Novo pri HoT mobil

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
No par dejstev. Hot je odlična izbira, prav tako tudi Telemach ne slaba. Če pa primerjamo:
1. Hot brez vezave, Telemach vezava
2. Hot še nikoli ni podražil mobilnih paketov, Telemach jih vsako leto
3. Storitev na ceno je boljša na Hotu
4. Telemach ima subvencionirane telefone
5. Telemach ima paketno ponudbo, Hot ne

Hot je najboljsi alternativni ponudnik. Pri nas ga ima cela familija, cenovno sprejemljivo, dela BP. Res pa je, da smo bili prej pri Telemach in tudi ni bilo težav, le cena je bolj ugodna na Hotu.

Pri hotu ne deluje marsikaj predvsem sms pizdzdarije, voyo itd, plus problemi z google avtentikacijami itd...
skratka za dumy userja je hitr vse dovolj.

cena extra paketa ni ugodna
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Zame ima premalo prenosa v eu, pa mms ne dela na japkah. Ni neke panike ampak grenak priokus ostane

Kot rečeno, niso tolk cenej da bi to požrl. Čeprav tukaj nekateri prepričujejo da je to best buy...
+
suport študenti, da jo ti učiš....

Še enrkat par eur če je cenej, samo to ni to.. Pri telemachu če nimaš motela nisi vezan, kot hočejo to na silo nekateri prikazat. Vem pa da res vsak telefon vzame.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
T-2 dela porazno, ravno zaradi Telekoma... 6 izpadov v 2 mesecih ravno na strani Telekoma v odnosu do T-2...

Zato je HoT pri meni ostal primarni ponudnik.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Ko fukne ven telekom potem tudi t2. To je res. Drugače ne opazim razlike, pa sem bil prej leta na telekomu. Se pa strinjam A1 je boljše omrežje kot telekom
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Končno objektivni ne piar komentarji....

Še enkrat za ta denar je to to. Na žalost pa ni velike razlike. Euro dva tri... to je to. T2 je pa res porazen, mali mi jamra skoz. Sam jebiga je free, ker ga imam v paketu.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Opažam pa pri A1 - HoT na momente težave s preobremenjenostjo(?) določenih baznih postaj.
Preko Si. Info opažam, da me omrežje v 2G načinu meče tudi na zelo oddaljene bazne postaje, ker je (zgleda) najbližja zelo na udaru... Parkrat sem opazil, da je jakost signala nižja kot ponavadi, vklopim Svetidej Si.INFO in vidim, da me meče tudi na eno bazno, ki je 5-7 km oddaljena (?!?)
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
No par dejstev. Hot je odlična izbira, prav tako tudi Telemach ne slaba. Če pa primerjamo:
1. Hot brez vezave, Telemach vezava
2. Hot še nikoli ni podražil mobilnih paketov, Telemach jih vsako leto
3. Storitev na ceno je boljša na Hotu
4. Telemach ima subvencionirane telefone
5. Telemach ima paketno ponudbo, Hot ne

Hot je najboljsi alternativni ponudnik. Pri nas ga ima cela familija, cenovno sprejemljivo, dela BP. Res pa je, da smo bili prej pri Telemach in tudi ni bilo težav, le cena je bolj ugodna na Hotu.
V čem, pa je Hot boljši od boba? Ker jaz imam Bob in nimam nobenih problemov.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Pri meni tudi SMSi od loginov za banko delujejo normalno na HoT...

Da je pa komerciala blokirana, mi pa čisto odgovarja!
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Bozidar

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Odvisno kater oražni diamant, mi imao free kartico, neomejeno klici in misli da 10gb podatkov.
Ne rabimo nič doplačevat.

Je pa porazno priznam.