Novo pri bobu V.

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
ampak ni mi jasna finta "VolTE certificiran telefoni" so pri samsungih od S20 dalje, jaz imam S9+, ki ga seveda podpira, pa sem izvisel, očitno....

Eh, volte podpirajo več ali manj vsi telefoni izdani v zadnjih letih. Še moj stari hjundajvej p10 ga je. Bistvo je, da so se pri a1 pač odločili kakor so se.
 

damjanko

Pripravnik
6. okt 2008
232
17
18
Zdravo

Se kdo opazil pri opcijo Volte, ko ima vklopljeno, da mu pošilja sporočila po par sekundah in ne takoj pri meni pošilja po pol minute en SMS, ko pa grem na 3g pa takoj pri Telekomu tega problema ni ??

Se kdo tak, ki je to opazil

Hvala za odgovore
Jest tega problema nimam Huawei p30 pro
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Pozdravljeni
V MB bo od 27.5.-29.5. Mobilni BOB.Pravijo, da se obisk splača, saj bi naj tam imeli posebne ugodnosti. Ali morda kdo ve kakšne ugodnosti?
Ravnokar se odločam za sklenitev novega naročniškega razmerja.
Hvala
bob.PNG
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.673
113
Ne delajo pa po "terenu" prenosa naročnika? Torej otroci so dovolj stari, da bi bili sedaj sami nosilci svoje številke. Tega verjetno bob nikakor ne omogoča ...
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
Vsaj kako leto ali dve nazaj pri bobu ni bilo možno zamenjati lastnika oz. prenesti številke na drugo osebo.
Nekje tu na alterju sem opisal svojo štorijo, ko sem to, iz nekih razlogov pač, moral narediti.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
ksz

Otrok ima "pametno" uro, ki je uporablja parkrat na teden za poklicat nas - max 10 sekundni klici. Na Bobu ima predplačniški "paket 6,6 centa", torej plača po porabi. Ker s temi kratkimi klici nikoli ne prebije meje za obračun, ima že vsaj 2 meseca gor nespremenjeno stanje tj. nič ni pokuril naloženega denarja. A bo v neki točki Bob to označil za izkoriščanje storitve? A naročim otroku naj enkrat na mesec pokliče koga prek ure in se pol ure pogovarja?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
ksz

Otrok ima "pametno" uro, ki je uporablja parkrat na teden za poklicat nas - max 10 sekundni klici. Na Bobu ima predplačniški "paket 6,6 centa", torej plača po porabi. Ker s temi kratkimi klici nikoli ne prebije meje za obračun, ima že vsaj 2 meseca gor nespremenjeno stanje tj. nič ni pokuril naloženega denarja. A bo v neki točki Bob to označil za izkoriščanje storitve? A naročim otroku naj enkrat na mesec pokliče koga prek ure in se pol ure pogovarja?
Meje za obračun? A ni obračunski interval 60/60, torej tudi za 1 sekundo plačaš prvo minuto? Jaz se drugače ne bi sekiral, bodo že povedali, če jim kaj ne bo prav.