Novo pri bobu V.

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Problem je A1 v kombinaciji z Applom. V neki fazi so se morali dogovoriti za zaklenjene APN nastavitve. Telekom ima na iPhonih odklenjene nastavitve... tudi gostujoči ponudniki (npr. Sparmobil ali me2) lahko spreminjajo vse APN-je. Tako da ne... problem ni samo v Applu, temveč A1 in Applu skupaj.

PS: Verjamem pa, da ima lahko A1 sedaj probleme, če si so premislili in jim Apple noče odkleniti nastavitev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AnaJ

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Problem je A1 v kombinaciji z Applom. V neki fazi so se morali dogovoriti za zaklenjene APN nastavitve. Telekom ima na iPhonih odklenjene nastavitve... tudi gostujoči ponudniki (npr. Sparmobil ali me2) lahko spreminjajo vse APN-je. Tako da ne... problem ni samo v Applu, temveč A1 in Applu skupaj.

PS: Verjamem pa, da ima lahko A1 sedaj probleme, če si so premislili in jim Apple noče odkleniti nastavitev.

Še večji problem pa je, da je A1 edini, ki bob tretira kot tujega operaterja. Vsi ostali ga tretirajo kot A1, vključno z Applom, zato pa potem pride do tega...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Saj ima HoT isti problem... pa ima z A1 manj skupnega od bob-a. Osnovni problem je to, da so se v neki točki odločili, da naj bodo APN nastavitve zaklenjene. Sedaj pa te odločitve ni možno tako enostavno spremeniti.
 

tad3y

Pripravnik
23. nov 2007
198
14
18
pozdravljen, bob ti posilja kodi PZ522S in PBMV4E, katero lahko tvoj prijatelj, sorodnik ali znanec uporabi pri sklenitvi novega narocniskega razmerja na paketu bob 5ka, hit bob ali drzni bob in oba bosta prejela 1 mesec brez osnovne mesecne narocnine! pohiti, ponudba velja do 30. 4. 2019.
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Torej začnejo zaračunavati naročnino na Moneto, ko je začneš uporabljati. A je potem moraš skoz plačevati/imeti omogočeno? Ali bi je lahko npr. vklopil 4x na leto in plačal naročnino za te 4 mesece?
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
To pa je nizko :::

" LTE hitrost prenosa podatkov je 4/2 mbit/s. cene vključujejo DDV. "