Novo pri bobu III.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Super, hvala! Kolega pa ima KLIK, tam pa kolikor vem itak vneseš vse podatke in znesek (pač višji) in to je to.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Saj to me je zanimalo - mail je tudi ok. V dopisu namreč piše le klic. Bomo poslali mail, ko bo telefon kupljen, da ne bomo vmes par dni brez cifre.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vroči bob je to
smile-1.gif


Ga imam že zdaj kakšen mesec in super, ne gledam več na to koliko kličem, ker ne morem tega naklicat.

Zmagali bi, če bi dodali še par mmsov in Mb v ta paket, a potem bi uničevali svoj primarni brand Simobil.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.440
5.924
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Glede na to, da vsak mesec zelo malo porabim in je v primerjavi z zneskom računa provizija ogromna... Bral sem že da ko dobiš položnico da jo lahko preplačaš... Ali prav razumem, če imam npr. račun za 5 €, grem na pošto, plačam npr. 30 € (se pravi preplačam položnico za 25 €) in se potem to preplačilo "naloži" na moj konto. Potem pa dokler ga ne porabim, dobivam položnice za 0 € oz prečrtane položnice? Pri KLIK-u pa podobno, račun za 5 €, vneseš znesek npr. 30 € in preplačaš položnico in ti gre na konto... Lahko to kdo potrdi, ki je to že delal? Je to ziher varianta, da preplačilo dejansko pride na moj konto? Da se slučajno denar ne "izgubi"...

PS: se na moj.bob vidi, da sem položnico preplačal ali samo piše "plačano" za tisti znesek katerega sem dobil?

Hvala za odgovore.

Jaz takole plačal preko klika.
Zadeva je v prvo bila urejena OK, za drugo bom pa videl prihodnji mesec.
Sem pa za vsak primer še poslal mejl na placila@bob.si s pojansilom.
Kot rečeno pravi sklic in potem imaš "dobropis" na naslednjih računih dokler ga ne porabiš.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Sem pa za vsak primer še poslal mejl na placila@bob.si s pojansilom.
Kot rečeno pravi sklic in potem imaš "dobropis" na naslednjih računih dokler ga ne porabiš.
Dobiš kakšen odgovor nazaj kot potrdilo?

PS: Še eno vprašanje: a lahko na roke izpolnjeno položnico plačam tudi v Mercatorju (0,65 €) ali jo moram nujno na pošti (1,05 €).
 
Nazadnje urejeno:

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Sem pa za vsak primer še poslal mejl na placila@bob.si s pojansilom.
Kot rečeno pravi sklic in potem imaš "dobropis" na naslednjih računih dokler ga ne porabiš.
Dobiš kakšen odgovor nazaj kot potrdilo?

PS: Še eno vprašanje: a lahko na roke izpolnjeno položnico plačam tudi v Mercatorju (0,65 €) ali jo moram nujno na pošti (1,05 €).
Plačaš lahko tudi na Petrolu
wink-1.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Osebno sem pričakoval kakšno tako to.

Hja, pri nas imamo na ceno še pribitek "podpora JU in lačnih otrok Janše".

PS: Kaj pa je razlika med temi smartbob in smrtbob XL? Pri XL vidim večje količine, cena pa je ista? Detaljni cenik (PDF) se tudi razlikuje samo v količinah. To imajo neko časovno omejeno akcijo?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
Ta bob je ugoden, ampak kot kaže še zmeraj nas slovenske ovce molzejo. glede na AT standard, smo prinas 1, 5x predragi. Ata mobilkom so tako zapovedali, da je hlapce potrebno izmolst do kraja.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik jolko pravi:
PS: Kaj pa je razlika med temi smartbob in smrtbob XL? Pri XL vidim večje količine, cena pa je ista? Detaljni cenik (PDF) se tudi razlikuje samo v količinah. To imajo neko časovno omejeno akcijo?
Smartbob XL za 9,90 EUR je star paket: http://www.bob.at/altebobtarife
Po novem je le ta za 19,90 (Smartbob XL).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik map pravi:
Ta bob je ugoden, ampak kot kaže še zmeraj nas slovenske ovce molzejo. glede na AT standard, smo prinas 1, 5x predragi. Ata mobilkom so tako zapovedali, da je hlapce potrebno izmolst do kraja.

Če bom molze, kaj počne konkurenca, npr. Mobitelekom? Tam sam pomolzeš in še dostaviš?
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Citat:
Uporabnik tado pravi:
ali v Tušu:)
No v Mercatorju ne morem plačati, predvidevam da tudi v Tuš-u ne glede na to da imata oba Abanko Vipo, Petrol ima pa itak isto provizijo kot PBS... Očitno res samo pošta pride v poštev...
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Citat:
Uporabnik tado pravi:
ali v Tušu:)
No v Mercatorju ne morem plačati, predvidevam da tudi v Tuš-u ne glede na to da imata oba Abanko Vipo, Petrol ima pa itak isto provizijo kot PBS... Očitno res samo pošta pride v poštev...

V tušu lahko plačaš samo UPN obrazce, ker se skenira OCR koda. Ročno napisanih ne. Sicer pa tado to ve, saj je zaposlen na tušu ...
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Danes sem od boba dobil sporocilo, da mi vroči bob avtomatsko dvignejo na novo ponudbo, ki ima 2014 minut :) lepo darilo
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.