Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
tu pa se vidi da ne razumeš človeka in človeštva. vedno je bilo in biti poseben. vedno je bilo in biti drugačn, izstopati iz množice saj je to pomenilo pozornost. tako kot se volk, pa tudi pes, povalja v dreku in potem se celo krdelo šuli ob njega ker je drugačen ker izstopa tako deluje človek. biti drugačen uživati v pozornost.
Ne vem če si čisto zadel bistvo...ne gre se za izstopanje oz "biti in"....gre se za tlacenje ženskih idej tja kamor ne spadajo...za rušenje jin-jang sistema med spoloma...

 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ne gledajo v tla ampak v telefone...
in ja vsi otroci so enaki... fantki se tepejo punčke se igrajo z barbikami... kje si dobu tega čudaka. niso vsi otroci enaki ta je še bolj za unformiranost družne kot tisti proti katerim je
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.034
113
Evolucija nas je zafrknila, ker hoče, da se rojevamo zdravi in pripravljeni na preživetje. Prav tako nas je narava zafrknila, ker želi, da se razmnožujemo.
Ko bi le lahko bili vsi brezspolni, topli in trisomni. MWA!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jest5

Guru
18. avg 2007
25.166
-8.270
113
No ja, lahko pa pogledaš tole tudi iz malo druge strani. Ne da ne smejo. Kaj je lažje in bolj smiselno početje? "Zasukati" nekoga za 20° ali drugega za 180°? Kje misliš, da boš imel več uspeha? Delati popravke v kulturi ali uvoziti novo kulturo?


In ne, ne podpiram feminizma, ker se je že davno izrodil iz začetnih idej "enakosti med spoloma", da si ne bo kdo začel kaj drkati na to.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB

ker je sjw tema zaklenjena :D pa sej paše tud sem ... skratka ... je ta punca rasistična po vašem mnenju?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
[QUOTE="jest5, post: 2785270, member: 497] . Kaj je lažje in bolj smiselno početje? "Zasukati" nekoga za 20° ali drugega za 180°? Kje misliš, da boš imel več uspeha? Delati popravke v kulturi ali uvoziti novo kulturo?


In ne, ne podpiram feminizma, ker se je že davno izrodil iz začetnih idej "enakosti med spoloma", da si ne bo kdo začel kaj drkati .[/QUOTE]

Jaz mislim da je lažje zasukati unga za 180 pa da gre nazaj tja od kamor je prišel...sploh sedaj ko je vsega konec in se rabi delovna/gradbena sila dol...

Kaj ti podpiraš pa ne vem če je komu čisto jasno :) Pomoje sam mal ventiliraš...
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho