Novo pri bobu V.

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Tujina je na ceno paketa
Sprememba reguliranih pogojev za EU gostovanje (26. 11. 2021)
1. 1. 2022 se v skladu z Uredbo (EU) št. 2017/920 spreminja veleprodajna medoperaterska cena za prenos podatkov v EU gostovanju. Ta se s 3,00 EUR zniža na 2,50 EUR. Zaradi spremembe veleprodajne cene bomo količine prenosa podatkov, ki so zajete v pravično rabo znotraj EU gostovanja, pri nekaterih tarifah spremenili. Hkrati bomo znižali tudi višino maloprodajnih pribitkov za prenos podatkov v EU gostovanju, ki bodo od 1. 1. 2022 znašali 3,05 EUR/GB (trenutno znašajo 3,66 EUR/GB) ter višino maloprodajnih pribitkov za poslana sporočila MMS v EU gostovanju, ki bodo od 1. 1. 2022 znašali 0,003 EUR/MMS (trenutno znašajo 0,0036 EUR/MMS). Vsi zneski vključujejo DDV.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
aa.PNG
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
V zacetku septembra je nekdo vnovcil mojo kodo za popust, pa popust se vedno ni prikazan in obracunan na racunu. Kljub temu da sem jim septembra in oktobra poslal pritozbo na racun in so se opravicili za napako in napisali da bo z naslednjim racunom odpravljena.
Danes bom klical na help desk potem pa se mejl poslal.pa da vidim ce bom za novo leto dobil tiste 3 evre popusta.

dopisano dopoldne po dolgem klicu na HD
V reklamaciji racuna za septemeber in oktober so priznal napako, sedaj pa sem klical in smo ob dolgem pogovoru ugotovil kje je prislo do tezave.
Avgusta sem bil narocnik 2 paketov (sedaj ze treh, ker otroci ne morejo biti narocniki, druzinsko 4) . Na isti mejl sem dobil kode za obe stevilki. Iz mejla nj mogoce razbrati za katero stevilko veljajo kode.
Na to niti nisem bil pozoren in sem sem posredoval kodo od 4c paketa(kjer je racun minimalni, dokler bom se brzdal otroke) namesto drznega paketa katerega imam sam.
Zdaj bodo "pritozbo" resevali nadrejeni.
Sporocim odločitev.
Ce resijo uspesno, prestavim se enega uporabnika v druzini na bob paket.
36 evrov letno pac ni malo
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: luciano in Robert

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113

Nove cene paketov: magični bob 6,5€, drzni bob 5€...

Trenutno sicer imam legendarnega za 10€, ampak nikoli ne porabim minut in sms-ov... Po mojem grem na drznega.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.490
988
113
Aha: šele, ko odpreš link za več informacij o posameznem paketu, so čisto na dnu pogoji posebne ponudbe - velja za nove naročnike do konca letošnjega leta, in to za 6 mesecev. PR nateg, če mene vprašate.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ja sem zdaj prišel sem gledat kaj je fora :valjamse:

pr nateg, naredil več škode kot koristi pri obstoječih. sicer ostajam na legendarnem zaenkrat ampak bom pa sedaj ziher bolj odprt tudi za druge operaterje
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Se pravi, sinu, ki ima zgolj do 20 številk v imeniku (je še osnovnošolec), lahko prekinem obstoječi paket (je že več kot dve leti naročnik, no, jaz) in naročim novega? Recimo za 5€ (za pol leta, potem 10). Trenutno ima HIT BOB, ampak mu zmanjkuje podatkov. Itak bi prešaltal na DRZNI BOB.

Kako pa lahko staro številko prekinem? Mislim, pogoji so znani:

naročniško razmerje bob prekineš na način, da pošlješ dopis, na katerem navedeš:
  • telefonsko številko, na kateri želiš trajno prekiniti naročniško razmerje,
  • podatke o naročniku,
  • kontaktne podatke in
  • razlog prekinitve.
Ampak kaj navesti pod razlog prekinitve, če bom potem na ISTO osebo še enkrat aktiviral novo številko? Gre to BP?
Hvalissimo :)