Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.674
113
Lepe ljudi je treba prepovedati, ker se potem grdi počutijo manj vredne in zapostavljene. Čez deset let, pa bo nekdo ugotovil, da je treba pametne ljudi prepovedat, ker se tisti z nižjim IQ počutijo slabo zaradi njih. Uzakonit faušijo na svetovnem nivoju in smo zmagali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Hanzi

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kakšno sporočilo dajejo tepke na gridu?
Da si jih lahko za denar kupiš, da ti tam stoji in se "poniža".

Isto kot v fuzbalu, ki je edini legalen način, da lahko kupiš črnca
smile-1.gif
a misliš da nikjer nobena ne uživa v pozornosti? pomoje bi še ti užival v pozornosti, ko bi držal tisti dežniček pa te nihče noče...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Ali bi ti nagnal tudi lepotice, ki pri boksarskih dvobojih kažejo runde? Ali pa mažoretke pri ekipnih športih?
vse nagnat pa oblečt od gležnja do vratu, da ne bo ponižanj...
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sad pravi:
Poniža?
S čim se poniža?
Predvidevam, da vse te punce lepo garajo za svoje telo, da lahko služijo z njim in res ne vidim nekega ponižanja v tem.
Včasih so bile punce vesele, če si jih lepo pogledal zaradi fajn stasa, sedaj si pa že perverznež, če jo samo ošvrkneš s pogledom.
Torej se tudi jaz ponižujem, da služim denar ali kako?
A tvojega dela (tebe) se ne kupuje za denar?

Če bi tipi stali na gridu v Borat kopalkah, kaj bi rekel?
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Da je nastopila vladavina pedrov. To bi rekel.

stupid-1.gif
Pa saj jih nihče ne sili, same gredo prostovoljno se kazat, vsak zdrav in normalen človek to občuduje. Zafrustrirane stare feministke pač ne spadajo med zdrave in normalne, pa pedri tudi ne.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Da me BK, ker ne gledam. Z veseljem pa pogledam stvari kjer se kakšne fajn punce pokažejo.
Nimam pa nič proti, če mi žena gleda fuzbal zaradi igralcev. Jaz tudi ne gledam z njo sinhronega plavanja zaradi plavanja.
grin1.gif

Najbolje, da se vsi v tisto muslimansko haljo zavijejo, pa ne bo več problemov.

Aja, pa tiste punce v F1 silijo v to, a ne? Ni to njihovo delo.

Pa ne mi z boratom: ker še nisem videl slabe bejbe tam, bi morali biti kar taki tipi kot so na fotografiji zgoraj.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

To spada enostavno v človeško kulturo! Snecer, začel te bom sumiti, da simpatiziraš s Homeinijem
crazy1.gif


Konec koncev, zakaj pa mislite, da nosijo ženske, in to prostovoljno in z največjim užitkom, visoke pete? !
Zato da je telo vrženo iz ravnotežja, zato mora ženska postaviti "prisilno lego", torej zadaj rit ven, spredaj pa joške ven. Kar je mimogrede moškemu spolu simpatično. Feministke in sto let stare mamce bodo sicer trobile da to ni res, toda - še kako je res! In to v obojestransko zadovoljstvo !¨
grims-1.gif
TU je hakeljc.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.310
5.341
113
feministkam je vseeno, "feministkam" mogoče ne, definitivno pa je feminizem tu grešni kozel. vzroke poiščite drugje.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Feministkam nikoli ni bilo vseeno in stare mame spadajo zraven. Hec je, da ženska - bolj kot je stara, bolj je nedolžna
evil.gif


