Noseča?

zaskrbljena

Zelenc'
3. jan 2008
2
0
1
Stvar je taka. S fantom sva imela 3 dni po menstri nezaščiten odnos, vendar ni končal vame. Sedaj pa mi je menstra zamujala 2 dni in tudi trajala samo 2 dni. Ponavadi pa jo imam dolgo okoli 4 dni.
Je mogoče možno, da sem noseča?
 

zaskrbljena

Zelenc'
3. jan 2008
2
0
1
Hvala za odgovor.
Skrbi me predvsem, ker sem imela tako kratko. Ponavadi je 4 ali celo 5 dni, tokrat pa le 2.
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
Nikakor ne!

Doktor? (Fil morda
evil.gif
)

Teoretično je možno celo med menstuacijo zanosit.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Za vsak slučaj si kupi test, ker se ob zanostivi rado pojavijo kakšne krvavitve.
cool-1.gif


Zaščita ja .... tle bi se blo treba mal zresnit.
nahrung002.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Zenska naj bi imela plodne dni 14dni po prvem dnevu menstruacije. Lahko pa zanosis tudi takrat, ko imas menstro.
Svetujem, da kupis clearblue test, ta je najbolj zanesljiv zaenkrat, razen krvnih testov.

LP
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Kupi test in se testiraj, fanta pa ne utrujaj s situacijo, če ne boš 100% prepričana, da si noseča.

Bivša je bila na tabletkah, nisem je polnil z jogurtom pa me je kljub temu totalno prestrašila, ko mi je trobila, da ji menstra zamuja že en teden. Prav 3 sive kocine sem dobil na bradi, kar je precej strašno, glede na to, da še niti približno nisem dopolnil 25 let.
bonk.gif


Imel sem že pripravljenih 100 000 evrov in helikopter na meji z Madžarsko, ko me ženska pokliče in naposled pove, da je vse okej, ker ji kri teče.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Ne se hecat s seksom brez zaščite... Uporab vsaj kondom, kondom je še proti prenosljivim boleznim -edino če hočeš, da bojo začel kakšni koki po teb skakat, potem izvoli
evil.gif


Test naredi, ampak vedi da tud testi niso 100% ... mislm pa, da ti ni treba skrbet.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.449
5.930
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Zenska naj bi imela plodne dni 14dni po prvem dnevu menstruacije. Lahko pa zanosis tudi takrat, ko imas menstro.
Svetujem, da kupis clearblue test, ta je najbolj zanesljiv zaenkrat, razen krvnih testov.

LP

yep tko od oka precej točno. Samo da bi se 100% na to zanašal se vsaj jaz ne bi v mladosti. Če pa si kdaj tako daleč, da si pač rečeš - če se bo prijelo se bo pač prijelo, pa v tistih dneh mal paziš ali pa gumico natakneš.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik Dzexon pravi:
Kupi test in se testiraj, fanta pa ne utrujaj s situacijo, če ne boš 100% prepričana, da si noseča.

Bivša je bila na tabletkah, nisem je polnil z jogurtom pa me je kljub temu totalno prestrašila, ko mi je trobila, da ji menstra zamuja že en teden. Prav 3 sive kocine sem dobil na bradi, kar je precej strašno, glede na to, da še niti približno nisem dopolnil 25 let.
bonk.gif


Imel sem že pripravljenih 100 000 evrov in helikopter na meji z Madžarsko, ko me ženska pokliče in naposled pove, da je vse okej, ker ji kri teče.

Kar nej mu pove in se nej žre malo. Bo vsaj za drugič vedu, da nima kej brez zaščite tam notri šarit. Če že ženska nima tolk možganov, da bi se zaščitla, jih bo mogoče naslednič mel vsaj on.
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Moški smo ubogi. Če pride menstra, lahko poslušamo sitnarjenje o bolečinah v trebuhu, če pa po treh dneh ne pride, pa ženska vrže ven 50 kg bukvo z imeni, začne izbirati ime za otroka in ji je treba pri tem pomagati. Seveda tudi ta na(d)loga ni enostavno rešljiva. Če se strinjaš z njenim imenom, te napade da nimaš okusa, če se strinjaš, te napade, da nimaš jajc (tukaj jo sicer lahko zaključiš: "Če nimam jajc, nisi noseča od mene" in se odrešiš muk, ampak okej, to je samo fraza
smile-1.gif
)

Potem se pa sprašujejo, zakaj hodimo po gostilnah.
 
Nazadnje urejeno:

tony

Guru
23. jul 2007
9.401
1.356
113
Ta z Madžari je bila skoraj tako dobra kot en post iz rumenega foruma, ko je nekdo napisal, da je že nalil pol banje vroče vode in imel žilet v roki, v tistem pa je klicala dečva, da je končno dobila ta rdečo
hysterical-1.gif
 

pepy

Pripravnik
3. jan 2008
91
0
6
Ja brez gumice je neponovljivo.Sem 12 let uporabljal gumico,ker so tabletke polne pasti za ženske.