Novo pri A1

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.323
3.421
113
Če ti je Roaming pomemben vsekakor A1.
Dela super. Po več Lte partnerjev v eni državi.
Tako da go for it
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Tudi jaz sem v fazi menjave v kompletu. Saj se mi je telekom z klescenjem 80% enot za enako ceno z aprilom nagnusno zagravzil. Telefonija od a1se mi zdi veliko primernejsa, vendar tv se mi zdi boljsa v t2 saj v paketu dobis tudi hbo katerega je treba na a1 doplacat. Zato bom najvejetneje vzel na a1 eno mobilno z 100 minutami v tujino , tv ,net in stacionarca ter dve mobilne ki ne potrebujejo tujine pa na t2.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
861
113
A1 je pri tv res malo slabši, je pa pri mobilni krepko boljši od T-2.

Sem pa tudi sam tik pred tem, da grem pri širokopasovnih storitvah stran od monopolista - verjetno k A1 (zaradi hibridne tehnologije).
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Ojla
Nisem spremljal če že kje piše...je slučajno kakšna insajderska informacija kdaj (če sploh) bo v ponudbi Nokia 7 plus?
 
  • Všeč mi je
Reactions: tobacco

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Obogateni mobilni paketi A1 Svobodni vam sedaj poleg neomejenih klicev in sporočil prinašajo še več prenosa podatkov v Sloveniji, brezskrbno komunikacijo med gostovanjem v EU ter kar 1 GB prenosa podatkov v 34 državah izven EU!
  • A1 Svobodni Mini
  • 14,99 €/m
    mesečna naročnina
    Sestavi si paket
  • 3000 minut, 3000 SMS/MMS
    Klici in SMS/MMS v SLO in v EU/EEA gostovanju
  • 3 GB, od tega do 3 GB v EU/EAA
    Prenos podatkov v SLO in v EU/EEA
  • -
    Prenos podatkov v 34 ostalih državah sveta
  • -
    Paket Dodatni
Mednarodni klici in dodatno gostovanje v tujini
  • -
    Klici iz Slovenije v EU/EEA
  • -
    Klici iz Slovenije v partnerska omrežja
  • -
    Gostovanje v Srbiji in Makedoniji
Dodatne vključene storitve

  • x3DCB0F98-CEE0-4C85-8CB9-22E598C603D1_1_original.png.pagespeed.ic.07WS6kwJ9n.webp
    A1 Svobodni 30 GB
    priporočamo
  • 20,99 €/m
    mesečna naročnina
    Sestavi si paket

  • Klici in SMS/MMS v SLO in v EU/EEA gostovanju
  • 30 GB, od tega do 6 GB v EU/EAA
    Prenos podatkov v SLO in v EU/EEA
  • 1 GB
    Prenos podatkov v 34 ostalih državah sveta
  • do 1 kartica
    10€/m (Paket Dodatni) za SIM
  • -
    Klici iz Slovenije v EU/EEA
  • -
    Klici iz Slovenije v partnerska omrežja
  • -
    Gostovanje v Srbiji in Makedoniji

  • xC563710F-933E-4C62-8233-6D498D3AD201_1_original.png.pagespeed.ic.AK2Rw3XxoL.webp
    A1 Svobodni 50 GB
  • 25,99 €/m
    mesečna naročnina
    Sestavi si paket

  • Klici in SMS/MMS v SLO in v EU/EEA gostovanju
  • 50 GB, od tega do 8 GB v EU/EAA
    Prenos podatkov v SLO in v EU/EEA
  • 1 GB
    Prenos podatkov v 34 ostalih državah sveta
  • do 2 kartici
    10€/m (Paket Dodatni) za SIM
  • 100 min
    Klici iz Slovenije v EU/EEA
  • -
    Klici iz Slovenije v partnerska omrežja
  • 100 min, 100 sms
    Gostovanje v Srbiji in Makedoniji
*Velja na kartico SIM. Vsi novi naročniki, ki od 21. 02. 2018 do vključno 30. 6. 2018 sklenejo naročniško razmerje na paket Dodatni, bodo plačevali nižjo mesečno naročnino: 10 € z DDV, za vedno, namesto rednih 12 € z DDV. Do paketa Dodatni z mesečno naročnino 8 € so upravičeni vsi novi naročniki paketov Dodatni, ki v zgoraj navedenem obdobju sklenejo naročniško razmerje na paket Dodatni, pod pogojem, da je naročnik nosilne šteilkve, h kateri je sklenjen paket Dodatni, hkrati tudi naročnik enega od paketov A1 Kombo, ki je že aktiviran in ima vse te storitve združene na enem računu.
Navedene količine prenosa podatkov v EU/EEA predstavljajo omejitev pravične rabe, do katere se lahko prenos podatkov uporablja iz domačega zakupa brez dodatnega plačila. Prenos podatkov v EU/EEA iz domačega zakupa nad navedeno količino se obračuna po ceni 7,32 EUR/GB z DDV.
Več o paketih A1 Svobodni in pogoji uporabe








Več o posebni ponudbi A1 NOW





Partnerska omrežja

Pogosta vprašanja
Kdo lahko izkoristi ponudbo?
Ponudbo za pakete A1 Svobodni 20 GB, A1 Svobodni 40 GB, A1 Svobodni 60 GB in A1 Svobodni 100 GB lahko izkoristite vsi novi in po Pogojih predčasnega nakupa telefona obstoječi naročniki A1.