Lepa dekleta spadajo na prireditve in to je čar narave. To je pomlad, življenjska radost. Ne moreš postaviti grdega deca v gatah (čeprav od Kalvin Kleina) postaviti tja, saj se bodo vsi razbežali.
rolleyes-1.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
se mi zdi da v zahodnem svetu f1 tako nima več nekega hudega followinga.
jaz mogoče pogledam highlightse 2x na sezono. še 10let nazaj pa smo zelo redno to spremljal, se dobival pri komu doma da smo pogledal dirko, spil kak pir zraven...
hude škode ni, f1 gre počasi a zanesljivo v pozabo pri nas. mislim da tako ali tako iščejo druge trge - bližnji vzhod, azija...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.310
5.341
113
Ko pride do F1, se bodo feministke kregale, zakaj nobena ne vozi, s hostesami, ki je pa popolnoma ženski teritorij, se pa ne bodo ukvarjale. Za enake možnosti se bodi tu "borili" drugi. Če zadeva res prosperira v bolj puritanskih državah, na zahodu pa umira, boste pobje mogli kar k drugim pobom pogledat, pa vprašat zakaj ni več hostes.
 

B81

22. jul 2007
34.437
8.923
113
Jaz niti ne razumem, da se lahko nekdo kar tak namesto njih samih odloca o tem. Sicer pa bi lahko, glede na to, da te punce rade marele drzijo, malo pregledali te pobudnice, feministke al kaj so ze...
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Dej nehaj se mesat v debate o katerih nimas pojma. Zakaj grid girls v F1....zato ker je to tradicija ze desetletja, zdej se pa najdjo amerikanosi ki gledajo skozi oci kapitala in ne tradicije, zato je to narobe. Hitri avti, lepe zenske, boljse kombinacije ni. Si pa mislim da vozis starega Fiata in mas grdo zensko pol se pa s takimi tolazis.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
feministkam je vseeno, "feministkam" mogoče ne, definitivno pa je feminizem tu grešni kozel. vzroke poiščite drugje.

Imaš prav, tu ni dejanski razlog feminizem ampak, glede na prebrano v članku, strah pred obtožbami o seksizmu pa to, česar je zadnje čase vse več in več, v večini primerov seveda neupravičeno. In kdo pa je najbolj glasen pri tej temi oz. kdo to vleče na plano tam kjer tega ni treba? Feministke - beri ženske, ki po večini nergajo zaradi samega nezadovoljstva samih s sabo na takšnem ali drugačnem področju.

Osebno še nisem videl lepe in seveda pametne oz. razgledane feministke, dejansko so skoraj vse za z vrečko prekrit pa z izjavami za "pokrižat se". Če se pa slučajno že najde kakšna lepa, je pa to bolj izjema kot pravilo. Od tu verjetno izvira marsikaj. Isto imajo neke čudne standarde tam pri tistemu srednjemu spolu, ki ga hočejo uvajat, ko osebek ni ne bejba, ne tip. In kdo so ti talentje v večini primerov? Babe, ki so tako grde, da jih imaš najprej za tipe. In namesto, da bi si priznale, da so pač grde babe, so si šli izmislt nov spol
bonk.gif
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
No, saj lahko zacnemo govoriti tudi v obratni smeri. Normalnih dedcov tudi ni vec. Hlace na korencek do mal pod kolena, stumfi uni takratki k niti do gleznja ne pride, dolge jakne s krzneno kapuco, cevljcki in po ljubljani ne ves vec kdo od para je zenska, kdo moski.

Saj se normalne punce nimajo vec komu razkazovat.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Saj sem zgoraj že napisal: tisto muslimansko kapuco čez in je zadeva rešena. Zakonsko predpisano, kazen kamenjanje do smrti.
Hm, kam gre ta svet.
uf-1.gif

K sem bil jaz mlad smo tudi "čudno gledali" obritoglavce in pol obritoglavce, ampak noben ni komentiral aka kaki luzeji so... Pač je bil to njihov stil.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.310
5.341
113
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Feministke - beri ženske, ki po večini nergajo zaradi samega nezadovoljstva samih s sabo na takšnem ali drugačnem področju.
Ne, potem bom brala "ženske, ki po večini nergajo zaradi samega nezadovoljstva samih s sabo na takšnem ali drugačnem področju". tu ni vzročne povezave s feministkami.