Novo pr Si.mobilu XII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Bo pač počakal, kak teden pa ga bo dobil po nižji ceni. Jaz sem se kar sodelavcu smejal, ko si je zaradi Iphona vzel dopust. Na koncu, ga pa ni dobil in zdaj bo mogel bogi revček vzeti bolniško, ker še bo mogel kak teden vztrajati na Iphonu 5 :D :D
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Danes dopoldne se je kolega zanima za nakup in jih niso imeli več v nobeni barvi.

na web shopu je še v zlati barvi pa očitno folk ne zna do njega,..
navodila:)
klikneš telefoni/iphone
prvi v vrsti je iPhone 6 16 GB klikneš več info
izbereš zlato barvo in ga naročiš,..

enostavno kot pasulj,..
b
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Citat:
Uporabnik Gamero pravi:
Danes dopoldne se je kolega zanima za nakup in jih niso imeli več v nobeni barvi.

na web shopu je še v zlati barvi pa očitno folk ne zna do njega,..
navodila:)
klikneš telefoni/iphone
prvi v vrsti je iPhone 6 16 GB klikneš več info
izbereš zlato barvo in ga naročiš,..

enostavno kot pasulj,..
b

Ce ne ves tega, ni tako enostavno... Na strani http://www.simobil.si/iphone je namrec naveden samo crn... In ko ga klknes, napise da ni na voljo...
wink-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
zdaj je na osnovni strani linkan zlat,.. tako da ni panike,..najde pa se še kakšen srebren,..
grims-1.gif


b
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Če se preko spleta ne proda, preusmeriš na prodajna mesta kjer povpraševanje je ... simpl ko pasulj, samo očitno pristojni za zalogo po prodajnih kanalih ne znajo do njih...
rolleyes-1.gif
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Delate za stranke, kajne? Stranke očitno želijo kupiti aparate v trgovini, pa naj bo to starokopitnost, neumnost ali pa ekshibicionizem, češ jih bo ja kdo videl kupiti iphone. Ni to pravzaprav smisel nakupa apple branda? Ne glede na razlog, ste v službi, da služite strankam in če te želijo aparat kupiti v trgovini, poskrbiš, da pristojni to izvedo, če že sami tako slabo opravljajo svoje delo pri spremljanju prodaje po kanalih. Ta telekomunizem se vam je res že preveč zažrl pod kožo in to res ni dobro za trend "rasti" tržnega deleža in "zadovoljstva" vaših strank.
rolleyes-1.gif
 
22. jul 2007
12.798
1.313
113
123
To mi še vedno ni in ne bo jasno, kako to da v letu 2014 še ni uspelo nobenemu operaterju da ima vpogled v zalogo - dobavljivosti telefonskih aparatov pri svojih podprodajalcih.
bonk.gif

To govorim za simobil in tušmobil, ostalo ne poznam.
sprasujem se.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
zdaj je na osnovni strani linkan zlat,.. tako da ni panike,..najde pa se še kakšen srebren,..
grims-1.gif


b

Ravnokar preveril... in na www.simobil.si/iphone je se vedno linkan samo crn ... Pa tudi ce grem preko menija "Telefoni in naprave" in nato izberem "iPhone" ...

Banners_and_Alerts-20141003-095755.jpg



Ce pa izberem banner na prvi strani (kdor ga slucajno ujame) pa je res linkan na srebrnega, kjer pa spet pise, da je zaloga omejena
smile-1.gif
...

Banners_and_Alerts-20141003-100128.jpg


iPhone_6_16GB_Srebrna_-_Si.mobil-20141003-095051.jpg
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
To mi še vedno ni in ne bo jasno, kako to da v letu 2014 še ni uspelo nobenemu operaterju da ima vpogled v zalogo - dobavljivosti telefonskih aparatov pri svojih podprodajalcih.
bonk.gif

To govorim za simobil in tušmobil, ostalo ne poznam.
sprasujem se.gif

Ker se vedno bolj pozablja na osnovno dejavnost in se danes operaterji ukvarjajo z vsem drugim, samo s svojimi strankami ne... Biti je potrebno družbeno odgovoren, okolju prijazen, vsekakor kratkoročno profitabilen napram lastniku, pozablja pa se na tiste, ki vsem zaposlenim v teh podjetjih plačujejo plače ... Manjka interesa in volje in mogoče kak promil tistega, kar se namenja za marketing in bi šlo. Je pa jeb.., da se s tem težko hvališ potem v medijih... Ni velika zmaga.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.606
94
48
Prej sem pri mobitelu videl reklamo, da lahko en paket - eno naročnino koristita 2 številki... Kdaj bo kaj takega možno pri simobilu, da bi npr.en PAKET 9 lahko uporabljali 2 številki ???
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Prej sem pri mobitelu videl reklamo, da lahko en paket - eno naročnino koristita 2 številki... Kdaj bo kaj takega možno pri simobilu, da bi npr.en PAKET 9 lahko uporabljali 2 številki ???

Običajno operaterja potrebujeta nekje do 14 dni da kopirata ponudbo, če je ta seveda zanimiva. Verjetno tudi odvisno od povpraševanja naročnikov, tako da bo več učinka, če to vprašaš direkt na Simobil. Tukaj ti itak noben to ne bo napisal, tudi če bi vedel.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.606
94
48
Ne hvala...
smile-1.gif
Bom počakal, če bo dal simobil kaj, če ne bo pač tako kot je bilo... (samo zaradi tega ne bom operaterja menjaval)

Stara mama ima HALO (SIMPL), pa sem jo hotu povezat zraven na mojo naročnino, ker ne porabi kaj dosti, bi imela oba dovolj enot...
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Prej sem pri mobitelu videl reklamo, da lahko en paket - eno naročnino koristita 2 številki... Kdaj bo kaj takega možno pri simobilu, da bi npr.en PAKET 9 lahko uporabljali 2 številki ???

Običajno operaterja potrebujeta nekje do 14 dni da kopirata ponudbo, če je ta seveda zanimiva. Verjetno tudi odvisno od povpraševanja naročnikov, tako da bo več učinka, če to vprašaš direkt na Simobil. Tukaj ti itak noben to ne bo napisal, tudi če bi vedel.

Do da nima tega je kar minus za Simobil, me kar malce čudi da še niso nič naredili, če pa tako radi copy paste-jo!
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.020
117
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
Prej sem pri mobitelu videl reklamo, da lahko en paket - eno naročnino koristita 2 številki... Kdaj bo kaj takega možno pri simobilu, da bi npr.en PAKET 9 lahko uporabljali 2 številki ???

Običajno operaterja potrebujeta nekje do 14 dni da kopirata ponudbo, če je ta seveda zanimiva. Verjetno tudi odvisno od povpraševanja naročnikov, tako da bo več učinka, če to vprašaš direkt na Simobil. Tukaj ti itak noben to ne bo napisal, tudi če bi vedel.

Do da nima tega je kar minus za Simobil, me kar malce čudi da še niso nič naredili, če pa tako radi copy paste-jo!

Mislim da največ drugi od S! kopirajo. Drugače ima S! storitev Dve sim ena številka vsaj že 10let ne vem pa kako to danes deluje oz ali so kaj nadgrejevali od zadnje uporabe. Meni je zelo koristilo, samo takrat niso mogle obe sim delovati hkrati.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.