Nosilec koles za na prtljažna vrata

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
V novem Leclercovem katalogu bo v akciji tudi tak nosilec koles po ceni 38€. Nekej podobnega bo tudi v Sparu

Na Mimovrste je najcenejši 68€

96327_0.jpg


A so teli nosilci za kaj? Parkrat na leto bi naložil kolo ali dva, tri verjetno nikoli. Fino se mi zdi, ker bi lahko s kolesom gor zapeljal v kletno garažo, z onim na strehi pa ne bi šlo.

Oziroma če vprašam drugače: koliko bi moral odšteti za tak nosilec, da bi bil kvaliteten?
 
Nazadnje urejeno:

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Tud mene zanima nosilec iz leclerca, a je že kdo pogledal kakšne kvalitete je?Me prov zanima če paše na mojo kanto, ker original naj bi bil 200€
frown-1.gif
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Tole bo bolj težko pasalo na berlingota, ker ima dolgo zfgornjo ročico.

Itak pa jat za svojega bingota iščem podobno zadevo, pa ni nič pametnega na vidiku. Originala pa ne dam gor, pa če mi ga šenkajo.
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Citat:
Uporabnik Keki pravi:
Tole bo bolj težko pasalo na berlingota, ker ima dolgo zfgornjo ročico.

Itak pa jat za svojega bingota iščem podobno zadevo, pa ni nič pametnega na vidiku. Originala pa ne dam gor, pa če mi ga šenkajo.

Bova morala en oreng popust dobit
grims-1.gif
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Na začetku voziš res bolj počasi, ko pa se privadiš ob primerni pritrditvi, se ne sekiraš več, ker prenese vse, samo pritrdilne elemente vsake toliko pregledaš.
preverjeno z najbolj čip strešnimi nosilci, ki jih je na koncu požrla rja, zdaj so pa tako v modi nerjaveči.

Sicer pa tisti, ki jih imate, kako rešujete v času namestitve koles na zadnjih vratih, dostop v prtlažnik? podirate sedeže?
@Softi, ta za na kljuko, se nagne dostopu zadnjim vratom?
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.263
270
83
38
Ljubljana

smetka

Pripravnik
24. jul 2007
332
2
18
Moja prijateljica ima podobnega. Zadeva je v redu. Tudi tri kolesa smo vozili, pogoj je da je moško kolo, ker kolo obesiš na štango. Sedaj imam novo kolo in mislim, da na ta prtljažnik žal ne bo šel (nismo pa še testirali). Prvi problem vidim v zavorni žici, ki gre spodaj pod štango, drugi pa v obliki štange, upam da se motim in ne bo problema.

Ta nosilec je praktičen ker ni treba študirat pri kakšnih nizkih tunelih, je pa mal moteča ker ne moreš odpreti prtljažnika. Zadevo je sam težko montirat na avto, pa problem je ker ni zaklenjen na avto. Ko smo šle me kolesarit, smo ga dale dol z avta.

Tale iz Leclerka je zelo poceni in mislim, da je dober nakup, če imaš tak avto. Zadeva je tudi praktična, ker paše na več avtomobilov.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
preklopni, prekucni, podrljivi..ne venm kako se reče, uglavnem vse je gor, ti greš pa v prtljažnik.

a tole za na šipo, leclerc, je pa sam za moška kolesa in ne moreš odrept prtljažnika. pa še gumo deformira.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
V Intersparu KR je ze na voljo, a zapakiran v škatli, sestavljenega pa ni nobenega za pogledat.

Pa na škatli so navedeni modeli vozil, a mojega ni med njimi, prejšnji model (skoraj enak) pa je
confused-1.gif