Novo pri HoT mobil

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Ali kdo slučajno ve, zakaj Hot ni spremenil vključenih količin podatkov v EU gostovanju že od leta 2018? Po formuli bi v 2020 Maxi paket moral imeti vključenih 4,68 GB, ima pa 2,73 GB, kot je bilo po formuli iz 2018. So si izborili kakšno izjemo ali kršijo pravila?

Pomoje glede date ne kršijo pravil, po kalkulatorju so dolžni dati 2,34 GB. Hot je prepaid.
Skratka, dajo še več kot so dolžni.

Screen Shot 2020-01-26 at 18.26.35.png
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Maxi paket je prepaid with package in je potrebno izbrati monthly plan (tudi piše zraven točno to). Prepaid, ki si ga izbral, je samo za plačilo po enoti, se pravi da je ovrednoten posamezen MB, to pa ne drži pri paketih.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
HoT (Hofer Telekom Slovenija) je danes, 27.2.2020 brezplačno povečal za 1/3 (33.33%). Pri paketu Hot Mini to pomeni 1GB več, pri Hot Maxi na 10GB več in pri HoT Extra 20GB. Količina se je dvignila vsem novim uporabnikom, obstoječi pa jo bodo občutili z novim podaljšanjem paketa.

Hot Mini – 4GB, Hot Maxi – 40GB in HoT Extra – 80GB
Količina prenosa podatkov, ki je zdaj na voljo v paketih HoT Mini, Hot Maxi in HoT Extra je sledeča: 4GB, 40GB in 80GB. S tem, da pri Hot Mini od 4GB možno 2GB porabiti med gostovanjem v EU. Pri HoT Maxi je od 40GB možno v EU porabiti 3GB, pri Hot Extra pa je od 80GB v EU možno porabiti 5GB. V največjem paketu pa se je dvignila tudi hitrost prenosa. V HoT Maxi je tako zdaj 50/10 Mbps, pri ostalih paketih pa ostaja 20/5 Mbps.
Dodatni podatkovni zakup (5GB)
Še ena dodatna možnost, ki so jo ponudili pri HoT-u pa je dodatni podatkovni zakup v količini 5GB od katerega je možno 2.34GB uporabiti med gostovanjem v EU. Cena dodatnih 5GB je 5€, namenjene pa so uporabi po porabi količin v posameznem paketu.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Glede na to, da se za Hot že nekaj časa išče novega lastnika, bi kar rekel, da gre bolj za panično razprodajo pri HoTu.
Pa tudi ne dvomim, da bodo pri A1 še bolj navdušeni nad obremenitvijo lastnega omrežja s strani ponudnika, ki je desperate za price dump. :)
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
Kakega novega lastnika? Odkod ti to???

Prosim za konkretne dokaze, ne baba čula baba rekla...
 
Nazadnje urejeno:

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Vseeno krasno krasna klofuta za Telemach in njihovo hvalisanje...

Dve stvari, za LTE moraš doplačat, omrežje pa katastrofalno. Imam oba Telemach in Hot šit.
Nizko cenovnik se vidi za kaj je. Plus še kup drugih stvari ne deluje (razni avtetikatoji , ne dobiš sms-a itd...

Dokler bo tako se Telemach lahko hvali in niti niso ne vem kaj dražji.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
So ljudje, ki nam nizkocenovniki zadoščajo.

Da je A1 katastrofalno omrežje se žal ne morem strinjat. Pri meni že dolgo vse OK...
Telekom je recimo omrežje se slabše po mojih opažanjih... Na našem koncu iste napake kot leta 2000...

Telemach pa o slabi kvaliteti slišim marsikaj, da je daleč od tega kar se oglašuje. Zanimivo ane...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
LTE pri HOT ni treba nič doplačat. Doplačaš, če hočeš višjo hitrost na LTE (osnovna je 20/5).

No ja to je re
So ljudje, ki nam nizkocenovniki zadoščajo.

Da je A1 katastrofalno omrežje se žal ne morem strinjat. Pri meni že dolgo vse OK...
Telekom je recimo omrežje se slabše po mojih opažanjih... Na našem koncu iste napake kot leta 2000...

Telemach pa o slabi kvaliteti slišim marsikaj, da je daleč od tega kar se oglašuje. Zanimivo ane...
Telekoma ne morem komentirat, ker ga nimam. Imamo pa oba katera sem komentiral. Nekdo me je popravil, da LTE je , se popravljam je sam je zaprt bandwich. Kar je za userja isto sranje.

Da o siganlu ne govorim. Edino kar je slabše od Hot šita je T2, imamo pač oranžni paket in gratis naročnino. No to je pa še slabše.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Da. Pa še tista je brez doplačila zdaj v paketu EXTRA

To že dobiš pri Telemachu še več.... Brezveze.
Najbolj je hot šit uporaben brez zakupljega sranja, samo za govort. Pa še to je bob brez naročnine boljši, ker ni treba filat na 3 mesece.
Edino kar lahko pohvalim, je da sem dobil super enostavno številko za tamalo, naložil 5 eur in prenesel na telemach.

Za to so pa odlični.....
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
No jest mam t2 že nekaj mesecev. Ročno na telekom omrežje un ne opazim neke razlike kot prej ko sem bil na telekomu. Sranje rata če maš na auto in ti skače med omrežji
 

Bozidar

Zelenc'
12. okt 2018
19
5
3
No par dejstev. Hot je odlična izbira, prav tako tudi Telemach ne slaba. Če pa primerjamo:
1. Hot brez vezave, Telemach vezava
2. Hot še nikoli ni podražil mobilnih paketov, Telemach jih vsako leto
3. Storitev na ceno je boljša na Hotu
4. Telemach ima subvencionirane telefone
5. Telemach ima paketno ponudbo, Hot ne

Hot je najboljsi alternativni ponudnik. Pri nas ga ima cela familija, cenovno sprejemljivo, dela BP. Res pa je, da smo bili prej pri Telemach in tudi ni bilo težav, le cena je bolj ugodna na Hotu.