Novo pri A1

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Ponavadi jih povežeš s svojim zaščitenim omrežjem, edino v procesu parjenja imajo odprt wifi oziroma neko default geslo, kjer bi ti lahko kdo teoretično posnifal geslo. Imam pa sam tovrstne naprave izolirane na ločenem networku in nimajo dostopa do ostalih zadev.
To je pa že profi zadeva :) Potem nismo več na tistih 10e kolikor pride vtičnica.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
To je pa že profi zadeva :) Potem nismo več na tistih 10e kolikor pride vtičnica.
Svoje zaščiteno omrežje je bilo mišljeno kot tvoj domač WiFi zaščiten z geslom (WPA2 personal).

Pri meni so te zadeve sicer ločene (ločen VLAN na routerju in switchu ter ločen SSID na APjih), je pa to še vedno ista fizična oprema kot za ostalo mrežo. Ni več tistih 10€ ampak niti ne zaradi te možnosti, ločit se da tudi na bistveno cenejši opremi (dovolj je najcenejši Mikrotik ali poceni all in one routerček z custom fw, je pa treba vedet kaj delaš) , vprašanje je bolj performance. Lahko seveda vse skupaj povežeš tudi v obstoječo mrežo, glede tega, da bi se ti kdo drug gor povezal ni bistvene razlike... namen je bolj ločitev teh naprav od svojih preostalih.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Jaz sem ga imel na testu par dni. Kamera je za ta cenovni razred kul, AI dela tudi nekaj globine pri fotkah, na račun pomoči sekundarne kamere.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Jaz sem ga kupil za mojega osnovnošolca.
Za 48 EUR (na paketu dodatni) odličen telefon. Njegova najšibkejša točka se mi sicer zdi kamera, sploh v neidealnih razmerah o kaki ostrini slike ni govora.

lp!
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
287
132
43
Tako na papirju še nekak zgleda, sploh 3G rama je ok. Dokler ne greš mal globje gledat - procesor je še na požrešnem 28nm nek no name "Unisoc SC9863A (28nm)", doseže 50k v Antutu , kar je manj kot 5 -6 let stari telefoni. Sicer ga še nisem preizkusil, ampak sam bi raje dal par 10€ več in kupil kakega Xiaomi..
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Pripeljite prijatelja in oba prihranita 30%
Obstoječi naročniki mobilnih paketov A1 si mesečno naročnino lahko znižate tako, da svojo unikatno kodo podarite prijatelju ali družinskemu članu. Če vaš prijatelj s to kodo do 30. 9. 2019 sklene novo naročniško razmerje na enem izmed paketov A1 Go!, bosta oba prejela 30% popusta na mesečno naročnino za 2 leti. Vezava ni pogoj.



Kaj, če še nisem A1 naročnik?
Tudi vi lahko pridobite 30 % popusta na mesečno naročnino, če k A1 pripeljete še svojega prijatelja ali družinskega člana. Pošljite SMS s ključno besedo POPUST na 6111 in poslali vam bomo SMS z 2 unikatnima kodama. Če bosta obe kodi izkoriščeni do 30. 9. 2019, bosta oba prejela 30% popusta na mesečno naročnino za 2 leti.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Ali so ukinili možnost v moj A1, da si sam izbiraš programske sklope. Nikjer več ne najdem možnosti za vklop in izklop HBO programov.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38


A1 Slovenija prevzema telekomunikacijsko podjetje P&ROM z Vrhnike
( 23.08.2019 )

A1 Slovenija je z današnjim dnem postal 100-odstotni lastnik ponudnika telekomunikacijskih storitev P&ROM d.o.o. z Vrhnike. S tem v A1 Slovenija po lanskem prevzemu podjetja TS RPL nadaljujejo s krepitvijo razvoja lastnega fiksnega omrežja in močnejše prisotnosti v izbranih lokalnih okoljih.

Sinergije med podjetjema P&ROM in A1 Slovenija bodo uporabnikom kabelskega in optičnega omrežja na območju Vrhnike prinesle dostop do najsodobnejšega in uporabniku prilagojenega portfelja telekomunikacijskih produktov po ugodnih cenah. Obenem si bosta obe podjetji prizadevali za zagotavljanje najboljše uporabniške izkušnje ne glede na vrsto produkta in točko stika z uporabnikom.

Podjetje P&ROM je na trgu prisotno že od leta 1994. Uporabnikom na območju Vrhnike prek lastnega optičnega in kabelskega omrežja ponuja kakovostne storitve interneta, televizije ter mobilne in IP telefonije.

V skladu s strategijo krepitve položaja na trgu fiksnih telekomunikacijskih storitev bodo v A1 skupaj z lastniki tudi v prihodnje nadaljevali s spremljanjem morebitnih priložnosti za rast na trgu.
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
A je kdo opazil, da se obetajo nove podražitve pri paketih Kombo zapakirano v nove sklope? Nič komunikacije, reklam, obveščanja uporabnikov.