Novo pri A1

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Pri meni niso delovali vsi dohodni klici in smsi, včasih po več ur, čeprav imam povsod dovolj signala. Restart telefona, običajno pa že moj odhodni klic je odpravil težavo, ki se je lahko ponovila večkrat na mesec. Šele takrat so prišli tudi vsi nedostavljeni dohodni smsi, niso pa prispela sporočila o nedosegljivosti. Klicoči tudi ni slišal sporočila o moji nedosegljivosti, ampak je slišal le trojni pisk in prekinitev. Lani se mi je to najpogosteje dogajalo v kombinaciji Note8 in TS, z ali brez vklopljenega VoLTE. Od takrat nisem imel težav ne s prejšnjim, ne z novim aparatom. SGNote imajo mesečne FW update, zato zdaj vsak mesec po nadgradnji brišem keš, vse deluje perfektno.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Nima veze servis, ce ima operater težave.
Ravnokar sprobana T2 simka v novem S10e ... isti problem z MMSi.

Od ponedeljka/torka dalje smo na A1.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Potujete v Miami, ZDA na tekmo dveh slovenskih NBA zvezdnikov 28. 3. 2019?
Našim naročnikom, ki boste tekmo spremljali v živo, podarimo brezplačni prenos podatkov v ameriških omrežjih AT&T in T-mobile v obdobju od 27. 3. 2019 do 29. 3. 2019.

Kaj je za pridobitev ugodnosti potrebno narediti?

Na Facebook strani, v zasebnem sporočilu, nam pošljite svojo telefonsko številko, ki jo boste uporabljali v ZDA, ter pripišite »Prenos podatkov ZDA«. Prijave zbiramo do 26. 3. 2019 do 10.00. Eno sporočilo lahko vsebuje več številk. Primer sporočila, s katerim pridobite ugodnost: »040xxxxxx, Prenos podatkov ZDA«.


Kakšne so možnosti zakupa prenosa podatkov v ZDA izven prejete ugodnosti?
Če potrebujete prenos podatkov v ZDA ali drugod po svetu, vam priporočamo pakete A1 GO!, v katerih prejmete zakup 1 GB prenosa podatkov pri izbranih operaterjih v 38 državah sveta, vključno z ZDA po ceni 4,99 €. Zakup se samodejno vključi in obračuna le, kadar ga potrebujete.

Ugodnost brezplačnega prenosa podatkov v ZDA velja za naročnike kateregakoli A1 mobilnega paketa (ne velja za predplačnike in za M2M pakete), v kolikor v ZDA gostujejo pri operaterju AT&T (USACG, 310410) ali operaterju T-mobile (USAW6, 310260). Velja zgolj v obdobju od 27.3.2019 od 00.00 ure, do 29.3.2019 do 23.59 ure po srednjeevropskem (t.j. slovenskem) času.

Uporabniki pridobijo ugodnost izključno na naslednji način: preko zasebnega sporočila na FB strani A1 Slovenija (https://www.facebook.com/A1Slovenija) morajo najkasneje do 26.3.2019 do 10.00 ure po slovenskem času poslati številko oz. več številk, za katere želijo, da se jim promocijska ugodnost vključi ter pripisati »Prenos podatkov ZDA«. Prijave, ki pridejo po navedenem času ali na drugačen način, se ne bodo upoštevale. Ugodnost je omejena na 10 GB, nad to količino si A1 pridržuje pravico, da uporabniku na zadevni številki izključi promocijsko ugodnost. Več informacij je na voljo na 040 40 40 40, A1.si in na A1 prodajnih mestih. A1 Slovenija, d. d., Šmartinska c. 134b, SI-1000 Ljubljana.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Vidim, da imate nekateri že info o novostih. Se splača počakati ali je bolje vzeti iz trenutne akcije - sem imel v planu vzeti enega iz med Kombo paketov (samo internet, imam pa "predpotopni" baker)?
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Če sem dobil pravo informacijo, naj bi največja novost bila pri TV-ju, kjer lahko poljubno dodajaš in brišeš kanale iz sheme (na isti način, kot dodajaš/odstranjuješ TV in stacionarno telefonijo pri Kombu).
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Če že bodo novosti bodo pri fiksnih storitvah.. Pri mobilnih ne bo ker trenutne pakete so dali nekje jeseni 2018..itn..
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Če se bo kaj spremenilo se bo na fiksnih paketih. Akcija na fiksnih paketih velja samo do danes.

Če bi ponudili Android TV aplikacijo grem takoj k njim.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Ja, te TV točke bodo ta novost. A to mogoče pomeni, da bo A1 edini, ki bo lahko imel TV shemo brez Proplus kanalov? :)
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Zakaj pa bi? A ni pro plusu treba placevati po narocniku oz uporabniku pro plus? Ce ni pro plus v shemi potem ni stroska.
KSZ
Drage ima A1 klice iz stacionarne telefonije v tujino. Včasih so bili AT, DE ipd že za 4 cente, ceneje kot klic v drugo fiksno omrežje...
Pa še: pri paketu SRBMKD bi lahko napisali ime SEVERNA Makedonija, ne samo Makedonija, kot je to po novem.