Novo pri bobu V.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Kako je zdaj to, če kdo ve? Za mulca smo nabavili telefon in bob kartico.
Dokler ne bo pokuril 100 enot bo na predplačniškem, potem sklenem 4c.

Ali lahko imam kot fizična oseba 2 različni pogodbi za razmerje?
Mogoče ve kdo iz prve roke, drugače pišem na info@bob.


Lahko gres takoj na 4c... preostalo dobroimetje se pretvori v dobropis...

Kot fizicna oseba imas lahko vec razlicnih pogodb, ce imas seveda vec bob SIM kartic ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zgaga

Yellow

Pripravnik
14. mar 2017
67
11
8
Kako je zdaj to, če kdo ve? Za mulca smo nabavili telefon in bob kartico.
Dokler ne bo pokuril 100 enot bo na predplačniškem, potem sklenem 4c.

Ali lahko imam kot fizična oseba 2 različni pogodbi za razmerje?
Mogoče ve kdo iz prve roke, drugače pišem na info@bob.

Lahko. Lahko si vklopš tud zružen račun potem, da samo enega dobivaš za oboje skupi.
 

trobla

Pripravnik
28. dec 2014
206
17
18
Tako je, že decembra tega ni bilo več. Nekdo je sicer omenjal, da se zmeniš in ti pošljejo nek SMS pa potem upoštevajo.
 

blazek33

Fizikalc
3. nov 2012
128
54
28
Živijo,zakaj mi na BOBu v tujini ne dela podatkovni promet-internet,čeprav imam podatkovno gostovanje potrjeno ? Hvala
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.823
723
113
www.jernej.org
iPhone je tukaj specifičen, ker za hotspot uporablja drug APN kot za internet... in zapečene nastavitve od A1 ne dopuščajo spremembo tega APN-ja.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Res traja tudi 10 dni menjava stare za novo sim kartico, ali so zgolj pozabili dati naprej naročilo? Čakam jo že skoraj en teden.
 

blazek33

Fizikalc
3. nov 2012
128
54
28
Sem zbrisal nastavitve od A1 in vpisal nastavitve za APN od BOBa pa mi ni delalo v domačem omrežju,zato sem spet na A1.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.305
953
113
Celje
Obišči stran
Da ne bo še kak uporabnik iPhona se prestavljal na Bob in kasneje ugotovil, da izven Slovenije ne more deliti internetne povezave (dostopna točka).

Odgovor Boba je:

"obveščamo vas,da prenosne dostopne točke v tujini ni možno vključiti v kolikor uporabljate aparat iPhone.
razlog je v tem da so nastavitve v iOS avtomatično shranjene in ni možnosti ročnega vnosa pod rubriko za personal hot spot, kot je to bilo na nekaterih prejšnjih verzijah. v tem primeru telefon prevzame s strani omrežja v katerem gostujemo dostopno točko internet.simobil.si namesto internet.bob.si."

"bob je nizkocenovni ponudnik mobilne telefonije in gostuje v omrežju a1 slovenije. kot smo vam navedli ios avtomatično prevzame nastavitve iz omrežje v katerem gostuje to pa je a1. apple je onemogočil ročni vnos kar pomeni, da imajo podobno težavo vsi ponudniki mobilne telefonije,
ki nimajo lastnega omrežja. na naši spletni strani je javno navedeno, da je naš pravno-formalni zastopnik a1 slovenije d.d. svetujemo vam, da se obrnete na apple."

Pa še vprašanje za Alter mojstre: Ali je dejansko problematičen tukaj Apple ali prednastavitve APNjev s strani Simobila? Ker pri drugem operaterju se da vse te nastavitve normalno urejati.