Nov davek ob registraciji vozila

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
Rabimo ga točno toliko in točno tam kot heroja. Na odlagališču. Deponiranega kot nevaren in strupen odpadek.

Zopet vse ok, pa potem? Veš, ti si kot oni ki šimfa vse babe, kako so grde in kera ima koliko kil preveč in on tega pač ne bo f*ukal. A parodija, boljše si dobiti ne more. Tako pač je, boljše malo slabšo kot na roke :valjamse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Imeli smo dve leti da smo, pardon, nismo, ugotovili kaj hočemo, smo pa ugotovili česa nočemo. In ker se nam še vedno ne sanja kaj bi bila alternativa, nam ti zdaj prodajaš pravljico o tem kako nas bo (katerič po vrsti že?) ponovno rešil heroj. Ker ti je uspel prodat pravljico o nizkih davkih. enega poznam, ki je kupil 4 začetne komplete za prodajat amway. Pa zdaj vidim da je bil še amater.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Zopet vse ok, pa potem? Veš, ti si kot oni ki šimfa vse babe, kako so grde in kera ima koliko kil preveč in on tega pač ne bo f*ukal. A parodija, boljše si dobiti ne more. Tako pač je, boljše malo slabšo kot na roke :valjamse:
Ti kličeš staro znucano babo nazaj. Za moje ne skrbi, ti si tukaj tisti, ki jamra (ne samo tukaj, pa majkemi i šire po komlet alterju v vseh temah).
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
Dobil si me... in ja, jaz kličem staro znucano babo nazaj, ti pa imaš na lagerju kontejner dobrih, mladih in poštenih pičk. Strezni se, na žalost ni bazena, tisti ki pa je sposoben, le kanček nad povprečnostjo pa ne bo rinil v politiko. In niso samo davki vse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Dobil si me... in ja, jaz kličem staro znucano babo nazaj, ti pa imaš na lagerju kontejner dobrih, mladih in poštenih pičk. Strezni se, na žalost ni bazena, tisti ki pa je sposoben, le kanček nad povprečnostjo pa ne bo rinil v politiko. In niso samo davki vse.
Ne skrbi zame, kot sem rekel že na začetku, nisem jaz tisti, ki je še stotič nasedel luzerju in jamraču. Pardon, naročil še deseti začetniški komplet.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
Pa o kakem "nasedanju" ti govoriš? Kaj pa si ti? Volil si pirate in zdaj si moralni zmagovalec, al kaj misliš da si ti? Ravno tako se obnašaš kot da smo vsi tukaj gori bili na predstavitvi ponzi sheme, vložili in se najebali, ti pa si bil edini pameten, prepoznal keč in nisi? In zdaj si modrec. Skoz nekaj moraliziraš u 3pm a da bi pa nam butlom povedal kako oz. kaj bi bilo treba da bi bilo prav in kdo je "tapravi", to pa ne. Oprosti ampak ti si šolski primer trobila, tisti trije osnovni naučeni stavki ti gredo, podvprašanje pa je že problem in ti se o tem ne pogovarjaš.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
V vseh možnih temah jamraš, ko ti nekdo reče jamrač pa skočiš v luft (ojoj smrk kak smo bogi, davke je treba plačat, kakšen teror). Ja, še petič nam prodajaš rešitelja, ki smo ga že 4x nesli ven. Kaj je to drugega kot naivnost? Padel si na finto ko majhen otrok na liziko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.392
9.839
113
kod Džej-Zija
Ven ste ga nesli po principu ravnatelja iz LJ glede covidnih ukrepov: sedanja vlada nima ukrepov ravno tako, kot prejšnja, so pa ti bolj jasni. Ali pa Honda, ki je najhitrejša, tudi če jo ostali prehitijo. Tako je Janša največje zlo, pa čeprav so bile Pahorjeva, Alenkina in Šarčeva vlada slabše.

Potem se pa pejt.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
V vseh možnih temah jamraš, ko ti nekdo reče jamrač pa skočiš v luft (ojoj smrk kak smo bogi, davke je treba plačat, kakšen teror). Ja, še petič nam prodajaš rešitelja, ki smo ga že 4x nesli ven. Kaj je to drugega kot naivnost? Padel si na finto ko majhen otrok na liziko.

