Novo pri HoT mobil

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik Primoz_Sajec pravi:
Nekaj se govori o noro dobrih paketih in ce bo res tko, takoj zamenjam. Sam je treba počakat, če bo res.

Ja potem pa malo povej kakšne pakete boste imeli
smile-1.gif

Ali si se slučajno registriral samo zato, da napišeš, da si nekje nekaj slišal o tem?
grims-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.569
113
Ne verjamem, da bodo kakšna masovna gibanja..ljudje še banke nočejo zamenjati.



Izi mesec ima ceneje in na trajnik si lahko povežeš "podaljševanje"
http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimesec

Res je tudi, da vsebujeta HoT paketa Maxi, Extra dosti več prenosa podatkov, kar pomeni, da bo lahko vsak zase našel najbolj primerno ponudbo, če objavljen insider info drži.
2575134-izi.jpg
 

Priponke

  • 2575134-izi.jpg
    2575134-izi.jpg
    54,1 KB · Ogledi: 442

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Ne verjamem, da bodo kakšna masovna gibanja..ljudje še banke nočejo zamenjati.

ker je z menjavo banke malo več jajcanja kot z menjavo operaterja
 
I

Izbrisan uporabnik #488

nima MMSov kot @fikusmobil
smile-1.gif


sicer pa solidna konkurenca bobu
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
Hude cifre, me pa zanima koliko teh enot povprečen uporabnik pokuri. Jaz čez 1G ne pridem, pa če se še tak trudim. Na A1 pa krizni sestanki😀.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

So pa to že količine, ko si lahko nabaviš zadevo za mesečni internetni priključek s kakšnim LTE routerjem, ker 50Gb na mesec pri normalni rabi brez gusarjenja ne porabiš.

Sicer pa res korektna ponudba, za razliko do kakšnega Me2, kjer ne veš al se delajo norca, al si kopljejo jamo.

Vidim pa, da nima klasičnega računa, da je ista fora ko izimobil, skratka "neuporabno", če nočeš trajnika.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Vidim pa, da nima klasičnega računa, da je ista fora ko izimobil, skratka "neuporabno", če nočeš trajnika.

Mogoce je pa ravno to prednost... ker nisi v nobenem pogodbenem razmerju... in lahko kadarkoli spokas in gres drugam ... To je garancija predvsem za to, da se ne bodo smeli zajebavati in "delati norca" iz uproabnikov, ker bodo ti lahko zelo hitro odsli... prav tako hitro, kot so prisli
smile-1.gif
... Imas pa seveda moznost placevanja preko krditne kartice, PayPala ali direktne bremenitve (trajnik) ... da ni treba skrbeti za rocno polnjenje dobroimetja ...

Jaz bom ze selil dve bob stevilki
smile-1.gif
... in preprican sem, da ne bom edini... S takimi cenami bodo pomoje premamili precej takih ...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa koliko eni dejansko porabite podatkov na mesec?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Pa koliko eni dejansko porabite podatkov na mesec?

Jaz ponavadi pazim, da ne presezem tisto, kar imam zakupljeno... Na primarni kartici imam sedaj dovolj (8GB), prej sem imel 4GB... pa sem parkrat moral paziti, da ne bi presegel
smile-1.gif
...

Poraba-20170509-141424.jpg

Poraba-20170509-141439.jpg