Nov avto, veliko vprašanj.

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
jello
žena, otrok, pes, voziček, vsaj ena torba kam boš vse to spravil v rs-ki in podobnih gajbicah ??
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.569
3.437
113
jello
žena, otrok, pes, voziček, vsaj ena torba kam boš vse to spravil v rs-ki in podobnih gajbicah ??

Kamorkoli samo na kason ne. RS-ka je registrirana za 5 ljudi, tukaj naj bi bil pa problem peljat 3 ljudi plus nekaj krame. Dajte en reality check narest. Si moreš mislit da nekdo uporablja vse sedeže v avtu? To pomeni da se družine s petimi otroki s sedemsežnimi sharani in zafirami normalno prevažajo okrog.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.759
5.384
113
Pa sej sem rekel.....tako galamo ko jo dela rabi en Landcruiser...podaljšan...povišan :)
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.656
113
blizu močvirne prestolnice
Nov vprašanje.. Gledam financiranje za avto. Imam dovolj da grem s kesom za polog, recimo 7k.

Financiranje gledam na porsche interavto za naprimer ta avto :https://www.porscheinterauto.net/Vo...Line_Edition/rabljena-vozila/oglas108118.html

In dobiš cena avta na roko je 23800. Na. Financiranje 7 let pa preplacas avto za 4 jurje?! To je standard za lizing al je kje drugje bolj ugodno?
Sam sem svoj čas tudi gledal glede financiranja in ja pri 19-20 jurjih leasing košta 4 jurje + nujno kasko toliko časa dokler ga plačuješ, pnevmatike, pa ni tvoj. Če greš na banko preplačaš jurja manj, pa še kaska iin dodatnih stroškov nimaš, pa še tvoj je. No na koncu sem rajši plačal s kešom in zaslužil 4 jurje. Pa vseeno imam kasko vendar lahko neham kadar hočem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jeri

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Za kasko mi je vseeno Če bi ga lahko vzel pri naprimer wiz kjer nimajo nategunskih cen. Ampak sem gledal za kredit pri banki in je praktično isto sranje..

Za kredit 16k plačaš v cca 5 letih 3,5k obresti. Vedno sem se za stvari skerširal tako da so mi te cifre kar visoke.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.962
113
Za kasko mi je vseeno Če bi ga lahko vzel pri naprimer wiz kjer nimajo nategunskih cen. Ampak sem gledal za kredit pri banki in je praktično isto sranje..

Za kredit 16k plačaš v cca 5 letih 3,5k obresti. Vedno sem se za stvari skerširal tako da so mi te cifre kar visoke.

tako nekako..pač denar posojajo zelo drago. Skeširaj v DE pa se naj vsi jeb..jejo.

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/...hNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING

ali pa kaj takega za gospoda
https://suchen.mobile.de/auto-inser...d-steinbach/278531408.html?action=homeRviReco
 
Nazadnje urejeno:

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.093
160
63
pa saj ti je napisal da ima možnost skeširat 7k.

In kaj mu potem nucajo teli linki iz njemačke?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.224
5.243
113
A kreda je pa zastonj? V vsakem primeru - avto lizingi ali krede ali pa kaki potrošniški kredit - preplacas. Zastonj se kreditiras le pri mamici pa ateju.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.224
5.243
113
Saj je že to dosti. 7 let star avto pa kasko

Se ena stvar ki ni obvezna pri lizingu. Doba 7 let. Tisti ki mora avto 7 let kupovat, ne vem... Mrbit pa kasko ni tako slaba ideja, že žarnice znajo biti prevelik dodaten strošek.

Kar se lastništva tiče: za mene je pa prednost. grem prav s poti, da imam uradno čimmanj ali je pa čimmanj vredno. Vnaprej nikoli ne ves, kaj bi ti bolj koristilo, zaenkrat pa se je meni "čimmanj imeti" bolj obrestovalo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey