Novo pri Izimobilu

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
IZI Mesec....

Obvescamo vas, da bomo s 1. 9. 2019 spremenili cone za mednarodni promet in gostovanje v tujini ter da smo 15. 5. 2019 uvedli mednarodni dodatek za sporocila SMS, poslana iz Slovenije v obmocje EU-tarife, za vse uporabnike IZI. Vec na www.izi.si. IZI
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Ja nek pribitek zgleda bo oz je ce SMS pošlješ vn iz Slo...
 

cyfreak

Zelenc'
29. maj 2018
8
0
1
Mi lahko nekdo razloži zakaj je Telekom moral "zaje......ti" tako dober sistem polnjenja, ki ga je imel prejšnji lastnik Izimobila in ustvariti svojega, ki je totalno v "ku....cu). Ker sem veliko v tujini moram namreč skoraj vedno račun polniti preko interneta. Iz moje plačilne kartice polnim račun ženi, otrokoma in še mami in potem si lahko mislite kakšna zmešnjava nastane. Prej je bilo enostavno, vpisal si številko katero polniš, znesek in je bil uporabnikov račun napolnjen. Zdaj pa neka SMS koda, pa napolniš, pol pa mora uporabnik sam tipkat kodo da si napolni račun. Res ne morem verjet. A so lahko bolj zakomplicirali?

Pa še druga zadeva. Vem, da Telekomovi mobilni uporabniki že lahko uporabljajo eSIM. Mogoče kdo ve če je to možno tudi za Izimobilove uporabnike?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Daš 25 eur letno na vsako številko, vmes pa polniš preko stringa in to je to. Se pač prilagodiš, ali pa ponudnika zamenjaš. ;)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Ali pa ena cifro na pravi mobitel ostalo pa polniš preko *127*10€*telefonska številka #
 

cyfreak

Zelenc'
29. maj 2018
8
0
1
OK, če ni druge variante bo pač ta uporabna. Ampak dejstvo je, da je bilo pri prejšnjem lastniku Izimobila polnjenje uporabniku prijaznejše in uporabnejše.

Kako pa je z eSIM? Ima kdo kakšne informacije. Uporabljam namreč dve SIM kartici in imam namen kupiti Pixel 3 / 3a ali pa mogoče novejši iPhone v bližnji prihodnosti, zato sprašujem.