Novo pri bobu V.

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
So mi poslali sms, da imam samo se 50 (predvidevam, da enot). Kdaj sprostijo narocnisko razmerje?
37790FC1-98C2-4751-B869-22A450857AB1.png
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sprosti se takoj naslednji dan po koncanem obracunskem obdobju... Kaksno je tvoje obracunsko obdobje, pa lahko vidis na racunu ali pa preko aplikacije "moj bob" (preko spleta, mobilne aplikacije,...)

Pasted_Image_26_04_2022__07_12.png


začetna_stran___moj_bob.png


Izgleda pa, da imajo pri bob-u fiksno obracunsko obdobje od 25. v mesecu do 24. naslednji mesec ...


pogosta_vprašanja___bob_si.png
 
Nazadnje urejeno:

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Jaz imam pa čisto preprosto vprašanje: deliš kodo s prijateljem, dobiš 50% popust. KJE in KDAJ se to vidi? Da imaš tudi ti, kot delitelj kode, popust?
Gracias mucho, saludos.
 

Starbuck

Zelenc'
26. apr 2022
1
0
1
Še moje kode za bob 50% popust 2 leti:
BAF452
ali
BA7SGU

Hvala vnaprej, če bo kdo to (še pravočasno lahko do 30.4.) izkoristil in naj prosim obvesti na zasebno, da je koda uporabljena.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Še eno podvprašanje...

Prejel sem pogodbo, BOB že deluje. Stara številka pa še ni prenešena. Koliko časa traja, da bo številka prenešena?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ponavadi je v dnevu ali dveh po tem, ko prejmejo pogodbo ...Dobis SMS, kdaj tocno bo izveden preklop ... Sedaj med prazniki se lahko zavlece za kaksen dan... Pomoje bos jutri dobil SMS in bo stevilka v petek zjutraj prenesena ...

IMG_0BA43047A17B-1.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Yogi

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Aha, super to če te obvestijo z SMS. :zmaga: Kdaj pa potem "propade" stara SIM? Ko izvedejo preklop?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
To je pa odvisno od tega, kaj si oznacil ob prenosu stevilke. Ce je predplacniska, ti bo delovala naprej, dokler pac dobroimetje ne propade… edino drugo nadomestno stevilko bos dobil od starega operaterja takrat, ko bo stevilka prenesena.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
Ne, je bila naročnina. Vezava je pretekla. Sem označil, da želim prekiniti naročnino.

No, samo da mi cifro prenesejo, pa mi je potem vseeno...
 

sssss

Pripravnik
5. maj 2010
210
9
18
Koda za 50% popusta na naročnino za dve leti. Veljavno samo še danes in jutri

BKZM7Z

B38GF3
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.316
950
113
V vednost drugim:
Stara številka je bila v nekaj delovnih dneh prenešena.
Aplikacija "moj bob" sprva ni sprejela nobene številke za registracijo (ne prenešene, ne bob). Sem poslal email na tehnično pomoč in so uredili, sicer v nekaj delovnih dneh. Telefonsko so takorekoč nedosegljivi, sem pa recimo po dveh dneh dobil vrnjen neodgovorjen klic, in to v nedeljo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: tgrzan
27. jan 2022
4.801
1.737
113
V vednost drugim:
Stara številka je bila v nekaj delovnih dneh prenešena.
Aplikacija "moj bob" sprva ni sprejela nobene številke za registracijo (ne prenešene, ne bob). Sem poslal email na tehnično pomoč in so uredili, sicer v nekaj delovnih dneh. Telefonsko so takorekoč nedosegljivi, sem pa recimo po dveh dneh dobil vrnjen neodgovorjen klic, in to v nedeljo...
Iz predplačniške prestavili v naročniško v enem dnevu - in evotigana ne dela internet, mms,... Nekje v malih možganih skopljem info, da je treba prestavit apn nastavitve iz simobil na bob - no sedaj dela vse.
Ko sem jih takrat urgentno klical jih seveda nisem dobil, čez en teden vrnejo klic. :bonk:
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Že od prvega bob dne je znano, da za tako ceno ni vključen 24h podpora. Nemoreš met vsega napol zastojn. Če to pričakuješ bob ni zate.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sokol
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Daj ne bluzi! Sredi dneva imajo za dvignit telefon - sploh ker nimajo nikakršne fizične podpore; še klinčevo pogodbo za razmerje imajo najbolj človeku neprimerno preko DPD (slava jim), namesto da bi lahko recimo šel v poslovalnico A1 in podpisal tisti klinčev papir.

Aja da pa bi slučajno ob vseh papirjih priložili še opozorilo, da bo ob preklopu iz predplačniškega na naročniško razmerje prenehal delat internet in mms zaradi napačnih apn nastavitev, je pa že znanstvena fantastika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: laser

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Daj ne bluzi! Sredi dneva imajo za dvignit telefon - sploh ker nimajo nikakršne fizične podpore; še klinčevo pogodbo za razmerje imajo najbolj človeku neprimerno preko DPD (slava jim), namesto da bi lahko recimo šel v poslovalnico A1 in podpisal tisti klinčev papir.

Aja da pa bi slučajno ob vseh papirjih priložili še opozorilo, da bo ob preklopu iz predplačniškega na naročniško razmerje prenehal delat internet in mms zaradi napačnih apn nastavitev, je pa že znanstvena fantastika.
Ce je oboje pri bob-u, potem si imel ze prej napacne nastavitve…
Že od prvega bob dne je znano, da za tako ceno ni vključen 24h podpora. Nemoreš met vsega napol zastojn. Če to pričakuješ bob ni zate.
Support je isti kot za A1… in pri vseh slovenskih operaterjih je dokaj tezko dobiti nekoga na talefon… Sem pred casom imel neke tezave s Telekomom… in se nihce ne oglasi… le odzivnik pove, da me poklicejo nazaj takoj, ko bo mogoce… Medtem sem prisel iz Medvod v Ljubljano… in se oglasil kar direktno v Telekomovem centru v City parku… nzj me niso klicali…. sem pa dobil SMS z linkom do ankete, kako sem bil zadovoljen s supportom… Nevem ali so pricakovali, da bodo dobili dobro oceno …