.si/Storitve/mobilni-internet.aspx Ampak ne 500 MB za 5€
smile-1.gif
... 500MB pride dodatnih 9€ mesecno ...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.194
2.561
113
Pod cenikom za Mobilni Internet...

Naročniški paketi Povezani in Itak Džabest že vključujejo določene zakupljene količine podatkov, ki jih je z brskanjem po spletu težko preseči.

Pa ja.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.734
420
83
Goriška
www.avtopro.si
Citat:
Uporabnik MaTiCeKSI pravi:
Ta mesec, sem pokuril 730 mb, ocitno odslej vec ne bom.

A mislite, da je za pricakovati dvig cen tudi pri SiMobilu? Sicer pa, za identicno ponudbo tudi tam placas 19 evorv (opcija mobilni). Skoda.

In televizijo nam dajo zastojn komaj po koncu svetovnega prvenstva, svasta! Pa se to le do konca 2010, smesno! Sej ne, da bi jo rabili...
Veliko boljse bi bilo, ce bi NeoWLAN pustili za vse narocnike brezplacen za vekomaj, na ta nacin bi omilili omejitev podatkov.

Pri Simobilu plačaš za identičen paket 15€ (zaenkrat): ORTO U NULO (10€) + opcija mobilni (5€). Torej - 1001 min v lastnem omrežju, 201 min v tuja omrežja, 1001 SMS, 1001 MMS, 100mb podatkov.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.