Nova Insignia (2017)

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.955
5.028
113
Meni ne zgledajo nič lažni.



Edit... na karavanki pa so ja..

2017-opel-insignia-sports-tourer-spy-photo.jpg
 
Nazadnje urejeno:

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Saj o teh kvadratnih lažnih govorim. V top opremi mnogih modelov sedaj ponujajo tak izgled izpuha. Vse super, če ne bi bili fake. Pa še razumem avto do 30k eur, da ima tako stvar fake, kjer se gleda vsak cent, ampak, da jo ima pa avto za 50k+ ali 70k+ pa ne.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.697
3.580
113
Za takimle sem zadnjič stal v koloni, samo če niso bile luknje še večje, zgledalo je original in zgledalo je še 100x bolj češko kot na sliki. Karbon, krom in fake izpuh. Original. Že od 100k dalje. rofl: bonk: bruh:

 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Saj sedaj so napredovali in imaš samo krom okvir, izpuh pa je dejansko nekje spodaj na drugi strani avta...
rolleyes-1.gif
 

enageM

Pripravnik
5. avg 2007
143
0
16
Novo mesto
Ne vem kaj vidite na teh velikih karavanih. Ta bi komot lahko bila "pogreben-wagen"...
 
Nazadnje urejeno:

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Točno tako. Niti prejšnja, še manj pa tale insignia mi nista včečni. Za opla sicer velik napredek v oblikovanju in velik preskok v primerjavi z vectro, ampak vse skupaj krneki wannabe, v skladu s tem pa seveda uporabniška izkušnja nič kaj prepričljiva. Razen če še kdo pada na velika kolesa nestandardnih dimenzij, da se potem lahko za šankom hvali, da je dal 800 EUR za nov komplet gum.
smile-1.gif
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
ksz

Kao Familienwagen (karavan), avto pa tako nizek in poln plastike, da nasedeš že na najmanjšem kuclju in potrgaš vso plastiko že ko z asfalta na makadam zapelješ ...
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.697
3.580
113
Ne pretiravajte s temi feltnami. Na trenutni insignii 225/50 R17 zgledajo čist normalno. Oziroma nič kaj bolj "samokolničasto" kot 16-ke na passatu.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.381
5.896
113
pri taščici
Še glede izpuha. Izpuh ne more biti fiksen tako kot je odbijač. Saj veste da je sicer auspuh na gumijastih nosilcih obešen in konkretno (nekaj cm) lahko sem ter tja niha.
Odprtina v odbijaču je pa fiksna
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik enageM pravi:
Ne vem kaj vidite na teh velikih karavanih. Ta bi komot lahko bila "pogreben-wagen"...

Recimo da rad v avtu udobno sediš in da za tabo enako udobno sedi nekdo drug ter da je v prtljažniku prostor za prtljago 4-h oseb. Pa da gre za uporaben prostor (ne da je tako, kot ko sem šel z Accordom po 107cm televizijo in sem moral domov po ženino Ibizo, da sem lahko zadevo naložil).

Če ti je dovolj majhen avto, pač kupiš takega.

Če rabiš veliko prostora, lahko kupiš naslednje:

-veliko limuzino (prostora veliko a je težko peljati kaj večjega)
-velikega terenca (porabi več in z enakim motorjem manj gre)
-enoprostorca (porabi več in noter se ponavadi sedi kot na kemičnem WC-ju)
-potniško verzijo dostavnika (gnila izdelava in materiali, nikakve zmogljivosti...)

Ostanejo pač veliki karavani (se vidi tudi po cesti, čeprav je vedno več tudi SUV-jev, ki pa so velikokrat samo malo dvignjeni karavani).
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Jaz osebno ne vidim dosti poante v limuzinah, saj je karavan veliko bolj uporaben avto, če prostor seveda potrebuješ. Poleg tega mnogi karavni izgledajo neprimerno bolje v karavan izvedbi, kot limuzini. SUVi so samo povišani in prostora nimajo več kot karavan, če ni SUV po dolžini enako velika krava. Večina pa kupuje majhne SUVe in ti prostora nimajo skoraj nič več kot Golf.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.684
1.602
113
Če prostor seveda potrebuješ...večina misli da ga, samo ga v resnici ne. Mogoče 1x na leto. Limuzina je klasika, ki je vedno bila in vedno bo. Karavani so neka evropska modna muha. In res lepe, estetske karavane prešteješ na prste ene roke.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.931
113
Jaz si ne predstavljam imeti karkoli razen karavana. 2m čiste dolžine je neprecenljivo, ko je treba kaj odpeljati z vrta. Precej bolj uporabno kot imeti prikolico, ki se jo da v res potrebnih primerih kadarkoli sposoditi.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Mislim, da večina (sploh družin) prostor vedno potrebuje, samo se navadiš živeti brez njega in pač razmišljaš drugače. Jaz niti ne razmišljam ali imam dovolj prostora ali ne, ampak zadevo vržem v prtljažnik in zaprem prtlj. vrata ne glede na velikost.
grin1.gif
To je vodilo včasih v smešne situacije, ko tudi moj karavan ni požrl željenega in takrat dejansko alternative ni bilo.

Karavanu reči evropska posebnost je malo pretirano, saj, če ga je veliko v Evropi to ni več nobena posebnost v svetovnem merilu. Podobno kot pickupi v Ameriki ali miniaturci v Aziji. Jih je veliko in pač so. Kot je sedaj veliko SUVov pa ni prave logične razlage za to, razen visokega sedenja, ki je oh in ah fajn.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Pa spet verjeto trd k sto matr. Cez pol leta pa vsi na servis, ker spet nekaj ne bo ok. zaniczavore.press
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Notri pa manjka malo prefinjenosti.


Še kaj drugega ji mankja kot prefinjenost...
evil.gif


Naprimer značka
evil.gif


Opelica još radi ???
 
Nazadnje urejeno: