Novo pri HoT mobil

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Ob cestah tudi že "Hot" jumbo plakati. Malo me spominja na marketing Vege iz leta 2001, ko smo na jumbo plakatih lahko občudovali 3 banane.
grin1.gif
Bomo pa videli, kako in kaj pri HoT. Predvsem me zanima, če bodo ponudili kaj za "nezahtevne" uporabnike oz. če bodo ponudili kakšen konkurenčen paket glede na trenutni Telemachov VEČ.
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Spletne strani ni mogoče najti

Spletna stran ni več na voljo. Preverite, ali ste pravilno vtipkali naslov spletne strani.
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Ob cestah tudi že "Hot" jumbo plakati. Malo me spominja na marketing Vege iz leta 2001, ko smo na jumbo plakatih lahko občudovali 3 banane.
grin1.gif
Bomo pa videli, kako in kaj pri HoT. Predvsem me zanima, če bodo ponudili kaj za "nezahtevne" uporabnike oz. če bodo ponudili kakšen konkurenčen paket glede na trenutni Telemachov VEČ.

Se mi zdi da bomo bolj kot ne razočarani ...
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
To bo zgleda bolj v Izi/Bob stilu. Tako, da dvomim, da bo jima konkurenčen.
Naročniških paketov pa ne bo?
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Jaz pa mislim, da bodo šli pod cene, ki jih trenutno imata predplačniška Spar Mobil in bob, oba imata 6,6 centa/enota, občutek imam, da bodo šli tudi pod ceno paketa bob 4c. Če v Avstriji nudijo 3,9 centa/min, jo lahko tudi v Sloveniji. Pač ugibam. Lahko, da bom zgrešil v nulo.
grin1.gif