Ponavljaš se s tem mojim jamranjem v temah in s tem se konstantno odmikaš od mojega vprašanja. Žal mi je zato da nisi sposoben razbrati oz. razlikovati kaj je prodaja in kaj je debata. Mene zgolj zanima ko se pogovarjam s tako izobraženim pametnim človekom kot si ti, kaj je rešitev, kdo je rešitelj, kako se lotiti da bo Slovenija splavala. Ti pa se ponavljaš kot pokvarjena papiga in omenjaš mene jamrača ki sploh nisem relevanten v tem kontekstu.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Eno je da enkrat zajebeš ko poskušaš rešit narod (jebiga vsak ima slab dan/leto/desetletje). Nekaj drugega pa, da ti to rata 4x. In se kot nikoli nič kriv rešitelj istemu narodu uspeš prodaš še petič. Takim, ki vpijejo kako so vsi ovce.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Ponavljaš se s tem mojim jamranjem v temah in s tem se konstantno odmikaš od mojega vprašanja. Žal mi je zato da nisi sposoben razbrati oz. razlikovati kaj je prodaja in kaj je debata. Mene zgolj zanima ko se pogovarjam s tako izobraženim pametnim človekom kot si ti, kaj je rešitev, kdo je rešitelj, kako se lotiti da bo Slovenija splavala. Ti pa se ponavljaš kot pokvarjena papiga in omenjaš mene jamrača ki sploh nisem relevanten v tem kontekstu.
Ne ne mojster, falil si že tri korake prej, tam kjer bi se ti strokovno in utemeljno pogovarjal kako lahko imamo pri nas nizke davke. In vsak, ki ti jih ne obljublja in pritrdi tvojim blodnjam je bedak in izven konteksta in pokvarjena papiga.

Daj, še enkrat opiši kako si prišel do točke ko se boš moral revež odločit katerih davkov ne boš plačal. Da potočim solzico in padem s stola.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
Zopet niti odgovoril na moje vprašanje, zopet govoriš o meni, zopet mene analiziraš, zopet govoriš o mojih failih. A si ti prepričan da si prav navit? In da nisi vame zaljubjen? Poskusiva drugače. Predstavljajo si da mene ni in da te jaz nič ne sprašujem in da te nov uporabnik vpraša za nasvet. Torej dragi jello, kako naprej? Kako pristopiti? Koga voliti? Kje imamo potencial? :valjamse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Mokre sanje in navdušenje nad lastnimi posti obdrži zase, jaz komentiram tvoje poste, ne tebe. Od mene zahtevaš odgovor na katerega cela slo v zadnjih nekaj letih ni našla odgovora. Wtf the fuck? (bi tekel twito).
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.171
2.267
113
No torej, če nimaš odgovora pa te prosim, da ponižno zapreš go*bec in nehaš pametovati kaj je slabo in kaj je boljše od tega "slabega" če sploh druge rešitve nimaš. Na žalost moramo delati s tem kar imamo. Te pa razumem da bi ti rad delal z imaginarnimi resursi. Vsi bi čarobno palico.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.392
9.839
113
kod Džej-Zija
Ne ne mojster, falil si že tri korake prej, tam kjer bi se ti strokovno in utemeljno pogovarjal kako lahko imamo pri nas nizke davke. In vsak, ki ti jih ne obljublja in pritrdi tvojim blodnjam je bedak in izven konteksta in pokvarjena papiga.

Daj, še enkrat opiši kako si prišel do točke ko se boš moral revež odločit katerih davkov ne boš plačal. Da potočim solzico in padem s stola.
Pazi na mentalni preskok. Kaj bi se zgodilo, če bi namesto na prihodkovni strani proračuna naredili še kaj na odhodkovni? :eek: Cel mindfuck, če katero od ministrstev "ne bi dobilo toliko denarja, kolikor si želi" TM?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
To sedaj meni prodajaš moj odgovor? Si vmes pozabil zakaj sem se prvič oglasil? Ker trdim, da nekdo ki za rešitelja ponuja 4x izpljunenega nima odgovora, ima pa slab spomin.