Nov ključ za Ford C Max

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.365
709
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ford C Max 2008, izgubljeni ključi. Na servisu so rekli, da je cena novega ključa 270 eur. Kako je s tem, je to možno rešit kako drugače (ceneje) ali je pooblaščeni servis edina varianta? To je milo rečeno nora cena
confused-1.gif


..aja v vsakem primeru pa mora biti daljinec, navadnega vem, da se dobi ceneje.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Bo taprava cena. Jaz sem izgubil rezervo, brez daljinca in zanj odštel 180eur. Ampak rezervo moraš imeti. Ker so vse kasnejše variante rizične oziroma dražje.

Dvomim, da ti bo kdo danes to naredil ceneje. Sem hodil od ključarjev in za 15eur sva izrezala takšen ključ kot ga imam, vrata je odpiral, ampak sprogramirati, da obide zaščito in ga avto prepozna ni noben znal. Niti uradni serviser. Najbrž tudi malo zanalašč. Hehe.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.027
2.462
113
Jaz sem tko na Cliu unicil kljucavnico. Pol sem moral odklepat na sovoznikovi strani
smile-1.gif
in seveda sel narocit nov kljuc z daljincem. Kljuc je bil se dokaj poceni, uparjanje z avtom pa je bilo drago. Najbolj pa me je pogrela izjava reno serviserja, da kljucavnice niso narejene za odklepanje avta...ne, a res? Za kaj pa?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.280
278
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
ža nimam, sicer pa niti sam ne vem kako je zgledal..avto je od kolega, trenutno pa odpira z rezervnim ključem (brez daljinca).

dej probi zrihtat pa ti lahko kej pomagam potem
 

goodrich

Zelenc'
6. feb 2008
15
0
1
Imam podoben problem.

Xsara Picasso ima rezervni ključ brez daljinca. Kakšna je najugodnejša varianta za daljinko odklepanje?