Novo pri HoT mobil

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
959
113
Obišči stran
Pa je druga HoT stevilka se aktivna? Ker kolikor vem, je bil paket Giga+ na voljo samo obstojecim narocnikom... torej si moral imeti se eno drugo HoT stevilko...

Paket Giga/ naj bi bil na voljo vsaj do konca leta 2020... vsaj tako pise v pogojih >> https://www.hot.si/Pogoji_paketa_HoT_GIGA_plus.pdf

Je aktivna in se uporablja ja. Zato mi je zanimivo... Tudi na spletu kjer sem prej aktiviral sedaj ni več linka nikjer, niti ni paket omenjen.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zanimivo. Očitno ker sem umes 3 mesece imel deaktivirano opcijo je sedaj ne morem več uklopit. Je**ga :)


To pa itak tudi pise v pogojih in je nekako logicno, da ko enkrat prekines akcijski paket, nisi vec upravicen do njega, ce ni vec v ponudbi :)


hot_gigaplus_246421F8.png
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
HoT paketi:
PONOVNO POVEČUJEMO KOLIČINE,
BREZ NAPIHOVANJA CEN!


HoT že 3. leto na slovenskem trgu: skoraj 90.000 uporabnikov dokazuje, da je HoT odlična izbira. In da je naša ponudba ves čas vrhunska, paketom MINI, MAXI in EXTRA, ponovno povečujemo količine:

  • MINI iz 3 GB na 4 GB,
  • MAXI iz 30 GB na 40 GB in
  • EXTRA iz 60 GB na kar 80 GB prenosa podatkov.
  • Povečujemo prenos podatkov v EU
  • HoT EXTRA s še višjo hitrostjo prenosa podatkov iz 20/5 na 50/10 Mbit/s, brez doplačila.
NOVO: kadar zmanjka GB, vključite OPCIJO 5GB! Za 5 EUR zakupite dodatnih 5 GB prenosa podatkov, od tega 2,34 GB med gostovanjem v EU.

 
  • Všeč mi je
Reactions: gimi

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Mislim, da po 90 dneh ni več aktivna, po 270 dneh pa jo ukinejo.
90+270=360 oz. po enem letu od zadnjega polnjenja ti jo popolnoma onemogočijo ...

Mimogrede, če kdo uporablja podatke za HOT in računalnik, pa potrebuje programček za spremljanje porabe , so tule eni : https://thegeekpage.com/bandwidth-monitoring-tools/

Meni je zadosti mini čudo od samo 111kB http://download.cnet.com/ShaPlus-Bandwidth-Meter/3000-2381_4-10672850.html (verjetno bi znal delat tudi na Win10) pri mojem čitanju tega foruma kar me zanima, mi gre dnevno enih 1/4 GB ... jah "težek" je ta forum :gorjaca: pri podatkih (in hitrosti) ...
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.649
147
63
Ni res, ukinejo ti po 270 dneh od polnjenja.

Navadno je pri predplačnikih tako, da ti po 90 dneh onemogočijo odhodne klice, po 180 dneh še dohodne, po 270 dneh fertik s cifro.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Ni res, ukinejo ti po 270 dneh od polnjenja.

Navadno je pri predplačnikih tako, da ti po 90 dneh onemogočijo odhodne klice, po 180 dneh še dohodne, po 270 dneh fertik s cifro.
Nope... motiš se. 90 dni od polnjenja + dodatnih 270 dni od dneva, ko račun postane neaktiven. Skupaj 360 dni.

Kopirano iz tega dokumenta: https://www.hot.si/Splos_ni_pogoji_poslovanja_in_uporabe_-_veljavni_od_1.1.2020.pdf
  1. HoT SIM kartica je aktivna devetdeset (90) dni od zadnjega polnjenja HoT računa - v tem primeru gre za Aktivnega uporabnika. V kolikor v tem času Uporabnik ne polni svojega HoT računa vsaj enkrat, po izteku veljavnosti aktivnega HoT računa Uporabnik ne more več uporabljati storitev, navkljub morebitnemu dobroimetju na HoT računu, razen za Klice v sili - tak HoT račun je neaktiven.
  2. Uporabnik lahko zahteva vračilo dobroimetja v obdobju, ko HoT račun ni več aktiven in do trenutka, ko je HoT račun ukinjen. Tako zahtevo Uporabnik odda preko e-pošte na info@hot.si.
  3. Klice v sili HoT mobil zagotavlja tudi v primeru neaktivnosti SIM kartice, vse do ukinitve HoT računa.
  4. Uporabnik lahko ponovno aktivira HoT račun s polnitvijo HoT računa najkasneje v roku dvesto sedemdeset (270) dni od dneva, ko je HoT račun postal neaktiven. Ob ponovni polnitvi HoT računa se morebitno neporabljeno stanje dobroimetja na HoT računu ponovno aktivira. V kolikor Uporabnik tudi v teh dodatnih dvesto sedemdesetih (270) dnevih ne napolni HoT računa, le tega ne more več polniti in uporabljati (ponovna aktivacija ni več možna). HoT račun se v tem primeru ukine in Uporabnik nepovratno izgubi pravico do
    uporabe te Mobilne številke in dobroimetja na HoT računu.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.649
147
63
Pa res. Vsaj pri Telemach Free2GO pa takole:

Storitve lahko predplačniški uporabnik izkoristi v roku 90 dni od zadnje polnitve. Če pred iztekom roka
90 dni ni bila opravljena nova polnitev, uporabnik ne more več opravljati odhodnih storitev, dokler ne
opravi nove polnitve. V času od 91. do 180. dneva od zadnje polnitve, mu je omogočen samo sprejem
dohodnih storitev, z izjemo odhodnih klicev na Klicni center za pomoč uporabnikom, na telefonsko številko
080 22 88 , in klicev na telefonski številki 112 in 113. V času od 181. dneva do 270. dneva od zadnje
polnitve pa uporabnik ne more uporabljati nobenih storitev, z izjemo klicev na klicni center za pomoč
— 4 —
uporabnikom na telefonsko številko 080 22 88 in klicev na telefonski številki 112 in 113. V kolikor uporabnik
napolni svoj predplačniški račun v obdobju med 91-dnem in 270-im dnem od zadnje polnitve, se
polnjeni vrednosti prišteje obstoječe dobroimetje na predplačniškem računu. Če uporabnik ne napolni
predplačniškega računa v roku 270 dni od zadnje polnitve, se vrednost na računu izniči, Telemach pa
lahko uporabniku izklopi SIM kartico in odvzame predplačniško številko.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
HoT praznuje 100.000 uporabnikov, izdan akcijski paket HoT 100 z 100 GB interneta, 100 minutami in 100 smsi za 10,00 €.