Novi mali avto do 15k

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Kdor primerja polota pa jarisa, se še ni peljal z obema (govorimo o primerjavi v okviru iste generacije).

Polo je vsaj 1 razred boljši avto (glede vozne dinamike, položaja za volanom, občutka pri vožnji).
Jaz sicer ne vem kako je Polo vs. Yaris, lahko pa povem, da se Clio5 napram Yarisu prejšnje generacije pelje bistveno lepše pa tudi v notranjosti mi je boljši od prejšnjega yarisa. Samo Clio ima druge težave, ki jih yaris nima, pa ne bom zdaj o tem spet...
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
check again, navadni sandero jih ma sam 5 pri vseh motorjih. razn ce je typo na konfiguratorju.


Zajeta slika.JPG
 
Moja se je itak zapičila v yarisa, tako da drug avto ne obstaja. Sem jo že probal prepričati s fabio, al pa mazdo 2, swiftom, I20... pa je blo škoda moje energije :)


če ma tvoja sestro se priporočam....takih žensk se dans ne dobi kr tko....da se odloči za ta toyoto in prezre nemške superirone polizdelke..to je sam za ožent
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: novaa in Ginginova

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
a do službe in nazaj 80km, od tega jih je 60km po avtocesti,ostalih 20km pa po regionalni.

Za 80 km dnevno bi sam osebno za partnerko iskal večji avto, obvezno dizel, da se na AC kam premakne, ko pritisneš gas (kar se pogosto rabi ob jutranjih konicah med prehitevanji).

Opcija: Če imaš ti manj do službe (ne vem...10, 15 km) lahko ti voziš manjši avto in ona večjega (v kolikor nimaš problema z egom).
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.348
458
83
če ma tvoja sestro se priporočam....takih žensk se dans ne dobi kr tko....da se odloči za ta toyoto in prezre nemške superirone polizdelke..to je sam za ožent
Hehe, na žalost, ali pa srečo je edinka (kar ni nujno lih prednost) :)

Sej yaris mi je ok, samo če gledaš cene rabljenih, jo resno probavam prepričati v nakup novega. Sploh če pogledamo, kake cene imajo rabljeni hibridi.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.348
458
83
Za 80 km dnevno bi sam osebno za partnerko iskal večji avto, obvezno dizel, da se na AC kam premakne, ko pritisneš gas (kar se pogosto rabi ob jutranjih konicah med prehitevanji).

Opcija: Če imaš ti manj do službe (ne vem...10, 15 km) lahko ti voziš manjši avto in ona večjega (v kolikor nimaš problema z egom).
Mislim, da večji avto lih ni za njo. Bi mogu tega vidit, ki ga ima zdej :D Do službe imava dost podobno kilometražo. Jaz pa trenutno vozim večji avto, ki ga uporabljamo tudi za razne družinske izlete, ona ima pa manjši avto.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
953
113
Ali obstaja kakšen link/datoteka/izsek iz cajtnga, kjer bi bili nanizani vsi mali avtomobili vseh blagovnih znamk, ki se trenutno prodajajo...?