Nov digitalni ponudnik re:do

fat fuck

Pripravnik
1. dec 2019
77
10
8
shitopia
Yall-Got-Any-More-Of-That.jpg

Weak ass kode ne primejo vec, rabimo nekaj mocnejsega ala freetri ali vsaj katja..
 

grmek

Pripravnik
18. sep 2007
158
4
18
Od danes naprej kodi FREETRI in OSEMZATE nista več veljavni.
Če kdo zasledil še kakšne "poletne" kode, pa prosim na plano z njimi
 
  • Všeč mi je
Reactions: wolffstein

drevored

Pripravnik
11. jul 2013
102
7
18
Kode, ki jih dodate v meniju "Plačila", in brezplačni meseci, ki jih dobite, kadar nekdo uporabi vašo kodo za popust, veljajo za vse linije hkrati. Torej en mesec brezplačne naročnine pomeni en mesec brezplačne naročnine na vseh (do) sedmih linijah hkrati.
 

drevored

Pripravnik
11. jul 2013
102
7
18
Tako so mi odgovorili na podpori, ta teden sem dodal številke in bomo videli, kaj se bo zgodilo ob koncu obračunskega obdobja. Zagotovili so mi, da velja za vse številke, tudi naknadno dodane.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.507
9.208
113
Jaz sem tudi vprašal na podporo in so mi napisali, da se kode za brezplačne mesece vežejo na najstarejšo linijo.
 

nis

Zelenc'
25. jun 2023
4
0
1
To bo zanimivo, ker teh stvari nimajo nikjer napisanih in se bo vsak skliceval na to, kar so njemu rekli v podpori.
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
Kakšne so trenutno opcije znižanja naročnine na 8 EUR oz. 8 mesecev brezplačno. To še prime kakšna koda? da vem ali si sploh odpret račun. :)
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Kakšne so trenutno opcije znižanja naročnine na 8 EUR oz. 8 mesecev brezplačno. To še prime kakšna koda? da vem ali si sploh odpret račun. :)
Kolikor vem prime samo še FREETRI za brezplačne tri mesece + če te nekdo povabi, kar je skupaj 4 brezplačne mesece.

Še eno vprašanje. A je za tujino potrebno nastavljati kakšne APNje? Pri bobu vem, da sem moral, tu pa kolikor sem pogooglal nisem našel nič, tako da sklepam da ne, pa vseeno, če lahko še kdo potrdi iz prakse.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.507
9.208
113
Testirano na Hrvaškem deluje brez kakršnegakoli nastavljanja. Iphone. Isto v Italiji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: amacar

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Še eno vprašanje. A je za tujino potrebno nastavljati kakšne APNje? Pri bobu vem, da sem moral, tu pa kolikor sem pogooglal nisem našel nič, tako da sklepam da ne, pa vseeno, če lahko še kdo potrdi iz prakse.

Je potrebno. Trenutno sem v tujini in mi podatki niso delali (prej sem imel bob). Potem sem pobrisal APNje in nastavil privzete Simobil in so podatki takoj začeli delat. Sicer pa imaš objavljene nastavitve APN na re:do straneh.
 
  • Všeč mi je
Reactions: amacar

sad

Guru
24. avg 2007
20.507
9.208
113
A ima kdo informacije, kako redo kaj napreduje? Ker s temi akcijami trenutno se mi zdi, da je pobral kar nekaj uporabnikov. Recimo sam sem prenesel 3 številke z Izija.
Verjetno bo morala konkurenca kaj odgovoriti.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.346
3.438
113
Saj ni nič posebnega, pač 15 € ko bo redno in itak količine, ki jih noben ne potrebuje.
Razen da celo bajto daš na mobilne ampak vprašanje je potem kako to dela.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.507
9.208
113
Pozabi redne cens, ki je res strel v koleno. Verjetno so to ugoto ili in potem dali ven kodo za 1 leto po 8 eur. V kombinaciji z nekaj mesecev brezplačno je pa to trenutno top ponudba. Ko se izteče pač greš spet na nekaj cenejšega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: wolffstein