Novo pri Izimobilu

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.671
872
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
A je bob pri A1?

Bob je A1


AF15CE78-1B8D-4ADA-B760-F48B1A2BBA52.jpeg
 

emirATes

Pripravnik
9. apr 2012
159
7
18
mene pa zanima, kako lahko nekdo kliče z moje številke, pa ne iz mojga telefona. Sem imel dvakrat primer, ko me en kliče, da je imel zgrešen klic, jaz pa nič vedel za to.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.770
172
63
Enostavno je v praksi najbolj ugoden paket Free2GO Revolucija pri Telemachu. Za 6,99€ se dobi 10.000 enot, pogosto je akcija za 20.000 enot, poleg polnjenja za 20€ še 20GB, spet pogosto tudi za 5 in 10€ 5 in 10 GB ter vrednostnice s 50% off.
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
68
5
8
Ni mi žal, da sem na Izi, zdaj je za vedno cena 7,90 če greš do 30.04.2022 na ta paket
 

Priponke

  • 274650959_892977218766541_3181104790542943010_n.jpg
    274650959_892977218766541_3181104790542943010_n.jpg
    43,3 KB · Ogledi: 270
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

sad

Guru
24. avg 2007
23.307
12.149
113
Kje imaš to akcijo? Na njihovi spletni strani je ne najdem. Je normalna cena 11.90.