Novo pri Izimobilu

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Vse opisano se dogaja tudi meni.... SMS noče poslati, vsaj tako vidim jaz, hkrati pa prejemnik prejme od 2 do 7 enakih SMSov, čeprav kliknem pošlji samo prvič. Net dela katastrofalno slabo...vse to se je začelo po Telekomovemu prevzemu .
 
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
Ja kaj si pa mislil, da bo ostalo tako kot prej.
Hočejo uporabnike na prefinjen način spraviti iz teh paketov.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Citat:
Uporabnik Keki pravi:
Vse opisano se dogaja tudi meni.... SMS noče poslati, vsaj tako vidim jaz, hkrati pa prejemnik prejme od 2 do 7 enakih SMSov, čeprav kliknem pošlji samo prvič. Net dela katastrofalno slabo...vse to se je začelo po Telekomovemu prevzemu .
Do pike enako pri meni. Mi javi rdeč klicaj, da ni poslano, potem pa prejemnik dobi xy smsov, net moram pa izklopit pa spet vklopit, da začne delat, kadar pač crkne in ja, točno od telekomovega prevzema se to dogaja, prej je leta in leta delalo vse bp, kličem in javim, kriv je pa moj fon... mah...
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ja tole od januarja je katastrofa.
Tudi v I se mi telefon ni in ni hotel povezati na omrežje, na nobenega od 4ih. Vmes pa celo se je, ampak vseeno kazal klicaj, kao da ni omrežja. Delalo seveda samo 3G.

Imam še 5 dni do konca obdobja, tako, da jih zapustim, ker so tudi popust na Pripelji prijatelja ukinili.

V izbiri imam Spar ali Telemach, ker imata kombinirano porabo minut in neta. Hotmobil mi zaradi tega ne pride v poštev, ker ima deljeno minute, sms in podatke. Pa MMSov nima v ceni, ki jih nekaj vseeno pošljem P amagari daljši SMS kot MMS (z emotikoni
smile-1.gif
)

Ima Telemach še vedno kje polovične vrednostnice za 10 €? Spar jih mislim da načeloma nima.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ja naj se zavedajo da če nebomo zadovoljni gremo drugam , sama vem da nebom na telekomovem omrežju.
Hot je pa zaenkrat brezvezen.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Ja tole od januarja je katastrofa.
Tudi v I se mi telefon ni in ni hotel povezati na omrežje, na nobenega od 4ih. Vmes pa celo se je, ampak vseeno kazal klicaj, kao da ni omrežja. Delalo seveda samo 3G.

Imam še 5 dni do konca obdobja, tako, da jih zapustim, ker so tudi popust na Pripelji prijatelja ukinili.

V izbiri imam Spar ali Telemach, ker imata kombinirano porabo minut in neta. Hotmobil mi zaradi tega ne pride v poštev, ker ima deljeno minute, sms in podatke. Pa MMSov nima v ceni, ki jih nekaj vseeno pošljem P amagari daljši SMS kot MMS (z emotikoni
smile-1.gif
)

Ima Telemach še vedno kje polovične vrednostnice za 10 €? Spar jih mislim da načeloma nima.

A ti 6000 enot za 6.99€ na sparmobil ni dovolj?
grims-1.gif
Odkar imajo možnost polnjenja preko spleta je sploh zmaga. Samo avtomatsko polnjenje še zagotovijo...
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Sparmobil ima 6000 enot samo tisti mesec ob aktivaciji. Če se že gleda na to jih ima telemach 10.000.

Sej za naprej ima načeloma 3000 enot napram 2000 pri telemachu (OK, tam so SMS zastonj). Malo je omejitev omrežje doma, ker ima Telekom najslabše, 4G samo v nekaterih sobah hiše.
Bolj me skrbi za tujino, če je tako slab priklop kot je bil sedaj pri Iziju. No, za telemach morm videt, če na predplačniškem omogočajo normalno gostovanje po tujini (klici, SMS, prenos podatkov)-nekaj časa nazaj so imeli samo s povratnim klicem ali pa samo dohodne klice.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Spar Mobil ima teh 6000 enot že od oktobra. Najprej do konca januarja, nato so podaljšali do konca aprila. Lahko da bodo še,

In v vsem tem obdobju, ko aktiviraš Spar 3000, dobiš 6000 enot.

LP
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Torej 6000 enot ni vezanih na prvi mesec po aktivaciji?
Potem bosta vsaj še 2, kar ob brezplačni SIM kartici in povrnitvi stroška prenosa ni slabo
smile-1.gif
 

Marburg

Fizikalc
18. avg 2007
976
63
28
Ze drugi mesec od kar uporabljam Sparmobil sem ob aktivaciji dobil 6000 enot. Velja do konca aprila. Lp
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Ne, velja za vse aktivacije znotraj obdobja. Če boš aktiviral februarja, potem lahko tudi še marca in aprila, torej 3x
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
https://www.izimobil.si/
Spletno mesto
je trenutno nedosegljivo

Na spletnem mestu, ki ste ga obiskali, trenutno potekajo nadgradnje. Prosimo, poskusite pozneje.


Se že kaj ve kakšno politiko bo telekom ubral z izi uportabniki?
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Očitno imajo še lep čas namen tržiti Izimobil, glede na to, da so spletno stran prenovili?