Novo pri A1

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Proplus gre v osnovno shemo, čeprav smo ga že vrgli ven in so ga zdej nazaj poturili. Spremenili so točkovanje sklopov in npr. tisti, ki imajo KOMBO M (Mix M, nacionalni + Balkan) bodo po novem plačevali 4 eur več. Gre za podražitev in spremembo splošnih pogojev brez obveznega 30 dnevnega obveščanja uporabnikov.

+ stalno oglašujejo fleksibilnost paketov, brez sprememb cen video:

Paketi po izbiri so se zmanjšali po številu vsebin. Naročnik paketa Kombo S ne more več gledati Eurosporta kot ga je lahko prej, če je izbral kot dodatni paket Športni paket. Vzeti mora dražji paket Kombo M ali L. To velja za nove naročnike. Za obstoječe naročnike te kombinacije pa to pomeni, da od 2.9. Eurosporta ne bo več videl, ker ga ni več v paketu Športni.

To sem ugotovil zaenkrat, klical naročniško službo, kjer tudi sami ne znajo razložiti kako stoji ta sprememba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dale

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
A zdaj je Pop TV spet nazaj kot kanal ki ga ni možno ne met? :D Edino pri A1 je blo s teh točkah možno da si ga skenslal... Kratko je to trajalo. Proplus je zgleda dost premočna in prevplivna medijska firma v naši državi da se lahko tako vsiluje.

A niso te točke uvedli pred par mescih? In zdej že spremembe. Pa ko oglašujejo da maš isto ceno za 2 leti vezave.. To je res ampak za isti dnar dobiš manj kar je realno podražitev.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Podobno se je zgodilo s programi ponudnikov Fox, Viasat, Eurosport,…: dali so jih v »obvezni« del shem:

1. FOX, Diva, TV 1000, Fox Life, Fox Crime, Fox Movies, AMC, Viasat Epic Drama: prestavljeni iz paketa Filmski v Osnovni M in Osnovni L (privzeti programi v TV shemi A1 Kombo M in A1 Kombo L paketa)
2. 24 Kitchen, TLC, DTX, E ! prestavljeni iz paketa Trendi v Osnovni M in Osnovni L (privzeti programi v TV shemi A1 Kombo M in A1 Kombo L paketa)
3. Discovery Channel, Viasat History, Viasat Explore, National Geographic, NGC Wild, Animal Planet, Travel Channel, Discovery ID, Discovery Science prestavljeni iz paketa Dokumentarni v Osnovni M in Osnovni L (privzeti programi v TV shemi A1 Kombo M in A1 Kombo L paketa)
4. Eurosport, Eurosport 2 prestavljena iz paketa Športni v paket Osnovni M in Osnovni L (privzeti programi v TV shemi A1 Kombo M in A1 Kombo L paketa)
5. Baby TV, Minimax, Nick Jr., Nickelodeon prestavljeni iz paketa Otroški v Osnovni M in Osnovni L (privzeti programi A1 Kombo M in A1 Kombo L paketa)

Zaključek: Osnovni S sploh nič razen klin.cevega Proplusa ne omogoča. Cena kao ostaja ista, ampak, če želiš gledati programe kot prej, plačaj višji paket. A1 in njihova prikrita podražitev vsake 3 mesece.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales74

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Nikjer pri paketih A1 kombo M, najdem možnosti prilagoditve programske sheme in dodajanja tv sklopov naprimer HBO. Ali to sploh še deluje, meni ne.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Brezplačen prenos podatkov v Franciji v času finalnega dvoboja v odbojki
( 27.09.2019 )

Potujete v Pariz, v Francijo na finalni dvoboj slovenske odbojkarske reprezentance?
Našim naročnikom, ki boste tekmo spremljali v živo, podarimo brezplačni mobilni prenos podatkov v gostovanju pri francoskih operaterjih v obdobju od 28.9. 12:00 (opoldne) do 1. 10. 2019 12:00 (opoldne).

Kaj je za pridobitev ugodnosti potrebno narediti?
Vse kar morate narediti je, da se z mobilnim telefonom priključite na enega od naslednjih francoskih operaterjev: SFR, Orange, Bouygues ali Free mobile in uživajte v navijanju za naše fante ter delite svoja doživetja s svetom.

Pogoji akcije:
Ugodnost brezplačnega prenosa podatkov v Franciji velja za uporabnike kateregakoli A1 mobilnega naročniškega paketa, ki omogoča gostovanje v tujini (ne velja za predplačnike), v gostovanju pri operaterjih: Orange France (20801, FRAF1), SFR (20810, FRAF2), Bouygues Telecom (20820, FRAF3) ali Free mobile (20815, FRAFM). Velja zgolj v obdobju od 28.9.2019 od 12.00 ure, do 1.10.2019 do 12.00 ure po srednjeevropskem (t.j. slovenskem) času. A1 Slovenija, d. d., Šmartinska c. 134b, SI-1000 Ljubljana.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
818
41
28
Še komu danes ne deluje portal Moj A1 ? Težave s prijavo imam od zjutraj.

Tudi v moj Bob se ne morem prijaviti.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
A kdo ve kdaj mislijo tile mojstri kaj uvesti VoWIFI? Ker jaz imam v zaprti stavbi sredi Celja obupen signal...