Novo pri A1

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
A1 Slovenija dodaja TV programa Nick Jr. in AXN Spin

( 15.02.2019 )


S 14. 2. 2019 smo v naše programske sheme dodali TV programa Nick Jr in AXN Spin.

Program z risanimi serijami za otroke Nick Jr. se nahaja na programskem mestu 506.

Program AXN Spin se nahaja na programskem mestu 33 in ponuja filme, zabavne serije in dokumentarne oddaje.

Oba programa sta vključena v paketih A1 Kombo M in L, A1 Kombo Lite L ter v Osnovni in Razširjeni shemi na starih fiksnih paketih.

vir: https://www.a1.si/pomoc-in-informacije/obvestila/-/obvestila/3623116
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Sel bo tja, kamor bo njemu pasalo. Kritike pa lahko pisemo, saj je tema tudi temu namenjena in ne samo hvalospevom tistim, ki nas lupajo
Seveda bo, vsak gre kamor mu paše. Tema je novo pri A1, če pa imaš problem z operaterjem se obrneš nanj. Jaz ne gledam na to da kogarkoli lupijo, saj dobiš neko storitev ki jo potrebuješ in subvencioniran aparat. Potem nas lupi tudi elektro, komunala in vsa storitvena podjetja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
KSZ

kaksna je kaj situacija storitev napram Telekomu?

Namreč pred leti sem bil na Telekomu in tukaj lahko ( vsaj zase) rečem da to deluje. Trenutno na T2, s katerim zadnje case nisem ravno zadovoljen,saj je kar nekaj težav se pojavilo ( govorimo samo o mobilnih storitvah), tako da kolebam ali A1 ali "nazaj" na Telekom.

Cenovno primerjavo za želene pakete načeloma imam in je v prid A1.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Let me see.

Da že 14 dni ne deluje prejemanje MMSov, da sem bil vmes parkrat "nedosegljiv" na tak način da je klicatelj dobil le hitri "tu tu tu " , jaz pa posledično nobenga obvestila da sem bil klican, da je telefon prevečkrat nedosegljiv?

Enostavno ne mislim več uporabljati njihove mobilne telefonije za primarno številko.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Let me see.

Da že 14 dni ne deluje prejemanje MMSov, da sem bil vmes parkrat "nedosegljiv" na tak način da je klicatelj dobil le hitri "tu tu tu " , jaz pa posledično nobenga obvestila da sem bil klican, da je telefon prevečkrat nedosegljiv?

Enostavno ne mislim več uporabljati njihove mobilne telefonije za primarno številko.

predvidevam da imaš Huawei telefon