Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Lahko bi se zgledoval po Romuniji, ko so vse zaposlene ženske v rodni dobi tedensko testirali na nosečnost in jo vtaknili za nekaj let v zapor, če je slučajno splavila. Seveda so prepovedali vsako kontracepcijo. Število otrok je enormno naraslo, posebno v sirotišnicah. :fredi:

ma ja to so bile spet komunistične, kontraproduktivne ideje
komunisti ene same stvari niso znali speljat tko kot je treba

tko se dela, če se že hoče: :evil:
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
255
264
63
Ja a je lahko kej gršega na tem ljubem svetu, kot pa dva deda, ki se za rokce držita? za kozlat...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.573
9.254
113
Jaz si ne predstavljam imeti froca pri 54ih letih. No ja, če ti ga varuške vzgajajo, potem ni panike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.026
5.433
113
Je, vtikanje v življenja drugih pri zadevah, ki se te ne neposredno ne tičejo.
Nisem ravno metuzalem...sem pa v življenju spoznal/poznam/imam dosti kolegov/kolegic/znancev/znank....

....ki niso imeli prave družine....ali pa kdo od staršev alkoholik....ali pa delovna nesreča / prehitra smrt enega od staršev....ločena familija itd....

In ja....ni fajn...če/ko jih spoznaš vidiš da jim te družinske zadeve falijo....oz jim pustijo drugačne vedenjske vzorce kot drugim ki nis(m)o bili te "sreče"....

Ti obračaš....bog obrne! Ne razumem pa zakaj kdo pri (90%) zdravi pameti bi šel pa prav NAČRTNO v ustvarjanje disfunkcionalne familije? Skregano z vsem zdravim razumom! Zato ker zdaj si je nekdo zmislil nek trend ki je kao in....in zdaj bi vsi šli v neko deviacijo samo zato....nevem....da bodo dobival lajke na FB in Instagramu ko bodo flikal gor "happy familly" ki to v reali ni...?!

Še vse civilizacije in cesarstva, imperiji so čez zgodovino propadli...šli v zaton, ko je prišlo do preveč PEDERISANJA ;)