Novi mali avto do 15k

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
a neke škode pa toyote se še zavida?
Kako "se še"? Saj se nikoli ni.
Jaz imam ravno iz tega razloga rad toyote, ker si bolj "neopazen" pa neizstopajoč. Samo avto si je pa fino na polno naložit z opremo.
btw- včeraj vozil merđota B klaso, testnega. Ojej za kaj bi radi imeli 40k eur... to pa je kraja, dobesedno. Tak kak za polota 25k eur :D
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Vsakemu svoje. Meni sedaj razen izjem, SUV niso nic posebnega in ko poznam trg in cene, se mi ne zdijo racionalen nakup za 90% lastnikov SUV. Manj avta za vec denarja, drazji deli, gume, servisi, slaba vozna izkusnja itd…
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Vsakemu svoje. Meni sedaj razen izjem, SUV niso nic posebnega in ko poznam trg in cene, se mi ne zdijo racionalen nakup za 90% lastnikov SUV. Manj avta za vec denarja, drazji deli, gume, servisi, slaba vozna izkusnja itd…
Mas pa status, to tudi nekaj stane.
Spet zmetat kup dnarja za pleh ki bo cez par let vreden vsaj pol manj. Ampak kakor komu paše.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.176
8.954
113
Drži. V MB Autocommerce dva GLC - nova s solidno opremo - v bistvu vse kar rabiš in ne rabiš: en 43, drugi 45.000€. Prideš, plačaš, pelješ.
mas kak link? ker drugače če se sprehodiš po salonu...vidiš hitro da je to druga liga. So meli enga Eja sonder angebot, pa je bil 75k€, pa je kar nekaj stvari manjkalo, kar recimo zdaj vozim...tak bi danes bil očtino 90+.
GLC je užitn preko 55 prej 60k€. uaradno.
1632297313698.png


še oni elektrik samrt for four sem mal gledal, pa da bi bil šik, si na 30+
Kr naj majo vse skup.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Vozil swifta. Moram rect, da uzitek voziti. Lepo gre v ovinke, okreten, grbine lepo pobira, poskočen ke, tišji in mirnejši kot Yaris bencinar. Žena je tudi navdušena, kar je važno. :D

Edini minus je glasnost in visoki obrati v 5. Prestavi na avtocesti. (Rocni menjalnik ima 5 prestav). Drugega v tisti slabi uri nisem opazil.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Vozil swifta. Moram rect, da uzitek voziti. Lepo gre v ovinke, okreten, grbine lepo pobira, poskočen ke, tišji in mirnejši kot Yaris bencinar. Žena je tudi navdušena, kar je važno. :D

Edini minus je glasnost in visoki obrati v 5. Prestavi na avtocesti. (Rocni menjalnik ima 5 prestav). Drugega v tisti slabi uri nisem opazil.
Si ugotovil isto kot sem ti že jaz napisal. Super za ovinke in mestne ulice ni pa ravno za na avtocesto.