Notredame v Parizu gori, terorizem?

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Goba taksnim ljudem se pravi nevretenčarji. Ker nimajo lastne hrbtenice in so pain in the ass zdravi druzbi. Vas je kar za en lep šopek tukaj, pol travnika
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ne takim se reče odrasli. 8888 se vedno verjame v Boga kak so mu rekl ko je bil otrok....
Ali pa Matey. Včasih hrabri, neustrašni, drzni street racer, turning družinski človek in moderator na Alterju.
Če citiram Ronalda Deschaina: "The world has moved on"
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Če prav razumem si obnovo Bolnišnice Franja zagovarja, tokrat ti pa dol visi?
Heh, spranomožganec brezvretenc.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Nisem rekel da mi dol visi. Tudi nisem rekel da mi dol visi za notre dame. Samo mogoče nebi toliko vložil kot sm takrat govoril. Ko sm bil star 20 let sm sanjal da bi živel sam na morju. Zdej bi pa raje s punco na kmetiji. To me naredi brezhrbtenicneza? Zato ker imam drugačno mnenje kot 17 let nazaj?
Drugačno mnenje ravno pomeni da razmišljam in dopuščam drugačne možnosti.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Eno je nekoliko spremeniti mišljenje, drugo pa popolnoma obrniti ploščo. Pa od porušitve Franje je slabih 11 let.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
wpnan190419.jpg
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Tole je mal kontradiktorno. Demokracija in Cerkev ne gresta glih skupaj.

Imajo pa "demokrati" poln gobec boga, to je pa res.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Notre Dame je umetnina, zato Goba, imaš zelo omejeno in kratkoročno razmišljanje. Če bi v zgodovini naši predniki tako razmišljali, bi bil ti še vedno v kameni dobi.
Koliko denarja bodo za obnovo porabili - naj se odločijo donatorji, saj je njihov denar, vsekakor pa plemenita želja.

Da bi pa raje lačnim ljudem dali tisti denar, je pa otročarija nad otročarijami. :nigladek: 95% tistega denarja bi požrle pijavke, ki so prisesane na te "dobrodelne" organizacije (v resnici so pa same sebi namen :mad:, z UNICEFom vred ), tisti ki je pomoči resnično potreben, pa ne bo dobil nič. Če pa že bo, bo pa jutri prišel po novo porcijo donacije, saj je ugotovil, da se da tako kar lepo in zlagoma živeti.

Ubogim državam je treba dati v roke motiko in ne denarja. Odstraniti zajedalce in naučiti ljudi delati. Še najbolje pa je, da jih pustiš pri miru in se ne vmešavaš. Tako se človek še najbolje nauči. Saj ste gledali tisti film, "Ko so bogovi padli na glavo" ali tako nekako. Kaj nuca bušmanom v Kalahariju flaša kokakole, če pa nimajo pojma, kaj bi z njo :nigladek:. Če bi jim pa napeljali vodo in naučili vzdrževati tisti vodovod, eee - bi pa bila druga pesem.