Nov digitalni ponudnik re:do

Stanislav87

Pripravnik
21. avg 2019
91
17
8
Slovenske Konjice
V aplikaciji vneseš kodo za 8 mesecev OSEMZATE in potem probaj še s FEJMIČI in KLARA.
Ob registraciji pa uporabi eno kodo uporabnika zgoraj, da dobiš še 1 mesec free. Tako je šlo meni čez, ampak nikjer ne morem pogledati, če imam po 8 EUR. Mi je pa napisalo, da je kodo sprejelo.
Prvo ti priporočam vpis kod za brezplačno naročnino poskusi prvo eno, ko ti prime in potem drugo je še tretja koda KATJA, potem skleni paket in kasneje pod plačila dodaj kodo FREETRI in se OSEMZATE !
Tak sem naredil jaz do sedaj imam že 12 mesecev plus 8€ po tem, ko mi to poteče!

Vse kode niso združljive so pa 100% te dve FREETRI in OSEMZATE

Še moja koda DYCVA
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Stanislav87

Pripravnik
21. avg 2019
91
17
8
Slovenske Konjice
V aplikaciji vneseš kodo za 8 mesecev OSEMZATE in potem probaj še s FEJMIČI in KLARA.
Ob registraciji pa uporabi eno kodo uporabnika zgoraj, da dobiš še 1 mesec free. Tako je šlo meni čez, ampak nikjer ne morem pogledati, če imam po 8 EUR. Mi je pa napisalo, da je kodo sprejelo.
Če ti je napisalo je koda sprejeta ampak veljala bo šele takrat, ko porabiš brezplačne mesece !

LP
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Ali je kje vidno, da se po vnosu kode OSEMZATE naročnina zniža na 8€? Ko sem vnašal kode, sem bil nekoliko hiter in nisem videl kaj se je zgodilo, ko sem vnesel kodo OSEMZATE. Nato sem poskušal ponovno, ampak mi javlja, da koda ni veljavna (v prvem poizkusu ni javljalo, da bi bila koda neveljavna). Podpora pravi, da imam kodo OSEMZATE aktivno. Ni pa mogoče nikjer tega videti baje?
 

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Ko enkrat koristis kodo, ti naslednjic ko vpišeš javi da koda ni veljavna. Tako da si jo izkoristil..
 

drevored

Pripravnik
11. jul 2013
102
7
18
V aplikaciji vneseš kodo za 8 mesecev OSEMZATE in potem probaj še s FEJMIČI in KLARA.
Ob registraciji pa uporabi eno kodo uporabnika zgoraj, da dobiš še 1 mesec free. Tako je šlo meni čez, ampak nikjer ne morem pogledati, če imam po 8 EUR. Mi je pa napisalo, da je kodo sprejelo.
In še FREETRI. Tako imaš prvih 8 mesecev brezplačnih, naslednjih 8 pa po 8 €.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.553
9.230
113
Odpres aplikacijo Re:do, se vpises s svojimi podatki, ce se nisi vpisan... kliknes na svoje ime in izberes Placilo... Spodaj imas link "imas kodo za popust?"... Ko ga izberes, vpises kodo in ce je OK, ti bo to napisalo ...
A še komu trenutno ne dela sprejem kode? Sem poizkušal registrirati še enega uporabnika po tem postopku, pa ne gre. Tudi ne javi, da bi bila koda napačna, ampak enostavno se nič ne zgodi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.553
9.230
113
Moj potek: OSEMZATE, FREETRI, FEJMICI, KLARA, KATJA
Ko sem dal OSEM ZATE in potem poizkusil s FREETRI mi je tole javilo. Izgleda so odpravili ''luknjo''.
Redo 1.jpg
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.127
454
83
Ob registraciji prime samo eno kodo, nove dodajas kasneje. Razen ce so kaj spremenili iz vceraj na danes.