Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
poglej prispevek do konca, nam vsem gospa razlozi da smo nestrpni pa ne razumemo.

ravnateljica faksa na ravni opravljenega izpita za kolo :cool:
Točno tako - na nivoju osnovne šole.
In ravnateljica še laže in zavaja.
Ko je bilo govora o stranišču v avli je rekla, da so odstranili oznake moški / ženski spol - NI res - odstranili so samo oznako za moški spol.
Kasneje še pravi, da niso nikomur kratili imtimnega prostora - Ni res, kratili so prostor moškim, ki gredo scat.
Potem pa še bluzi o nestrpnosti, Pa ravno ona je nestrpna proti moškemu spolu, a mislite da je naklučje, da so ravno moško stranišče predelali v žensko in odstranili pisoarje, da moški nimajo kje scat?

In ob vseh teh študijah na FDV, ali so naredili popis, koliko študentov imajo takšnih, ki niso ne moški in ne ženske?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Navid in zaseka

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Caki na fdv so zrusili sam moske skrete?
Na kratko, ja! Kdaj se boste ze uprli feminizmu fantje? Zacensi doma. Generacije pick prihajajo in ne dedcov. Jaz sede ali pa v skoljko ne bom scal razen doma. Pa se tam imajo punce jasna navodila, da dvignejo dilo po obisku wcja!
Me zanima ali se bo kaksna picka od dedca vpisana na faks pritozila uradu RS za enake moznosti ali bodo/boste povesili glavo.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Če koga zanima(ali bi se rad samo smejal) razmišljanje radikalne feministke, lahko na slo-tech spremlja uporabnico "hipatija"

Tam smo jo že preimenovali v "histerija". Feministična histerija. Ženska je zmešanka + zblojenka.
Žal modi brišejo to lepo, novo ime, ki si ga je sicer popolnoma zaslužila.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
In ob vseh teh študijah na FDV, ali so naredili popis, koliko študentov imajo takšnih, ki niso ne moški in ne ženske?

Bom kar jaz odgovoril. Takšnih je tam VEČINA!
Bi bilo treba ustanovit komisijo, pred katero bi VSI študentje morali sleči hlače. Pa da vidimo...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Na kratko, ja! Kdaj se boste ze uprli feminizmu fantje? Zacensi doma. Generacije pick prihajajo in ne dedcov. Jaz sede ali pa v skoljko ne bom scal razen doma. Pa se tam imajo punce jasna navodila, da dvignejo dilo po obisku wcja!
Me zanima ali se bo kaksna picka od dedca vpisana na faks pritozila uradu RS za enake moznosti ali bodo/boste povesili glavo.

Mlajši se bodo seveda, brez najmanjšega dvoma, usrali, mi starejši, ki pa smo vsaj včasih dvignili glas, pa se bomo kmalu - speljali.

Agenda jim uspeva...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Mlajši se bodo seveda, brez najmanjšega dvoma, usrali, mi starejši, ki pa smo vsaj včasih dvignili glas, pa se bomo kmalu - speljali.

Agenda jim uspeva...

Tako je, in potem imas 8888 in ostale, ki lepijo slikice v drug forum kako grdi, grdi priseljenci iz muslimanskega okolja tepejo usrane belcke po ulicah zahodne evrope. Prav jim je in prav je vam. Ne vidim enega filmcka iz vzhodne evrope, poljske, ukrajine in rusije, kjer je dedec se zmeraj dedec in splosna mentaliteta zdrava. Namrec, da nismo enaki. Enako gre z vzvodi za in proti nabornistu. Ga ne bo treba, ker je prepozno.
Evolucija gre svojo pot in bo povozila zahodno evropo kjer se ze vrsto let ne rojevajo vec najmocnejsi ampak z razlicnimi offside (zacensi z lgbt!) gibanji dovoljujemo vedno vecjo populacijo degeneriranih osebkov. Fizicno kot psihicno. Ki pa v zakonu narave, ne morejo preziveti. Najebali bomo pa vsi. Ampak vojna je itak naravno stanje. In spet se bodo nasli degeneriranci na forumu, ki samo potrjujejo pravilo! Z izjavami kot so...mene geji ne motijo, naj se brigajo zase. Men so lezbijke vsec. WTF! Misli sirse dude!
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in tomi

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pa zenske FUCKING kvote! WTF!? Sluzbo dobi samo zato, ker je zenska in nima veze usposobljenost, reference. In to na vodilnih mestih ceprav ze stoletja, tisocletja vemo, da so zenske custveno nestabilne tko, tri tedne na mesec.
Jest v svojem podjetju prej ustrelim sebe kot zaposlim zensko, mogoce za administracijo, evo, ker tle so v prednosti zaradi dolgocasnega dela, ki jim ustreza, ampak ne me jebat, tud fuge v sekretu moski bolj pedantno spuca in lepse.
 

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Mimogrede, batwoman in rumeni power ranger sta geja :evil:
Sicer vecini nepomembno, ampak vse to so znaki, ki kazejo propad rase...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.135
113
Kaj? Pa menda ja ne?!? Kdo bi si mislil, da bo prišlo do česa takšnega... Aja saj res, samo vsak normalno razmišljujoč človek...

Transgender athletes are DESTROYING women’s sports
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.211
113
Sem misli, da se spol definira na osnovi kromosomov.
Tudi na tak način - kontrola krosoma- se dela pri kontroli spola na OI.
So ti 'transformerji' spremenili način določanja spola? So sedaj jekaj drugega, ker tako rečejo?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Tudi tale slovenski video precej pove. O mladi degeneraciji, ki raste gor.
Pove pa tudi, kaj vas, slovenske moške, čaka čez 15, 20 let.

Ker take punce bodo (bog ne daj!) čez 20 let managerke, mogoče celo ministrske predsednice.

Bog pomagaj slovenskim moškim, bog pomagaj Sloveniji. Ni šans, da se, ob taki mladini, izvlečemo iz govna, v katerega tonemo!

Video sploh ni treba, da gledate celega. Petkrat, šestkrat po 30 sekund bo zadostovalo.

Modernost za vsako ceno, punca zblojena, željna pozornosti, najbrž niti ne ve, da je zmešana, skače s teme na temo, nič argumentov... Zoprna kot podrepna muha.