Kaj se zgodi, če porabim vse podatke v paketu?
Preden boste porabili vse podatke, ki so vključeni v paket, vas bomo na to opozorili.
Ko boste porabili vse podatke iz paketa v posameznem obračunskem obdobju, se vam hitrost prenosa podatkov ne bo upočasnila. Samodejno vam bomo vklopili dodatni zakup 250 MB prenosa podatkov za 1,99 €.
Dodatni zakup se bo vklapljal glede na vašo porabo, največ petkrat v obračunskem obdobju. Po tem se bo hitrost prenosa podatkov znižala na 64 kbit/s. Prenos podatkov boste lahko naprej uporabljali brez doplačila.
Dodatno količino podatkov lahko porabite do konca posameznega obračunskega obdobja, v katerem se mu je vklopil dodatni zakup prenosa podatkov.
Paketi A1 Svobodni 20 GB, A1 Svobodni 40 GB, A1 Svobodni 60 GB in A1 Svobodni 100 GB so namenjeni običajni uporabi storitev.
Hitrost prenosa podatkov je omejena z zmogljivostjo uporabljene naprave, razmer na omrežju in trenutne zasedenosti bazne postaje.

Kje lahko preverim porabo na paketu?
Porabo paketa lahko preverite na portalu Moj A1.

Katere so Partnerske države?
Paketa A1 Svobodni 60 GB in A1 Svobodni 100GB vključujeta tudi mednarodne klice v Partnerske države. Te države so:
Srbija, Makedonija, Črna Gora, Kosovo, Bosna in Hercegovina, Albanija, Avstralija, Egipt, Kitajska, Nova Zelandija, Švica, ZDA, Belorusija, Rusija, Turčija, Ukrajina.

Dodatno o ponudbi
Vse cene vključujejo DDV.
Za pakete A1 Svobodni veljajo Splošni pogoji za izvajanje elektronskih komunikacijskih storitev za potrošnike oziroma Splošni pogoji za izvajanje elektronskih komunikacijskih storitev za pravne osebe in podjetnike ter Posebni pogoji za izvajanje mobilnih storitev, ki so skupaj s cenami ostalih storitev in pogoji ponovne vezave za obstoječe naročnike na voljo na 040 40 40 40, A1.si in na prodajnih mestih A1. A1 Slovenija, d. d., Šmartinska c. 134b, SI-1000.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Zanimivo kako vsi dodajajo enote ,telekom jih pa drasticno niza in odganja narocnike.
 
Nazadnje urejeno:

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Kaj pa recimo cenejši nakup telefona, na obroke, support v trgovini, dodatne storitve, povezava s fisknimi storitvami in kar nekaj ostalih konkurenčnih prednosti.

Drži. Ampak, če nimaš neke baš porabe več... Nekatere mesece sploh ne zakupujem več enot. Na koncu sem šel iz naročnine nazaj na kartico.

Od A1 so me odgnale tudi NENEHNE podražitve akcijskih paketov in ZASOLJENE cene menjave paketov...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.323
3.421
113
Vsakemu svoje, počakajmo na odgovor konkurence.

Kot kaže se je začelo premikati v ponudbah izven EU in klici v EU.

Gasdopodna poglej koliko stane minuta pogovora v Švici z tvojim Hot om
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Klici iz Švice v Slovenijo so pri HOT-u 1.7€ na minuto. Sedaj pa še zračunaj, koliko minut ima "free", če upoštevaš nižjo mesečno naročnino... za 10€ nižjo mesečno naročnino na mesec imaš približno 6min klicev v dobrem. Torej 72 minut na leto. Sedaj se je pa treba še vprašati, kako pogosto si v Švici in koliko želiš telefonirati, ko si tam. Meni osebno bi se nizkocenovnik še vedno izplačal... komu drugemu pač ne.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.323
3.421
113
Lahko pa 3,30 eur na minuto, če se tvoj telefon slučajno odloči in se ne priklopi na Swisscom.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Lahko pa 3,30 eur na minuto, če se tvoj telefon slučajno odloči in se ne priklopi na Swisscom.
Tudi ta nova ponudba od A1 je omejena na specifična omrežja in ne na vsa omrežja v naštetih državah. Dejstvo je, da mora vsak za sebe preračunati, kaj se mu splača. Jaz imam bob naročniško razmerje in glede na "primerljiv" paket pri A1 prišparam 12€ na mesec, kar nanese 144€ na leto, 288€ na dve leti (kolikor ponavadi trajajo razne vezave za ugodnosti). Skratka... nobena ugodnost (pa naj bo to popust ali subvencija ne telefon) ne doseže takega zneska. Prav tako pa lahko za to razliko denarja med dopustom vedno vzamem lokalno SIM kartico pa sem še vedno v plusu. Tako da zame osebno ni računice, da bi šel nazaj h klasičnim operaterjem. Za nekoga, ki je pa vsak teden (ali mesec) službeno v tujini je pa situacija lahko drugačna.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Mene itak ne bo nikoli v Švico... Najdlje sem bil v Belgiji, pa še to 1 uro, da je bil naklad končan...