Notredame v Parizu gori, terorizem?

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Zakaj imaš tak znak v avatarju? Je tudi star znak in absolutno nepomemben in zastarel - zbrisat in dat nekaj modernega gor - recimo lačnega otroka iz Jemna!

Te poskušam razumet, pa ne gre, vedno znova me prepričujete, da gre svet definitivno v krščen duš!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Komu jaz to tupim fak. Ma če komu ni pomoči je to vam ker nekaterih stvari očitno ne znate prebrat. Ali pa pač vidite tisti vaš prav. res ne štekam.
Moj znak ni zgradba. Pa tudi slika ne.
Pa dobr slike, kipi ok, si doma okrasiš dom. Ne pa neki ogromni spomeniki in bajte no.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Zato ker upam da je človeštvo šlo naprej iz srednjega veka.
No če sklepam po Alterju vas je večina še vedno tam
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Komu jaz to tupim fak. Ma če komu ni pomoči je to vam ker nekaterih stvari očitno ne znate prebrat. Ali pa pač vidite tisti vaš prav. res ne štekam.
Moj znak ni zgradba. Pa tudi slika ne.
Pa dobr slike, kipi ok, si doma okrasiš dom. Ne pa neki ogromni spomeniki in bajte no.

Saj, če bi na tem mestu naredili hitre montažne bloke in notri zapakirali par tisoč zapečenih, bi ti z ušesi ploskal, to je jasno vsem.
Na srečo je tvoj obstoj v celi sliki sveta tako neznaten in tvoje mnenje tako nepomembno, da vpliva nimaš na absolutno ničesar in boš kmalu namesto "nepomembna sedanjost", nepomembna zgodovina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
A joj no kako smo občutljivi juj. Da nebo srček počil no. Nisem rekel da bi morali biti bloki. To si ti rekel.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Lahko bi bil park z nasadom maka ali pa konoplje - tak da se dejavnost ne spremeni - religija opij ljudstva.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Lahko bi bil park z nasadom maka ali pa konoplje - tak da se dejavnost ne spremeni - religija opij ljudstva.

Mislim, da take objekte obišče tudi ogromen procent "nevernih" ljudi. Predvsem zato, da vidijo nek izjemen dosežek arhitekture in gradnje "tistega" časa. Dosežek, ki ga moderen čas le redko še sproducira, ker se čez vse gleda racionalno in politično korektno. Posledično megalomanski projekti ne dobijo zelene luči, čeprav imamo tehnologijo za marsikaj.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Torej te moti samo na četrt pogorela Notre Dame de Pariz in milijoni, ki se bodo vložili v njeno restavracijo (ki pa jih očitno njihovi lastniki nočejo vložiti v kaj drugega)?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Defintivno me moti da se da eni zgradbi toliko pozornosti. Pa nema veze to s tem da je cerkev. zraven pa pogreje še cela hipokrisija do drugih "umetniško zgodovinskih obkjetov)